783 Shares 7132 views

Ścieżka z kamieni na terenie kraju

Schludny i uporządkowany utwór w kraju są uważane za oznakę porcji komfortu. Łączą dom z sauną, altanka, ogród i innych obiektów znajdujących się na jego terytorium. Ponadto, jest to główny element architektury krajobrazu, która wykonuje funkcję estetyczną. Utwory można zrobić z rękami każdy, zatem mogą mieć dowolny kształt i formę, realizując swoje pomysły projektowe.


Ścieżka z kamieni: korzyści

Zastosowanie wybranego materiału ze względu na złożoność prac, preferencji estetycznych i możliwości finansowych. Prostym rozwiązaniem jest uważany ścieżka z kamienia, takich jak wióry z granitu, tłucznia lub żwiru. Są łatwe do spakowania i trwałe, ale ich poglądy nadal pozostawia wiele do życzenia. Ponadto, materiał może przykleić się do podeszwy i błyskawicznie rozprzestrzenił się na cały ogród.

Śledzić, wyłożone płytkami, bardziej atrakcyjnych. Ten materiał jest trwały i niezwykle trwałe, poza tym, że nie boi się zimna i wilgoci, co dobrze współgra ze wszystkimi rodzajami terenu. Można wybierać płytki o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach.

Sztuczny i naturalny kamień na torze wygląda bardzo atrakcyjny, ale wymaga pewnego doświadczenia i obliczenia dla jego instalacji. W uzupełnieniu do tych materiałów, można użyć beton, drewno. W tym artykule opiszemy proces tworzenia utworów z piaskowca – kamienia naturalnego o wysokiej jakości. Moskwa jest pełen różnych materiałów budowlanych, w tym ten. Ten utwór Ci tani koszt i wygląd jest bardzo oryginalny i atrakcyjny.

Ścieżka z kamienia: przygotowanie

Przed rozpoczęciem pakowania, należy zaopatrzyć się w niezbędnej ilości piaskowca. Aby śledzić kamień atrakcyjny wygląd, nie ma potrzeby, aby stosować te same fragmenty. Lepsze wykorzystanie kamieni o różnych rozmiarach, tak długo, jak ich szerokość była inna. Kształt kamienia naprawdę nie ma znaczenia.

Podnieść skały, aby być tak, że krawędzie szczeliny między nimi wynosiła około 2 cm duże kamienie odbędzie lepiej więc, aby położyć je na bokach, w środku. – Niewiele. Że wszystkie elementy muru wypadła najlepiej, powinny one mieć szeroki bok na dole. Jeśli między krawędziami dwóch sąsiadujących kamieni góry odległość jest większa niż dolna, nie wypadnie z muru. Gdy wszystkie kamienie wyposażone i starannie ułożone, należy rozpocząć beton.

Wracamy do miejsca kamień i zacząć szlifować to trochę naciska od góry. Jeżeli jest on nadal motania, dodać piasek i jeszcze raz zrobić poprzedniej procedury. Gdy kamień leżał na swoim miejscu popychając go i wyjąć krawędzie wlać mieszaninę piasku i cementu. Ustaw w kamieniu i szlifować miejsce ponownie. Jak tylko umieścić wszystkie z piaskowca, wypełnij nasz brzeg jest prawie gotowy konkretny utwór, szerokość granicy powinna wynosić około 10 cm.

Główną zaletą tej metody jest to, że po rzuceniu kamieni wodą są całkowicie czyste i atrakcyjny wygląd.