124 Shares 2555 views

„Bitwa pod medium” – fakt czy wystawiając na pokaz. Prawda o „Bitwie medium”

„Bitwa pod medium” – popularny program telewizyjny, nadawany na kanale TNT w 2007 roku. Dziś opublikowany czternaście sezonów programu, przeprowadzono casting do piętnastego sezonu. Ten artykuł zawiera całą prawdę o „Battle of the medium”.


Format programu

„Bitwa pod medium”, stworzony na obraz brytyjskiego serialu. Ponadto, podobne programy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Australii i wielu krajach byłego ZSRR.

Aby stać się uczestnikiem tego projektu, trzeba przejść przez kilka rund kwalifikacyjnych. Pierwszym i najprostszym publiczność kiedykolwiek pokazać. Ludzie z mocy psychicznych musi określić kształt geometryczny, który jest sporządzony na kawałku ukryte w kopercie. Spośród kilku tysięcy wnioskodawców wybrano trzy lub cztery sto osób, które mają miejsce w następnej rundzie.

Drugi etap w różnych porach roku, różne od siebie. Mogą być oferowane test, w którym trzeba określić, co lub kto stoi za czarny ekran, czasem wnioskodawcy dać zadanie znaleźć człowieka ukrytego w jednej z kilkudziesięciu samochodów.

Trzecia runda, których wyniki są określane przez ostatecznych uczestników projektu, jest to nazwa kodowa „Człowiek w masce”. Eksperci zawiązanymi trzeba określić, jakiego rodzaju osoby siedzącej przed nimi. W okresie istnienia programu w fotelu Invisible Man musiał siedzieć Michael Porechenkov (on prowadzi pierwszy sezon), Decl Natalie i innych. W różnych porach roku, liczba osób, złowionych w ostatnim liście, okazała się inna. Minimalna – ośmiu członków, na ile to możliwe – trzynaście.

Problemy same składają się z kilku testów (dwóch – trzech), wyniki których jury wybrało mocnych i słabych stron medium tygodnia. Ostatni pozostawia projektu.

uczestnicy

Wielu widzów interesuje pytanie, co to jest „Bitwa o wróżki?” – fakt czy wystawiając na pokaz, oczywiście, wątpliwości mogą powstać, ponieważ niektórzy uczestnicy są testowane błyskotliwie odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakby na pamięć odpowiedzi, podczas gdy inni nie zadanie jest możliwe, wszystko zależy. poziom umiejętności i długie życie.

Tak więc, przez czternaście sezonów w „Bitwie medium” wzięło udział ponad sto osób.

Pierwszy sezon został wydany w 2007 roku. Szansa, aby udowodnić sobie spadł dziewięć osób. Zwyciężyła Natalia Vorotnikov. Drugi i trzeci sezon były kręcone w tym samym roku. Liczba uczestników wynosiła odpowiednio osiem i dziesięć. Drugi sezon wygrał zulia Radjabov. Trzeci triumf stał Mehdi Ebrahim Wafa.

W 2008 roku doszło w trzech sezonów. Ich zwycięzcy byli Tursunoy Zakirov, Liliya Hegay Aleksander Litwin. Siódmy sezon w 2009 roku wygrał Alexey Pokhabov.

Również w 2009 roku został zastąpiony przez ołów. Zamiast Michaela Porechenkova przyszedł Marat Bashar. Zwycięzcą ósmego sezonu stał Władimir Muranov. Dziewiąty sezon (2010) zdobyła Natalia Banteeva.

Wraz ze wzrostem zainteresowania projektem każdego roku. Publiczność przyciąga nie tylko mistyczne komponent, ale główny program tajne „Wróżki walk”. Prawda czy scena pokazać nam pokazać na ekranie? To intryga jest nawiedzony widzów przez osiem lat.

Wygrał "Bitwę medium" i Mohsen Noroozi (2010), Witalij Gibert (2011), Elena Yasevich (2011), Dmitry Wołchow (2012), Alexander Sheps (2013), dzhuliya Vang (2014).

Pogłoski o serialu frontmana

Projekt został wielokrotnie krytykowane przez prasę i telewizyjnych osobowości. Wiele razy już wspomniano, że uruchomienie tego kanału programu TNT próbuje reklamować się. Eksperci są stale narażone na ataki i opłat oszustwa. Tak, „The Battle of medium” – fakt czy wystawiając na pokaz? Oczywiście, jak w każdym programie telewizyjnym, „bitwy” jest reżyser i inni specjaliści pracujący na „ładny obrazek”. Ale nie możemy zapominać, że projekt dotyczy prawdziwych ludzi szukających prawdziwego rozwiązania, a nie wymyślonych problemów. Przychodzą i mówią nam o tragedii ich życia i otrzymać pomoc i całkowicie za darmo.

