804 Shares 1868 views

Lekcje gotowania: formułowanie cięć roślinnych

Ze stwierdzeniem, że jedzenie powinno życie nie tylko smaczne, ale również atrakcyjny, wszyscy są zgodni. Dania serwowane przy stole, powinien wzbudzić zainteresowanie i apetyt, wywołują natychmiast spróbować. Dlatego projekt jest tak ważny w sztuce kulinarnej. Piękny projekt cięcia warzyw – to jest tematem tego artykułu.


dowiedzieć się, jak obniżyć

Pierwsza metoda jest złożyć piękny danie, które będą zdobić świątecznym stole, i doprowadzić uroczyste notatki w życiu codziennym, jest dość prosta. Opiera się ona na wykorzystaniu różnych sposobów krojenia warzyw i umieszczenie ich na płytce z kolorowym naprzemiennie. Na przykład, świetnie wyglądają plasterki ogórków i pomidorów, ozdobione gałązkami koperku, pietruszki, sałata. Loki słodkie papryki w różnych kolorach wzbogacić paletę. Takie kawałki luz warzyw zajmuje tyle czasu. Ponadto, warzywa można wyciąć kręcone noże, posiekać je nie tylko pierścienie, ale także kostki, paski.

Dekoracja kawałki warzyw: wszystko po prostu genialna

Jak sprawić, by zwykłe danie piękny wygląd? Jak sprawić, by niegrzeczne dziecko do jedzenia zdrowej żywności, a nie patrzeć na śmieci? Na przykład, umieścić naczynie w postaci jakiegoś zwierzęcia, śmieszne twarze, ulubionego bohatera lub nawet czymś abstrakcyjnym. Wcześniej było to popularne dać ciasto pleśni Bear, Snowman, choinki czy samochody. Ale można to zrobić w przypadku sałatek. Ułóż na talerzu w kręgu ogórka, oczy są wykonane z oliwek, usta – z pomidor nos – marchew, pieprz żółty. Włosy doskonale zastąpić gałązkę koperku i pietruszki kręcone. Marchew można wyciąć w postaci kwiatów, w którym siedzą pszczoły (pierścienie oliwek zmienny kolor, tworząc ciało).

Cięć roślinne róże

Każda płytka z gwintem, czy warzyw, mięsa lub sera, mogą być ozdobione egzotycznymi kwiatami z produktów złomu. Na przykład, można dokonać białych rozety brukwi lub ziemniaków, Scarlet – buraków. Dodatkowo, jadalne dekoracje, które zachwycą dzieci.

Więc, warzywa (jeśli ziemniaki, a następnie podjąć w średnim wieku), pokroić w cienkie plastry (1-1,5 mm). Będzie to płatki i powinny być cienkie i przezroczyste. Jedna płytka powinna być nieco grubsze: z to pocięte na kliny (kwadrat na dnie), aby w połowie. Moczyć przyszłe cięcia konstrukcyjne warzyw w zimnej wodzie ze szczyptą soli na dwie lub trzy godziny. Wraz z plastrów ziemniaczanych nasączone małą wykałaczki. Następnie, alternatywnie ma skok i skręca je starannie wokół centralnego pączek (moduły), z których każdy w innym kierunku. Spiąć wykałaczką, bit krawędzie płatków odwrócić się i dać się spuścić wodę. Fry jest dziełem sztuki jest konieczne w dużej ilości gorącego oleju roślinnego. Róża pominąć głową w dół i nie dać jej położyć się na boku. Bierzemy z frytkownicy, gdy płatki rozwijać i zdobyć złoty odcień. Kładziemy na papierze serwetka, sól, wyjąć wykałaczki. To arcydzieło jest zobowiązany, aby przyciągnąć uwagę zwiedzających na swoim talerzu.

Inne elementy dekoracyjne

Mając pod ręką specjalny zestaw noży do wycinania dane z owoców i warzyw (nazywa się sztuki rzeźbienia), można stworzyć coś naprawdę niezwykłego. Fundamenty jego urodzony w XVII wieku, a teraz jest bardzo modne hobby. Cięć warzywne dla Carver – prawdziwa przyjemność. Można tworzyć dalie marchwi, brukwi lub ziemniaków, chryzantemy z kapusty pekińskiej, lilia z ogórkiem, papryką Kala gorąco, a nawet całego akwarium z kolorowymi rybkami.

Wypróbuj go i dekoracji stołu z jasnymi figur, niezwykłych kolorach, skomplikowanych wzorów. Będziesz cieszyć się nie tylko wynik, który będzie tym lepiej następnym razem, ale proces pracy. Jest to bardzo realne, że kreatywność wymaga inspiracji i wyobraźni.