642 Shares 9416 views

Jak jeść kokos

Olej kokosowy (kokos orzech) – jest drupe. Innymi słowy, drupe, który jest bardzo zbliżony do moreli, czereśni, wiśni. Odnosi się on do działu okrytonasiennych. Jej nazwa tłumaczy się z języka portugalskiego jako „małpa”. Można to wytłumaczyć tym, że oczyszczony kokosowy można zaobserwować trzy małe nacięcia, które sprawiają, że wyglądają jak pyska zwierzęcia.


Azji Południowo-Wschodniej jest uważany za jego narodzin. Wiele drzew kokosowych w Tajlandii, Brazylii, Sri Lance, Indonezji i na Filipinach. Najlepszy ze wszystkich są one uprawiane na piaszczystych brzegach, ale mogą rosnąć z jakichkolwiek innych powodów. Kokosy można kupić na całym świecie. Są one dość popularne, ale nie mogą one znaleźć się w każdym domu. Co zaskakujące, wielu ludzi nadal nie mają pojęcia, jak jeść kokos. Dlaczego jest to zaskakujące? Tak, bo to wszystko wie, ale wielu próbowało tylko w jego nugat cukierków czy coś innego, a potem, jak radzić sobie ze świeżego kokosa, że nie wiem.

Prawie wszyscy mieszkańcy naszego kraju są absolutnie pewni, że powinien być brązowy kokos i Kudłaty. W rzeczywistości tak nie jest. Najważniejsze jest to, że są one zbyt dojrzałe kokosy. Ci ludzie, którzy mieszkają w miejscach, gdzie znajdują się palmy kokosowe, owoce, takie jak żywność nigdy nie używać. Spośród nich, nie zdecydował się na olej kokosowy, a czasem rozpalać ogień. Co dobre młode kokosy? Mają więcej witamin, zawierają więcej soku i nugat im bardziej miękki i słodszy (choć jest to mniej).

Orzechy kokosowe są w wielu odmianach. Mogą one być wydłużone, podłużny, owalny, mają kolor żółty, zielony, brązowy, pomarańczowy. Ilość soku, który znajduje się wewnątrz owocu, jest tylko nieznacznie zależy od jego wielkości.

Zanim porozmawiamy o tym, jak jeść kokos, warto wspomnieć, że jedzenie spożywane on puszkę na różne sposoby. Może być również wykorzystywane do innych celów.

Jak jeść kokos

Problem jest złożony i wieloaspektowy. Istnieje wiele sposobów. Niektóre z nich są bardzo oryginalne. Jak jeść kokos? Spójrzmy na najbardziej podstawowych opcji:

1. Wystarczy posiekać go na pół i jeść mięso połówek. Oczywiście, sok przed nim trzeba będzie zlać przez otwór. Jak je rozdzielić? Pvsego wystarczy tylko kilka razy z rzędu trafić go na czymś stałym. Można również użyć przypadek jakiegoś ciężkiego przedmiotu. Na przykład, młotek. Jest ciałem z połówek jest bardzo wygodne przy pomocy zwykłej łyżki. Młode kokosy można pociąć na kawałki za pomocą topór – tak połówki okaże się bardziej aromatyczne.

2. Dodać kokos w dwa otwory przez nich wlać sok do szklanki i cieszyć się ten pyszny napój. Otwór może być wykonane przez ostre i trwałe obiektu.

3. Możesz zrobić mały otwór w kokosa (nieco większe niż pudełko zapałek), włożyć słomkę w nim i pić sok z powstałego „szkło”. Kiedy sok jest ponad, przez ten otwór może być z łyżką do jedzenia cały miąższ.

4. kokosowe pierścienie mogą być cięte. Mogą też wyciąć jeszcze kilka sztuk. Skórka nie jest konieczne, aby wyciąć, jak z nią, wyglądają o wiele bardziej interesujące.

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz, jak jeść kokos.

Gdzie to może jeszcze być użyteczny

Jest on stosowany w kosmetykach do tworzenia różnych kremów, balsamów i innych rzeczy. Wiele kobiet wierzy, że jego mleko doskonale nawilża skórę i chroni przed marszczeniem.

Nakrętka stosowany w kuchni do przygotowywania różnych słodyczy i ciast. Jego ciało jest często obecny w czekoladek, która jest często głównym składnikiem. Kokos posypywane na ciasta. Nowoczesny przemysł oferuje jeszcze żetony o różnych kolorach.

Jeśli jeszcze nie jadłeś z kokosa, to na pewno go kupić. Oczywiście, świeże owoce zakupione od nas jest bardzo trudne w kraju, ale także te orzechy kokosowe, które są sprzedawane w naszym kraju zbyt smaczne.