Być może niektórzy Eksperci otrzymują po zakończeniu projektu i wziąć za to pieniądze. Ale to jest ich praca, która musi zostać wypłacona. I mówić do ludzi z niezwykłymi i niezwykłe zdolności, czy nie – jest to osobisty wybór każdego człowieka.

W każdym numerze „Bitwy medium”, wspomniał, że do udziału w bezpłatnym programie. Również prowadząc nieuważny ostrzega obywateli przed oszustwami sztuczek. Kilka ostatnich programy zostały poświęcone wystawiając je do uczestnictwa tych medium i osób dotkniętych rękach przestępców, byliśmy w stanie uzyskać bezpłatną konsultację.

Zwycięzcy po zakończeniu projektu

Jest dużo do myślenia o tym, co jest „Battle of medium” – fakt czy wystawiając na pokaz, ale konieczne jest, aby zrozumieć, że jest zaangażowany prawdziwych ludzi, które można łatwo uruchomić na ulicę.

Niektórzy z uczestników i zwycięzców poszedł w cień i nie zajmują dużej pozazmysłowe, którzy wręcz przeciwnie, po program postanowił poważnie pracować z mistycyzmu i magii. Na przykład, Natalia Banteevoy posiada własną sabatu, gdzie uczy młodą czarownicę i ma usługi magiczne. Mehdi Ebrahim Wafa otworzył sklep internetowy, który sprzedaje różne mistyczne dary, amulety i tak dalej.

Są tacy uczestnicy, którzy nigdy nie otrzymali pieniędzy za jego proroctwa w przyszłości nie zamierzamy zrobić. Na przykład, dzhuliya Vang mówi cały kraj, że nie świadczy usług dla ludności.

Michael Porechenkov z „Bitwy medium”

Porechenkov wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że jest człowiekiem, a wszyscy prawosławni mistyczne mu obce. Dlatego był zainteresowany pracą w projekcie, aby podkręcić szarlatanów i zapewnić, że nie super-zdolności. Co zaskakujące, nie było ludzi, aby udowodnić odwrotny aktora. Michael mówi, że każde państwo ma swoje własne cechy i zalety. Został on od programu, przekonał się o istnieniu medium.

Marat Baszarow o „Bitwie medium”

Wielokrotnie zadawane pytania czołowych dziennikarzy i zaledwie widzów: „The show” Bitwa medium „- to prawda czy wystawił?” Trafnie Basharova, miał już usunięte języka, aby wyjaśnić, że wszyscy tutaj – nagą prawdę. Wszakże Istotą programu jest, aby dowiedzieć się, czy są ludzie ze zdolnościami paranormalnymi, czy świat jest pełen pewnych szarlatanów.

Marat Bashar mówi, że pogłoski o odprowadzanie informacji do uczestników i nierzeczywistości rozprzestrzeniają się za „psychikę”, którzy opuścili projekt i urazę.

sceptycy

Sceptycy, są one również współgospodarzem programu, zawsze stać po stronie prawdy. Ich celem – aby odsłonić oszustw uczestników, w celu dostosowania ich do czystej wody. Podczas istnienia sceptyków projektu odwiedził braci Safronov, Lera Kudryavtseva, Vera Sotnikova, Elena Valyushkina psychologowie Michaił Winogradow i Aleksander Makarow.

Sergey Safronov, być może, można uznać za główną sceptyk projektu i poza nim, a także wątpi parapsychiczne zdolności ludzi. Twierdzi, że nie było czasu na wszystko, tylko pięć naprawdę mają żadnej władzy ludu. Reszta – to zarówno doskonałymi psychologami lub bezużyteczne szarlatani. Cała prawda o popularnym programie telewizyjnym „Bitwa medium” zostaną opisane w książce, która była również czytelnika znajdzie wskazówki, jak uniknąć upadku ofiarą mężczyzny con, aby uniknąć rozczarowania w całym mistyczne.

Michaił Winogradow psychiatra w wywiadzie wspomniał, że niektóre testy (nie związane z ludzkimi tragediami) zostały faktycznie wystawił, ale to sprawia, że dla większej transmisji effektnosti. Poza tym, on nie wątpi w istnienie medium i niektórzy członkowie pokazać pracę w centrum i mieć psychiczny, aby pomóc policji i komitetu śledczego.

