499 Shares 3798 views

Gdzie można uzyskać kredyt ze złą historią kredytową, bez odniesienia?

Co zrobić, jeśli istnieje pilna potrzeba pieniędzy, a oni nie i nie należy się spodziewać? Pożyczyć od rodziny i przyjaciół – dobra alternatywa, ale one również nie mogą być wolne środki w tej chwili lub wymaganej kwoty. I jest powiedzenie: „Jeśli chcesz zdobyć wroga – pożyczki na inne pieniądze.” Teraz wiele żyć życiem z tym credo. Po tym wszystkim, nie chcę stracić rodzimych ludzi na ziemi kupieckiej. I jakoś nigdzie iść. Bez pieniędzy teraz nigdzie. W tym przypadku banki oferują kredyty dla ludzi. Jednakże, jeżeli biorą nie zawsze działa. Wynagrodzenie jest mała, źle wiek, historia złych kredytów. Więc, gdzie można uzyskać kredyty ze złą historią kredytową?


Co to jest kredyt

Pilnie potrzebujemy pewną ilość pieniędzy, dobrze, czy nie od razu, ale jest to nadal potrzebne. Musimy niczego, czy tylko gotówkę. Oraz instytucje finansowe, a mianowicie banki, gotowi dać nam pieniądze z obowiązkiem ich zwrotu i dodatkowo płacić za korzystanie z określonego procentu. Jest to kredyt. Duża ilość nie zawsze jest możliwe, aby zapisać, zebrać, wziąć, ale płacić, nawet z zainteresowaniem, ale stopniowo, w małych porcjach, dużo łatwiejsze. On myśli, że tak dużo mieszkańców, a nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie. W Ameryce takie pożyczki – jest to najbardziej bolesny problem. Ludzie na kredyt kupić wszystko, a czasami z ich wierzytelności oblicza następne pokolenie: dzieci i wnuki. Mamy trochę robić rzeczy inaczej, ale możliwość korzystania z dużej ilości już teraz, nie czekając na niektóre wyjątkowe momenty, kuszony przez wielu ludzi. Prowadzi to do pomijania rat, ze wszystkimi konsekwencjami. Kredyt ze złą historią kredytową i zaległości wyemituje nie więcej każdy bank. I tu zaczynają się problemy … i pojawia się pytanie: „Gdzie mogę uzyskać kredyt ze złą historią”

Kredyty w naszym życiu

sytuacje życiowe są zupełnie odmienne. Niektórzy ludzie w pułapkę zadłużenia przez naiwność, niektórzy po prostu nie myśleć o konsekwencjach, podczas gdy inni korzystają z takich pożyczek mądrze i jeszcze odzyskane z takich pieniędzy wiele korzyści. Wszystko zależy od tych samych sytuacjach i struktury ludzkiej myśli. Na przykład, najbardziej modne telefon może czekać, jeśli budżet rodzina nie jest gotowy do takiego testu, ale operacje, trening, oddzielne mieszkania dla młodych rodzin lub inwestycji w branży – jest to dobry powód, aby skorzystać z pieniędzy innych ludzi. Niektórzy ludzie odebrać od pożyczek głupoty na rozrywkę i zupełnie niepotrzebnych rzeczy, nadaje się do ważnego punktu, kiedy naprawdę trzeba pożyczonych funduszy, i odmówił. Znowu obezwładniony na pytanie: „Gdzie mogę uzyskać kredyty ze złą historią kredytową”

