525 Shares 1812 views

Angelina Mirimskaya: biografia i filmografia aktorki

Angelina Mirimskaya – utalentowana aktorka, której istnienie publiczność usłyszała przez przygodowa komedia „One Love na milion.” 34 lat potrafiła grać około 20 ról w filmach i programach telewizyjnych, z których wiele stało się popularne. Najsłynniejszy obraz z niej – Luba Kavko lider pionierem obrazu „Spaleni słońcem 2: przewidywanie”. Co możesz nam powiedzieć o tym, oprócz tego?


Angelina Mirimskaya: Biografia gwiazdek

Aspirującego aktorka urodzona w Symferopolu, stało się to w marcu 1982 r. Urodziła się w trudnej rodziny, wśród przodków matki, aktorki w tym słynnego poety Aleksandra Blok. Angelina Mirimskaya należy do dzieci aktora, w pierwszych latach życia, którzy byli za kulisami. Początkowo matka zabrała dziewczynkę ze sobą do Simferopol teatrze dramatycznym, a następnie – w „snuff-box”, gdzie zaczął pracować na osobiste zaproszenie Olega Tabakova, wrażenie gra aktorkę w produkcji „Mewa”.

Oczywiście, debiut przyszłych gwiazd sceny odbyła wcześnie. Rola uczennicy Hannah Angelina Mirimskaya otrzymał w wieku 12 lat, to obraz dziewczynki zawartej w produkcji „Sailora ciszy”. Potem jej koledzy zaczęli Władimir Maszkow i Jewgienij Mironow, jak również własnej matki, który dostał główną rolę w spektaklu.

Wybór życia

Niespodziewanie, Angelina Mirimskaya, który wychował się za kulisami, nie od razu zaczął marzyć o aktorskiej. Pierwsza dziewczyna na zdjęciu sama nieustraszony i piękną stewardesę marzył o pracy związanej z ciągłym ruchu. Potem przygotowała się na kilka lat do kariery tłumacz, nauczyć się języka obcego. Decyzja zostać aktorką przyszedł Mirimskaya nagle, ale ona nie musiała żałować w przyszłości.

Zastanawiam się, co Angelina nie udało się wejść do Szkoły Shchukin, nie wziął córkę słynnej aktorki w Moskiewskiej Szkole Sztuki Teatralnej, w „Sliver”. Ostatnia szansa na jej pozostał GITIS, podczas przygotowań do starlet tyle martwi, że nawet znacznie schudła egzaminów wstępnych. Na szczęście była w stanie stać się studentem tej uczelni.

Praca w teatrze

Absolwent GITIS Mirimskaya rozpoczęła się w 2005 roku. Oleg Tabakov otworzył drzwi dla aspirującego aktorka teatru. Do czasu ukończenia studiów, Angelina już grał w sztuce „Arcadia”, „Sage”. Debiut na scenie „tabakierek pozostał dla niej jednym z najbardziej żywych wspomnień, to znakomicie w roli” aktora „ustawienie, zyskując uznanie krytyków.

Angelina Mirimskaya – aktorka, której droga do sukcesu rozpoczęła się w role młodych i niewinnych kobiet. Stopniowo jednak, że dziewczyna zaczęła się ufać bardziej „poważne” sposób. Na przykład, ona przedstawiana Katiusza Maslova, kurtyzanę niekoniecznie, w produkcji „niedzieli. Super”, których akcja została zaczerpnięta z powieści Tołstoja. Następnie przez kilka udanych występów z jej udziałem, na przykład «№13», «Miarka za miarkę„. Ostatnio Angelina można zobaczyć w kilku teatrach. Na przykład, w Teatrze Narodów gwiazda jest zaangażowany w sztuce „Mizantrop”, w którym dostała rolę kaustycznej towarzystwa.

Pierwszą rolę w filmie i serialu

Filmografia Angelina Mirimskaya zaczął z filmów fabularnych i seriali telewizyjnych, w których była oferowana w epizodzie. Na przykład, w „Backup” Instinct ona poradził sobie znakomicie z komediowy sposób Sharon sekretarka, demonstrując swoją zdolność do odegrania szczególną rolę. Można zobaczyć aktorkę w „transakcja”, „kolor nieba.” Rola żony głównego bohatera poszedł do „9 miesięcy” Mirimskaya w serii.

Oczywiście, projekty wymienione powyżej nie są prezentowane statusu Mirimskaya gwiazda, ale stał się odskocznią dla niej. Angelina zdobyte doświadczenie i przyciąga uwagę filmowców. Sukces nie trzeba było długo czekać.

gwiazda rola

Angelina Mirimskaya, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, pierwszy zwróciła na siebie uwagę publiczności, grając w komedii przygodowej „One Love in a Million”, który został opublikowany w 2007 roku. Dostała rolę bajkowej dziewczynki, która przylega do przedstawicieli najstarszego zawodu w nadziei, aby rozwiązać swoje problemy finansowe. Jest to dramat kryminalny, przeznaczony dla młodej widowni, dał Angelina pierwszy zgniatać.

Budowanie na sukcesie Mirimskaya pomógł rolę w komedii „Pielęgniarek Night”. W tym filmie zagrała pielęgniarkę Lyubasha, który chce poślubić tajemniczą bogatego pacjenta, przypadkowo złowionych w szpitalu wojewódzkim. Udane gwiazd pojawiła się w 2010 roku, kiedy został zaproszony do filmu „Spaleni słońcem 2: przewidywanie”. Nikita Michałkow, stwierdził, że utalentowana aktorka doskonale radzą sobie z rolą Pioneer Luba, który zdradził swego ojca.

W 2012 roku, gwiazda pojawiła się w filmie „The Tale. Nie!”, Przeznaczone do oglądania rodzinnego. W tym filmie, ona przekonująco grał nauczyciela Lekka Krivosheev.

Co jeszcze zobaczyć

Oczywiście powyższe nie jest wszystko dobrze znanych filmów i seriali, w którym wystąpili Angelina Mirimskaya. „Biedni ludzie” – projekt TV śmieszne komedia, która została doceniona przez młodą publiczność. Fabuła obraca się wokół niepowodzenia inteligentnego przegrany, mieszka w jednym z St. Petersburg komunalnych. Młodzieniec wybrał do roli „Ghostwriter”, powierzył pisanie autobiografii Olgi Buzovoy, gwiazda „Dom-2”.

Życie za kulisami

Niestety, Angelina Mirimskaya nie jest jedną z aktorek, którzy są gotowi poświęcić dziennikarzom w wydarzeniach w jego życiu osobistym. gwiazda małżonek nie jest osobą publiczną, to nie uczestniczy w wydarzeniach społecznych i nie starają się przyciągnąć jego zainteresowanie.

Angelina nie lubi mówić o swojej jedynej córki, chce ją chronić przed ewentualnym urazem związanym ze zwiększoną uwagą publicznego. Wiemy tylko, że dziewczyna dostaje oryginalną podwójną nazwę Alesha-Caprino. W pierwszych latach życia Aloszy aktorka Mirimskaya nazwał swoje lalki, natomiast nazwa Caprino została zapożyczona z francuskiego przez jej opowieści, które są bardzo przyciąga do sławy jako dziecko.