313 Shares 6930 views

Najlepsza farba programu na komputerze

Już nie jest tajemnicą, że komputer – to naprawdę uniwersalny środek, mający zastosowanie w wielu dziedzinach. Podczas korzystania z komputera muzycy kultywować swoje utwory, naukowcy używają komputerów dużej mocy i artystów i wszystko używać monitora jako sztalugach. Dziś skupimy się właśnie na pracy tych, którzy podbili świat ze swoich niewyobrażalnych zdjęć. Dla artystów stworzył specjalny tablet do rysowania na komputerze, na którym obraz jest wyświetlany na monitorze. W tym artykule wprowadzę Cię do najlepszych programów, które obsługują taką istotę.


Inkscape

Zgodnie z kontrowersyjnych uwag otrzymał o tym edytorze. Ten program do rysowania na komputerze, na pierwszy rzut oka jest bardzo trudna operacja menu, które jest bardzo trudne do nawigacji. I to jest prawda. Menu składa się w tym stylu, aby uzyskać dostęp do wszystkich ustawień naraz. W związku z tym, że stało się tak mylące. Ale w miarę upływu czasu, jesteś jak wszyscy, do niego przyzwyczaić. Ale obszar pracy, wręcz przeciwnie, większą sympatią dla początkujących, jak tam położył wszystko na „półkach”. Wygodne, a co najważniejsze, zrozumiałe ikony Narzędzia natychmiast dać znać co one oznaczają. Dlatego wiele powiedzieć prosty ale funkcjonalny interfejs. Nie myśl, że ten redaktor jest odpowiednia tylko dla początkujących, ponieważ zatrudnia wielu artystów z doświadczenia. Standardowo, program zapisuje wszystkie prace w formacie SVG, który nie jest obsługiwany przez wiele platform mobilnych. Ale pliki danych można łatwo przekształcić.

Dom Creature Expression 3

Cóż, to tworzenie od Microsoft. Na pewno wiele się spodziewać czegoś specjalnego, który będzie przynajmniej być obsługiwane na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Windows. Ale, niestety, te oczekiwania nie są w pełni uzasadnione. Zacznijmy od tego, że nie jest to najlepszy program do rysowania na komputerze dla początkujących. Jego interfejs jest dość skomplikowane, choć możliwe jest, aby ustawić indywidualny układ okien. Poza tym wszystkie funkcje są podpisane w użyciu terminów technicznych, że większość początkujących nie wiem. Ten program jest do rysowania na komputerze wymaga pewnej rozdzielczość ekranu (1366 x 768 pikseli), lub do pracy z nim będzie bardzo trudne. Ale pomimo tych wszystkich braków, narzędzie jest godne uwagi. Po tym wszystkim, zawiera prawie wszystkie niezbędne narzędzia do rysowania, które można myśleć. Przydatną funkcją jest możliwość, aby umieścić dodatkowy zestaw szczotek i filtrów.

Artweaver

Ta aplikacja ma większą władzę nad nowo przybyłych. Klarowny struktura interfejsu, podpowiedzi i inne funkcje pozwalają szybko zrozumieć edytor. Ten program jest do rysowania na komputerze jest łatwe w słabej wydajności operacyjnej. Oznacza to, że nawet jeśli znaleźli niewielką ilość pamięci RAM, fakt ten nie spowoduje żadnych problemów. Twórcy zadbali o wszystko. W ten sposób możliwe jest zmniejszenie liczby zapisanych etapów i odpowiednio zmniejszenie zużycia pamięci. Sam montaż ładowarka „waży” mniej niż 7 megabajtów. A kiedy jest rozpakowaniu program do rysowania na komputerze zajmuje około 20 MB.

wniosek

W tym artykule opisałem tylko kilka narzędzi w tej kategorii. Można pobrać wymienione redaktorów w dowolnym momencie, ponieważ w sieci, są one darmowe.