rodzaje kredytów

Do różnych celów istnieją różne rodzaje kredytów. I umiejętne znajomość i stosowanie tych instrumentów finansowych mogą mieć pozytywny wpływ na sytuację finansową. Tak więc, konsument jest przeznaczony na zakup sprzętu gospodarstwa domowego, mebli, artykułów dla domu. On i stopy procentowe są niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych. Są one wydawane na rzeczy kaucją zakupu. kredyty gotówkowe – trochę inaczej. Tutaj kredytobiorca decyduje się spędzić go i nie zgłasza do banku. Karty kredytowe są wygodne, a także środki pieniężne, jednak i prowizji od nich dużo, a stawka jest wysoka. Mają hipotecznych – na zakup domu, istnieją specjalne produkty o firmie rozszerzyć swoją organizację, zakupy sprzętu, i tak dalej. Istnieje kredytów samochodowych i leasingu. Są to kredyty zabezpieczone nieruchomościami. Wszystkie z nich są przeznaczone do różnych celów wymaga różnych dokumentów, ale informacje o nich, a płatności na nich będą dostępne dla wszystkich instytucji finansowych w przyszłości. Dlatego też, aby nie łamać głowę, gdzie uzyskać kredyty ze złą historią kredytową, trzeba racjonalnie obliczyć siły i dokonać płatności miesięcznych w terminie.

Bank określa, ile podjąć

Kiedy udać się do instytucji finansowej o pożyczkę, dać bankowi szereg danych o sobie, swojej pracy i wynagrodzenie, swoją rodzinę i sytuację finansową. Tu i wygląd odgrywa rolę, oraz wskazanie celów, dla których kwota ta została podjęta. Ważne dane dotyczące ostatnich pożyczek. Jeśli nie masz kredyt, jest prawdopodobne, wraz z nimi wykupienie ubezpieczenia. Wszystko po to, aby zabezpieczyć się przed stratami finansowymi samego banku, a nie klienta. W rezultacie, z tego powodu trzeba płacić wyższe oprocentowanie niż przewidywano. Ubezpieczenia wyda w tym przypadku, jeśli były drobne plama w historii. Stali klienci sprawiają, premie i rabaty. Na przykład, masz kartę wynagrodzeń w jednym z banków; najprawdopodobniej, po kilku latach służby oferuje nominalną karty kredytowej z niższej stopy procentowej. Jeśli fundusze nadal nie mają wystarczająco dużo, aby spłacić cały swój dług, tak aby nie łamać głowę myśląc gdzie uzyskać kredyt ze złą historią, można zrobić refinansowanie. Usługa ta jest również reprezentowana na różne sposoby. Po pierwsze, refinansowanie może być wykonane na jednej pożyczki w celu zmniejszenia miesięcznych płatności. A po drugie, można połączyć wszystkie swoje kredyty w jeden i zrobić harmonogram płatności najwygodniejszy przy pomocy specjalnych produktów banku. To jest lepsze niż szukać, gdzie można uzyskać kredyt z bardzo złej historii.

Dokumenty, które będą potrzebne do kredytu

Pierwszy dokument jest używany zawsze i wszędzie. To jest Twój paszport. i tak będzie musiał zainicjować swoją osobowość. Drugi dokument potwierdza, że to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Może to być prawo jazdy, snils, polityka, VAT, itp trzecie, trzeba będzie – .. wskazanie miejsca pracy i telefon służbowy. Czasami jest to konieczne również rachunek zysków i strat za ostatnie kilka miesięcy. Ważna informacja dla kredytodawców: adres zamieszkania i numer telefonu, numer telefonu kontaktowego, numer telefonu rodziców lub małżonka. Jest to główny pakiet dokumentów, które będą potrzebne w niemal wszystkich instytucji kredytowych.

Ważne informacje o kredytobiorcy

Każdy sam bank określa, jakie informacje o kredytobiorcy to jest najważniejsze. Może to być wiek. Na przykład, osoby poniżej 21 lat i starszych niż 50 lat, większość instytucji finansowych nie da kredytu nawet z dobrą historią. Pożyczka bez odniesienia do złej historii kredytowej – wszystko z kategorii fikcji. Jednak istnieją organizacje, które w tym przypadku może pomóc. Waga jest informacja o obecności dzieci i stosunków małżeńskich, jak i dotyku kontaktu z bliskimi. zezwolenie na pobyt w tym przypadku jest również ważna. Jeżeli dana osoba mieszka daleko od miasta, w którym wybrany banku, jego szanse na to są znacznie zmniejszone. Wszystkie te informacje są wprowadzane do bazy danych. Stamtąd są one nie znikają. Cóż, przynajmniej przez następne pięć lat – dokładnie. I jeśli przedstawione dane nie nazywam was w dobrej wierze przez kredytobiorcę, to nie wiń mnie: kredyt gotówkowy ze złą historią dostać wystarczająco trudne, jeśli nie niemożliwe.