Eksperci projektu

Oczywiście, negatywne komentarze na temat programu są często w lewo, który odstąpił od niego we wczesnych stadiach. Ale nie możemy przejść obok tej krytyki, ponieważ spalanie pozostaje pytanie o projekcie „Battle of the medium”. Prawda czy pokazać wszystkie rzeczy, które widzimy na ekranie?

W swoim blogu w tej sprawie powiedział ósma walk Valeks Bujak. Powiedział, że nie jest pokazanie pewnych umywalki informacje o systemie. Po pierwsze – nieuprawnione. Niektóre załogi na telefon (incognito) oferuje dla pieniędzy, aby kupić od niego informacje na temat zbliżających się testów. Ale niewielu z medium na to zgadza. Inną formą – usankcjonowane gdy organizatorzy mogą schować lub zadać pytanie lidera. Wszystko to jest niezbędne dla zwiększenia siły przekonywania, a dużo pieniędzy przeznacza się na strzelanie, więc oceny są dobre potrzeby. Po wykonaniu testu nie jest podporządkowana żadnej ze stron, po prostu odciąć powietrze.

Prawda o „Bitwie medium” można znaleźć również przez dociekliwy publiczności w wywiadzie dla niektórych finalistów projektu.

Ekaterina Gordon z „Bitwy”

Znany prezenter radiowy Katya Gordon znany jest ze swoich głośnych oświadczeń i rozpętanie skandali. Tak, to na swoim blogu, że ma zamiar pozwać kanał TNT za oszustwo. Cała prawda o projekcie „Bitwa medium” jej zdaniem, jest to, że istnieją pewne szarlatani zaangażowane. A zwycięzca XV walce w ogóle nie może być dziewczyna z mocy psychicznych jak fryzjera i jej osobiście, Kate Gordon, niedawno malowane włosy.

Ponadto powiedziała, że ona zapłacić milion rubli każdemu, kto będzie jej pokazać swoje zdolności psychiczne osobiście. Według publiczności internetowego, nie wystawiać projekt na TNT, a sposób propiaritsya powodu popularnego serialu.

„Komsomolskaja Prawda” o projekcie

Dziennikarze z „Komsomolskaja Prawda” na swoich stronach narażona psevdoekstrasensov Daria Mironova Natalia Nosachevu Mikhail Filonenko. Ich działania po „bitwie” spowodował oburzenie wśród ludzi, którzy zwracają się do nich o pomoc. Okazało się, że otrzymał za jego recepcji dużo pieniędzy, one nie pomagają, a czasem nawet pogorszyć sytuację.

Dowiedzieliśmy się także, że niektóre wróżki były w ramach projektu nie wynika z jego zdolności, i za pomocą linków. Istnieją duże ośrodki, które zatrudniają tzw psychikę oni, którzy wysyłają swoje oddziały w celu promowania własnych usług w telewizji, w programie „Bitwa medium”. Prawda czy fałsz kryje się za tym stwierdzeniem, również nie jest znana.

„Spowiedź” z „Bitwy medium”

Odkrywczym kanał programu TNT opublikowała artykuł na temat „Magia pieniądze.” I, oczywiście, taki popularny projekt jako „Bitwa o medium,” nie pozostają niezauważone. Studio zostało zaproszone do kobiety, która twierdziła, że istnieje pewna zależność od „psychicznej” Daria Mironova. W rzeczywistości, dała jej pieniądze za nic. Michaił Winogradow potwierdził, że Daria jest prawdopodobne, oszustwo, nie mają żadnych specjalnych uprawnień innych niż psychoanalizy. A ona przypadkowo uderzony w telewizyjnym show „Bitwa medium”. Prawda czy fikcja że Daria wyłudzania pieniędzy od zwykłych ludzi nie jest jeszcze znana, ponieważ dziewczyna odmówił komentarza.

Ludzie popadania szponów oszustw, to pozostaje tylko życzyć poczytalności w każdej trudnej sytuacji są. Nie mogę uwierzyć, że wszystko co można zobaczyć w telewizji, tym więcej programów telewizyjnych. „Bitwa pod medium” – prawda czy pokaz? Oczywiście, drugi. To nie jest film dokumentalny, i rozrywki. Mimo, że prawdziwymi bohaterami uczestniczyli i pod warunkiem, że pomoc, której potrzebują, aby pamiętać, co jest telewizja i co to jest wymyślone.