437 Shares 1657 views

Morning Glory. Sadzenie i pielęgnacja

Morning Glory – kwitnienia roślin, które przyciąga uwagę swoim nietypowym kształcie i różnych klasach.


Liście tej rośliny w większości przypadków mają kształt serca, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjne i interesujące. Kwiaty białe, czerwone, purpurowe i niebieskie kolory w postaci gramofonu. Często można spotkać się z dwukolorowej porannej chwały i nawet tri-kolorowe. Kwitnie tylko jeden dzień, ale nie jest to bardzo widoczne, jak kwiaty dużo, a gdy niektórzy więdną, inni okres kwitną dopiero się zaczyna.

Jak Grow Morning Glory

Sadzenia i pielęgnacji tej rośliny nie jest bardzo skomplikowane, ponieważ Ranna jest uważana za jedną z najbardziej bezpretensjonalny flory. Ponadto, powój rodzi samosiewu, więc ogrodnicy nie muszą corocznie iść i kupić nasiona rosną te kwiaty. Jedynym warunkiem udanej samosiewu – korzystny klimat, który pozwoli nasiona dojrzewają bez problemu.

Do Morning Glory rósł i rozkwitał co roku, konieczne jest, aby pozostawić łodygi z nasion na ziemi, tak aby mogły dostać się na ziemię i kiełkują na wiosnę. Należy pamiętać, że nie są sadzonki przerzedził się sprężynę. Wręcz przeciwnie: im bardziej są one grubsze, tym bardziej piękny będzie wyglądać powoju. Sadzenie i pielęgnacja, choć proste, wymaga ciągłej obserwacji zachowania chwastów ponieważ rośliny Powojowate są najbardziej podatne na ich zaatakować.

Zasadzić lepsze słoneczne położenie, chociaż w chłodnym cieniu drzew będzie czuć się dobrze. Można sadzić winorośl w pobliżu drzewa, więc owinęła jego pnia.

Morning Glory, sadzenie i pielęgnacja, która nie wymaga kosztów wysiłków ogrodnik z pewnością przyniesie radość nie tylko dla właściciela klombów, ale także dla innych. Do zakładu, aby prawidłowo rozwijać, trzeba prawidłowo dbać o niego.

Przede wszystkim, gleba powinna być bardzo pożywne. W przeciwnym razie, roślina powinna być podawana z nawozami organicznymi. Kilka razy w okresie Ipomoea można podawać złożoną nawozu. Po drugie, kwiat potrzebuje regularnego podlewania, która nie pozwoli na wysuszenie gleby.

Ważne jest, że powój, sadzenie i pielęgnacja, która powinna być przeprowadzona bardzo starannie, uważa się trujące rośliny, więc nie jest najlepiej sadzić je w miejscach, gdzie dzieci lub zwierzęta chodzą. Eksperci nie polecam do przesadzania Ipomoea lub zrobić to tak, że korzenie nie są uszkodzone (przesadzają z natywnym gruda ziemi).

Dla odmiany, można połączyć kilka odmian powoju. Najczęstsze rodzaje roślin obejmują kvamoklit i słodkie ziemniaki.

Morning Glory kvamoklit: sadzenie i pielęgnacja

Zakład musi być regularnie podlewane i karmione: tak kwiaty będą coraz piękniejsze. Należy zauważyć, że opatrunek musi zawierać niewielkie ilości azotu, jak to będzie korzystnie wpływać na wzrost liści, ale nie na kwitnienia. Morning Glory kwitnie tej połowy lata aż do pierwszych przymrozków. Kwiaty najczęściej czerwono.

Morning Glory Bhagat: sadzenie i pielęgnacja

Roślina ta jest powszechnie określany jako „dekoracyjną roślinnych” lub „słodkie ziemniaki”. Jej korzenie są zjadane. Wyhodować Ipomoea bardzo łatwo. Jest skromny, podobnie jak inni członkowie gatunku. Są ozdobne odmiany Ipomoea Batata, opieki, która jest prowadzone na zasadach ogólnych dla wszystkich rodzajów roślin.