419 Shares 1081 views

2013: Jakie zwierzę jest symbolem tego?

Astrologia – coś bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Choć żyjemy w 21 wieku, a pozornie, przesąd powinny pozostać w przeszłości, ludzie wciąż przyciąga wszystko co nieznane i mistyczne. Należy zwrócić uwagę na szczególny charakter ich przyjaciół i krewnych, którzy urodzili się w danym dniu, miesiąc, rok. Horoskop chiński nie jest wyjątkiem. Jej przyjemność czytać, analizować swoje podobieństwo zwierzęcia, które było gospodarzem rok urodzenia. A często wszystko, co napisane jest prawdą. Weźmy, na przykład, 2013. Jakie zwierzę ma on reprezentować? A co do charakteru ludzi urodzonych w tym czasie? Odpowiedź jest prosta, teraz wiem.


2013: jakie zwierzę to uosabia?

Okres ten został zdominowany niedawno. Dlatego niemal każdy pamięta, że patronką 2013th był wąż. W krajach, gdzie religia chrześcijańska, ludzie są bardzo ostrożny z tego zwierzęcia jest, co do zasady, a wszystkie gady. strach węża. W naturze jest to drapieżnik – zjada myszy, ptaki i inne małe zwierzęta, często atakują ludzi. Statystyki pokazują, że każdego roku od ukąszenia węża zabić około 50.000 mężczyzn, kobiet i dzieci. Są zimnokrwistych zajęła 4 miejsce wśród wszystkich istniejących w świecie istot żywych od liczby osób zabitych przez nich w ciągu 12 miesięcy. Przed wężami tylko owady – komary i muchy tse-tse. Pierwsze miejsce, przewidywalny, zajęło samego człowieka. On nie jest zwierzęciem, ale także przedstawiciel świata żywego.

W przeciwieństwie do chrześcijan, narody Azji czcić węża. Jest ona uważana jest za symbol mądrości, powściągliwości i spokoju. Węże na tych ziemiach są często u boku mężczyzny, więc był przyzwyczajony do ich obecności i zabiera go spokojnie. Węży na Wschodzie w smakowitych zakąsek i szyć piękne akcesoria.

Co Wąż panowały w 2013 roku?

Wszystkie zwierzęta z chińskiego horoskopu ma kilka odmian: kolor lub treść. Jesteśmy zainteresowani w 2013 roku. Jaki był wąż? Jakie są główne różnice?

Odpowiedź na to pytanie brzmi następująco: 2013 – rok Czarnego Węża Wodnego. Ta linijka jest surowy, ale bardzo mądry. Po drodze ludzie postawił wiele pułapek, więc trzeba było być bardzo ostrożnym w podejmowaniu decyzji. Ale jeśli nie pomylisz się i zrobił wszystko dobrze, nagroda nie trzeba było długo czekać.

Zazwyczaj Rok Węża był bardzo dynamiczny. Jest pełna interesujących i ekscytujących wydarzeń. I nie był wyjątkiem i 2013. Które zwierzę było uosobieniem tego? Kto powinien dziękujemy za to? Oczywiście, czarna woda zimnokrwisty gad, który przedstawił w 2013 roku wiele ciekawych możliwości, nie tylko dla osób urodzonych w Roku Węża, i wszystkim innym.

Wąż nie toleruje oszustwa i zdrady w każdej dziedzinie życia. Dlatego dla zdrajców, cieniste biznesmeni i gracze podczas swojego panowania wydaje cząber. Była zawsze miły dla ludzi kreatywnych i twórczych pomysłów.

Co charakteru osób urodzonych w Roku Węża?

To pytanie nikt nie daje precyzyjnej odpowiedzi – ani astrologów ani psychologów. Jednak, aby stworzyć wizję życia i zwyczajów „zmeenyshey” możliwe. Ambicja i determinacja, wytrwałość i talent w ogóle – to jest ich charakter. Rok Węża skupia się na tzw „self-love”, więc ci ludzie lubią być w centrum uwagi, miłości, kiedy słuchać uważnie i postępuj zgodnie z jej wskazówkami.

Zazwyczaj te cechy przejawiają się od kołyski. Dotyczy to również dzieci, których rodzice dali w 2013 roku. Jakie są podopiecznymi zwierzęcia, to już wiem. W związku z tym zwrócić uwagę: jeśli masz „wąż” urodził się w rodzinie, przebiegłe sztuczki i dziecko sprawi, że ich „pod pantoflem”. Bądź przygotowany na to, że masz nowy szef woli rodziny. Węże są bardzo dyplomatyczny i leczenie dla wszystkich ludzi.

Przedstawiciele tego zwierzęcia zwykle nie dać upust emocjom, ale to nie znaczy, że są one spokojne i wyważone. W rzeczywistości, w ich kipiącym oceanie namiętności, to jest bardzo trudne do czynienia z żmudnej pracy i siedzieć na stałe w jednym miejscu. Węże są bardzo inteligentne i nawet mądry. Nie boją się niczego, ale jednocześnie zawsze jest sensowne. Nie należy przyjmować pochopnych decyzji. Plus ich wesołość charakter, wielki cel i logika. Przez minusy to uparty i władczy charakter, jak również zmienność.

Jak obchodzić Rok Węża

W przyszłym roku Węża wkrótce – w 2025 r. Ale czas będzie latać szybko, więc musimy być przygotowani na jego spotkanie, zwłaszcza, że ten rok będzie szczególny – będzie to oznaczać ćwierć wieku. Spotkamy się drewniany niebieski Snake. Jest z natury powolny, więc trzeba dokładnie przemyśleć strój. Nosić suknię przypominającą skórę węża. Może to być strój z gładkiego błyszczącego materiału – satyny lub jedwabiu. Wzór – wąż, oczywiście. Źle i wzorzyste wzory i napisy, niebieskie i czarne kolory. Mężczyźni powinni wybierać stroje są również oparte na tych kolorów i faktur.

Na stole powinien stać niezwykłych potraw. Wąż – wielkim fanem jedzenie dla smakoszy. Nadaje się również owoce morza, ryby i galaretki. Jako idealne przekąski są jajka. Na deser, wąż uwielbia bitej śmietany i lodów. Stół może być ozdobione eleganckimi żyrandolami, pięknych zabawek nowy rok i gałęzi świerkowych – to zwierzę uwielbia blask i połysk. Ponieważ wąż są również bardzo inteligentny, wspaniały prezent w tym roku będzie użyteczne niezbędne rzeczy, takie jak laptop, tablet, notebooka.

Poniższe porady – a potem wąż będzie wspierać i będzie niezawodny patron.