756 Shares 8199 views

Jest to bolesne napisać na koniec oddawania moczu: co to jest?

Choroby układu moczowo-płciowego dzisiaj są dość powszechne. Pierwszy znak od początku – bolesne napisać na koniec oddawania moczu. Często prowadzi to do chorób narządów sąsiednich. Ponadto, patologii układu rozrodczego często prowadzi do zakłóceń w przewodzie pokarmowym.


objawy

Rozważmy najczęstsze objawy wskazujące na wystąpienie choroby. Jak już wspomniano, to wszystko zaczyna się od tego, że dana osoba odczuwa ból pod koniec oddawania moczu. Leczenie nie może być uniwersalny dla wszystkich chorób, ponieważ może to wskazywać na środek znieczulający i innych problemów. Jeśli zaczyna się rozwijać zapalenie cewki moczowej, ból będzie odczuwalne na początku oddawania moczu.

Jeśli chodzi o porodzie lub w okresie pooperacyjnym niedowładem pęcherza, często obserwuje się opóźnienia w oddawaniu moczu. Może również rozwijać w wyniku poddania się uraz cewki moczowej lub pęcherza, gdy opuchlizna narusza ich, a u kobiet z wypadaniem macicy i wywinięcie.

moczenie mimowolne

Często skarżą się, że boli napisać na koniec oddawania moczu z moczenia nocnego. Może być w pełni (gdy nie jest do układu moczowo-płciowego przetoki) i częściowe (choroby starczych i wydechu, utrata napięcia mięśniowego, itp.);

Istnieje również takie objawy obejmują zmiany koloru moczu. Dzieje się tak z kilku powodów. Pierwszy – krew do układu moczowego, drugi – uzyskanie ropą. W tym ostatnim przypadku, mocz mętnieje on widoczny płatków. Jeśli odstawia się, nie będzie opadów.

Gdy ropa jest obecny w pierwszej części lekarzy moczu powiedzieć o istniejącej cewki moczowej. Jeśli ropa będą zawarte we wszystkich częściach, oznacza poważne pyelitis przebicia pęcherza. Może to być również ropień sąsiednie narządy. Kiedy pacjenci chorzy na koniec oddawania moczu, mocz ma bardzo ciemne kolory, to pokazuje zawartość w swoim składzie bilirubiny. Dzieje się tak, gdy wątroba.

źródło krwawienia każdy może być w żadnej z dróg moczowych. Cewnikowanie może uszkodzić cewkę moczową. W tym przypadku, krew jest dość bogaty i szybko zaczyna spadać do moczu. W analizie świeżych erytrocytów jest wykryty w dużych ilościach.

Jest to także bolesne napisać na koniec oddawania moczu do nerek kamienia choroby. Tylko w tym przypadku pacjent cierpi atak kolki nerkowej, aw moczu stwierdzono również krew. Jednak objawy te wskazują na obecność gruźlicy nerek, jak również nowotwór złośliwy.

Obecność krwi w moczu nazywa krwiomocz. W celu badania próbek z chorej, stosuje się cewnik. Bez niej jest szansa wypadnięcia z pochwy krwi do moczu.

wyniki

Możemy śmiało powiedzieć, że kiedy bolesne napisać na koniec oddawania moczu, istnieje duże prawdopodobieństwo obecności zapalenia pęcherza moczowego, znanego również jako zapalenie pęcherza. To nie może być uruchomiony, w przeciwnym razie sytuacja jest znacznie gorsza. Oprócz bólu, należy podnieść podejrzenie obecności nieprzyjemnego zapachu i zmętnienie moczu. W tym przypadku również, z zastrzeżeniem obowiązkowego badania lekarskiego.