195 Shares 6338 views

Writer Siergiejew Stanislav Siergiejewicz i jego fantastyczne książki

Ostatnio wśród czytelników stają się coraz bardziej popularne książki napisane w stylu alternatywnej historii. Wybitny przedstawiciel tego gatunku jest Siergiejew Stanislav Siergiejewicz – autor fascynującej książki, która stała się powszechnie znany wśród czytelników. Kilka jego prac są reprezentowane w TOP 100 – rankingu najbardziej poczytnych książek.


Sergeev Stanislav Siergiejewicz: biografia

Pisarz urodził się w 1975 roku w Symferopolu. Tu ukończył liceum, a następnie lokalny State University, studiował na Wydziale Fizyki i „Radio Electronics”. W 1997 roku został wcielony do armii ukraińskiej, gdzie po wygaśnięciu kontraktu pozostał służyć. Jednocześnie Siergiejew Stanislav Siergiejewicz studiował w Sewastopolu Naval Institute, po którym otrzymał drugi tytuł w 2002 roku. Wycofał się z wojska, przyszły pisarz zdecydował się pracować w bezpieczeństwie IT-technologii, gdzie rozpoczął pracę menedżera. Obecnie jest dyrektorem firmy.

W tym okresie jego życia są pierwsze próby pisania. książka Siergiejew pojawiła się na stronie internetowej „drugim obiegu”, w 2010 r. To był początek serii „czy jesteśmy godni swych ojców i dziadów”. Później Siergiejew Stanislav Siergiejewicz znacznie rozszerzył ją i zaczął pisać nowy cykl. Dzięki „samizdat” autor tej książki, napisanej w gatunku alternatywny historii powieść postapokalepticheskogo popadantsev i nauczył wielu czytelników i dać im pozytywną ocenę, co ostatecznie pozwoliło na podpisanie kontraktu z wydawnictwem „Leningrad”.

Kilka słów o historii gatunku alternatywnego

W rzeczywistości, to gatunek literacki, który symuluje rzeczywistość, co to może być, jeśli w jednym z punktów zwrotnych w historii miały inną ścieżkę. Działka, co do zasady, stanowi zmianę biegu wydarzeń w przeszłości, że radykalnie zmienia sytuację w teraźniejszości i przyszłości. Autorzy nie proponują rozważenie istniejącej naukowej teorii historii złym i nie kwestionować jego autentyczność.

W swoich pracach oni wezwani wyobraźni opisać scenariusz w wyniku zmian w historii, incydent dotyczy jej postęp może być absolutnie wszystko.

O bohaterach książek Sergeeva

Bohaterowie książki Sergeeva – nasi współcześni ludzie, którzy przeżyli wojnę światową, wykonać ruch w czasie i interweniować w wydarzeniach z poprzedniej wojny. To jest tragiczne 1941. Są aktywnie zaangażowane w obronie ojczyzny. Intrygi, zdrady, próby wroga, aby wykorzystać urządzenie do podróży w czasie – to wszystko będzie musiał pokonać bohaterów powieści. W serii „Soldiers of Armageddon„Siergiejew Stanislav Siergiejewicz wysyła swoich dzielnych ludzi w przestrzeń, gdzie ponownie są przeznaczone do walki i rozwiązać wiele konfliktów. Te książki można przypisać do gatunku fantastyki militarnej. Nowe prace Sergeeva na pewno będą interesujące i zwiększyć jej popularność wśród czytelników.