267 Shares 9797 views

Seul, Korea Południowa. Co należy wiedzieć o tym

Jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających krajów w regionie Azji w ciągu ostatniego półwiecza, oczywiście, jest Korea Południowa. Seul, który jest jej kapitał, skoncentrowany w sobie około jednej czwartej populacji państwa i wiele jego siły gospodarczej. Do niego należy uważnie, aby zrozumieć i ocenić drogę przebytą przez nich w ich rozwoju w ciągu ostatnich kilku dekad.


Seul, Korea Południowa

Między innymi, jest to również bardzo starożytnego miasta. Status stolicy starożytnych królestw koreańskich miał przed naszą erą. Od tych czasów starożytnych zostało zachowane artefakty, nawet nazwa miasta na kilka tysięcy lat nie zmieniło się kilka razy. Ale na tle tego starożytności jest tylko interesujące zobaczyć dynamiczny przełom w rozwoju, która jest zaangażowana w Seulu. Korea Południowa stała się liderem wzrostu gospodarczego, nie tylko w Azji, ale z całego świata uprzemysłowionego. Wiele produktów koreańskich wykonane wygrali zwycięstwo na rynku światowym w ostrej konkurencji. Na przykład, koreańskich samochodów i elektroniki użytkowej są znane na wszystkich kontynentach. I osiąga się to kosztem naturalnego pracowitość koreańskich ludzi, pomnożonej przez skutecznych technologii zarządzania i przełomowe w dziedzinie elektroniki i mechaniki precyzyjnej. Jeśli chcesz zobaczyć rzeczywistość materializowanych cech najbliższej przyszłości, to powinno być wysłane do Seulu. Korea Południowa – widoczny obraz technicznego i postępu społecznego. Miasto, przemieniony w pół wieku od prowincjonalnych slumsów Azji do nowego rodzaju cywilizacji miejskiej. Seul oczy przekształca i zmienia swój wygląd. Trudno będzie znaleźć w kilkunastu lat. Dość powszechne jest tu rozbiórka budynków i budowli. Nie dlatego, że są nieaktualne, tylko w ich miejscu planuje się zbudować coś bardziej imponujące. Takie Seul. Korea Południowa również odbicie w lustrze twarze drapaczy chmur w jej kapitale. Ale czy nie jest tak łatwo pożegnać się z przeszłością, że to samo można powiedzieć o zabytki?

Korea Południowa, Seul. atrakcje kapitałowe

Z atrakcji tutaj sytuacja nie jest tak prosta. Mimo ponad dwóch tysięcy lat historii, starocie w wielkim mieście, jak coś nie bardzo. Wynika to ze specyfiki rozwoju historycznego i koreańskiej mentalności. Nie została przyjęta tutaj było zbudowanie na przestrzeni wieków i tysiącleci. Drewniane miasto wiele razy w swojej historii całkowicie spalone. Nawet w czasie wielkiej wojny koreańskiej między Północą a Południem w połowie XX wieku, już dwa razy przechodził z rąk do rąk. Ale z tym wszystkim, nie jest nawet nie ma co patrzeć. Mówimy tu głównie o sześciu starych drewnianych pałace Changdeokgung pałac Gyeongbokgung, Deoksugung, Changgyeonggung i Gyeonghuigung Unhongun. Starannie odrestaurowany i utrzymany w dobrym stanie. Ten krajowy historyczne dziedzictwo tej republice, Korei Południowej. Oferty Seulu i wiele innych ciekawych obiektów turystycznych. Jeden z nich – starożytne miasto brama Namdaemun. Obecnie są one przywrócone. Ogólnie rzecz biorąc, przemysł turystyczny jest dopiero początek, aby uzyskać dobrą dynamikę. Podróżni z Europy i Ameryki są nadal znacznie niższy niż w Japonii i Chinach.