Co jest złe historia

Niektóre instytucje finansowe serwisujemy odniesienia z własnej historii. Będziesz mieć wydruk, który wskaże wszystkie swoje kredyty i pożyczki, ich ilość i harmonogram, a także wszystko, co zostało z opóźnieniem lub w ogóle nie zapłacił. Dostęp do tych danych są wszystkie banki i organizacje zaangażowane w kredytowanie ludności. Tak czy inaczej, jeśli wziąć pieniądze na kredyt, są rejestrowane w specjalnych bazach danych i stają się widoczne dla wszystkich innych podobnych instytucji. Więc banki starają się chronić od klientów, którzy nie przynoszą im korzyści, a może nawet zorganizować straty finansowe.

Skąd wiesz, swoją historię kredytową

Niektóre banki mogą przekazywać te informacje do Ciebie za darmo, inni zajmie jakieś zlecenie. Wszystkie te historie są zawarte w tzw biur kredytowych. Są one przechowywane przez 15 lat od ostatniego rekordu. Aby przesłać dokument do banku biurowych ma prawo tylko za zgodą użytkownika, jak również, i uczyć się od to może być tylko adres. W tym czasie, kiedy wypełnienie wniosku kredytowego lub podpisać umowę, automatycznie dać takiego pozwolenia. Dowiedz się kod w swojej historii, można na stronie głównej banku w Rosji, a także za pośrednictwem jakiejkolwiek instytucji finansowej, za okazaniem dokumentu tożsamości ty. Raz w roku, historia jest darmowe. Bardziej częste korzystanie z tych danych będzie musiał zapłacić.

Gdzie można uzyskać kredyt ze złą historią kredytową

Jeśli historia jest nadszarpnięta, ale nie absolutnie straszne, to ma sens, aby przejść do najbliższego banku. Jest możliwe, że dla nich te plamy nie są tak krytyczne. Kredyt ze złą historią kredytową i zalega Ci w większości przypadków uzyskać w biurach mikrofinansowania. Obecnie istnieje ogromna liczba, są one umieszczone niemal na każdym przystanku w mieście. Jednak takie pożyczki będzie pasować tylko jeśli planujesz wziąć sumę krótkim okresie. Na przykład, przez kilka dni. Odsetki od kredytów w tych organizacjach są ogromne. Jeżeli jesteś dawno nie wróci to w końcu będzie suma trzykrotnie oryginalnych, i to w najlepszym wypadku. Niektóre banki opracowały specjalne programy dla takich klientów. Na przykład, "Renaissance", "Citibank", "Vebbankir", "SMSfinans". Nawet w Savings Bank ma takiego programu, ale dokument będzie wymagać dużo personelu. Gdzie można uzyskać kredyt ze złą historia szybko? Jest to wirtualny serwis „Finguru”. Jest zupełnie inny system. Będziesz mieć banki kredytowe nie robić, a ludzie, którzy umieścili swoje wolne pieniądze (aby) na tę usługę. Uwzględnienie wszystkich tych zastosowaniach ma średnio jeden dzień.

ewentualne sankcje

Kiedy następnego niespłacenia długu lub opóźnić jeszcze bardziej pogorszyć ich sytuację. W przypadku kredytu konsumenckiego, bank prawo do podjęcia tematu, na której został wzięty. Po spotkaniu, sądu i wyroku refundacji dla kredytodawcy trzeba spłacić swoich długów. W przeciwnym razie można zasadnie opisać nieruchomość.