617 Shares 4310 views

O tatuowania warg

Tatuaże warg – tatuaż, z którym można optycznie powiększyć lub skorygować kształt warg. Usta w ramach procedury mogą być bardziej kuszące i jasne. A jeśli zdecydujesz nasycony kolor, może to być długi czas, aby przejść bez szminki. Ale częściej niż dziewczęta wybrać pigmenty, które są oparte na substancjach naturalnych.

Podczas tatuażem w górnej warstwie skóry wszczepia się pigment, który utrzymuje się przez pięć lat. Zanim zostanie wybrana procedura i jest szkicem pożądany kształt, a następnie dezynfekuje głównego wargi skórę, a następnie za pomocą bardzo małe igły wprowadza się w pigmentu skóry. Często narysować linię nieco wyższy niż naturalnej linii warg. Tak więc, są one wizualnie zwiększona. Po zabiegu nie ma obrzęk na ustach, a kolor jest jaśniejszy niż jest w rzeczywistości. Czasami miesięcy jest korekta w których barwione przestrzenie lub stoi silniejszego kontur. Kiedy korekta trwa dłużej tatuowania warg. Recenzje procedury są zupełnie inne. Jeden chciał, podczas gdy inni są niezadowoleni z kolorem, który okazał. Efektem pracy zależy wyłącznie od umiejętności kapitana, który procedurę robił. Dlatego konieczne jest, aby wybierać bardzo ostrożnie.

Można dokonać wargi tatuaż całkowicie, a jedynie kontur. Druga opcja jest wybierana przez tych, którzy uwielbiają używać szminki, ale spędzać czas obwód vyrisovyvanie nie chce. Istnieją również różne rodzaje cieniowania. Częściowo zacienione usta, kiedy chcą, aby zmaksymalizować naturalnego pigmentu barwiącego i tatuaż wykonanej z widokiem na niewielki wzrost lub regulacji. Kontur odcień całkowicie, gdy barwa pigmentu jest znacząco różny od naturalnego koloru ustach.

W makijażu permanentnego (tatuażu) ma szereg zalet i wad. Do zalet należy trwały rezultat, możliwość skorygowania asymetrii warg, niski koszt w stosunku do innych metod, w celu zwiększenia wargi (wypełniacze Botox), nasyconym, jasny pigment barwiący pozwala nie używać kosmetyków przez długi czas. To jest fakt, że tatuowanie jest bardzo trudno wywnioskować procedurę spadkowy. A kiedy był zmęczony lub po prostu nie podoba, to jest traktowane bardzo poważnie: poprzez wstrzyknięcie lub metody chirurgicznej. W związku z tym, w trakcie procedury muszą być dobrze dobrane pana, ponieważ wynik zależy tylko od jego umiejętności, estetycznego smaku i dokładności.

Istnieją przeciwwskazania, zawierają one wiele chorób krwi, stan zapalny, zapalenie skóry, owrzodzenia w jamie ustnej, ciąży i laktacji, uczulenie na wstrzykiwany pigmentu.

A te dziewczyny, które miały opryszczka, zaleca się pić z dala od niego pigułki dla zapobiegania przed tatuaż. I po zabiegu stosowanie specjalnych maści.

Tatuaże wargi. Przed i po

Każdy ma inny wynik, niektóre nie mają obrzęki i usta prawie nie zarumienić, a inni obrzęk warg i nieco jaśniejsze niż powinny być. Więc nie bój się, jeśli usta lekko opuchnięte, musi przejść w ciągu kilku dni. Powodzenia!