839 Shares 6388 views

Długoterminowa malwa urody. Uprawa i pielęgnacja

Długoterminowa Malva – prawdziwa królowa bramkowe.

Jeśli chcesz swoją witrynę do czegoś oryginalnego, a następnie rośliny wokół domu malwy. Podczas kwitnienia, stworzy wrażenie, że Twój dom jest pochowany w kwiaty. Okazuje się szczególnie dobrze, jeśli już pracował z bogatej palecie kolorów i odcieni, które ma uprawę mallow który nie spowoduje żadnych problemów. Kombinacja białego, żółtego i różowego, jak również kilka czerwienie oraz luksusowe tkaniny frotte – czarny tej kompozycji pozostawi nikogo obojętnym.

Jak rosną malwy i które stwarzają warunki do niej, więc była w stanie ujawnić całą swoją urodę? Najważniejsze, aby wziąć pod uwagę, że malwa nie jest szczególnie lubiący przeszczepu, ponieważ ma bardzo długie korzenie, które mogą być w ten sposób uszkodzone. Ponadto, uszkodzenie korzeni malwy z powodu jego dużej zawartości cukrów i śluzu gnicie i pleśni, co nieuchronnie prowadzi do śmierci rośliny. W związku z tym, planowania projektu na miejscu, na roślinę do stałego miejsca, korzystnie osłonięte od silnych wiatrów, aby uniknąć złamania trzonu, które w odpowiednich warunkach, rozwój rośliny osiąga wysokość około dwóch metrów lub więcej.

Malwa termofilowa i czuje się dobrze, na słonecznym obszarze, chociaż może rosnąć w cieniu. Jednak w słońcu to kwitną bardziej energicznie. W dobrych warunkach pogodowych mogą kwitnąć do jesieni. Wilgoć nie jest wymagająca, ale przy suchej pogodzie konieczne jest odpowiednio podlewane, upewniając się, że woda nie stagnacji.

W skrócie, to skromny i mało wymagające opieki wieloletnia Mallow, uprawy, które nie będzie trudne, zachwyci Cię swoim pięknem więcej niż jeden rok, a jeżeli nie jest zbyt leniwy, aby stworzyć warunki niezbędne do tego, wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Tak, jak się dowiedzieliśmy, przeszczep malwa nie lubi, więc siew jest najlepszym rozwiązaniem. Jednak uprawa ich malwy zapewnia się. Charakteryzuje samosiewu. Musisz tylko upewnić się, że padły na żyzną glebę, i powinno być dość wilgotne i luźne. Gdy ciepła pogoda nasiona kiełkują w ciągu dwóch tygodni. Chociaż sadzonki zyska siłę, należy regularnie rozluźnić glebę i usunąć chwasty w odpowiednim czasie.

W przypadku, gdy po prostu nabyć ten wspaniały zakład, trzeba będzie zakupić nasiona i zasiać je w przygotowanym i zapłodnionych gleby. Można dodać trochę mix kwiat mineralnej lub kompost.

Gdy roślina malwy, że roślina może zająć właściwą szybkość wzrostu , a następnie rozkoszować się swoim pięknem podczas kwitnienia? Najlepszy ze wszystkich, malwa nasiona, wybierając stałe miejsce dla niej siać pod koniec kwietnia lub na początku maja na głębokość trzech centymetrów, a odległość pomiędzy przyszłości utrzymać rośliny około 60h60. Ale w pierwszym roku nie należy spodziewać się kwiaty – rośnie rozetę liści, ale liście są duże i piękne formy, która sama w sobie wygląda dobrze. Jej pomóc, aby spędzić zimę, dzięki czemu pokrywę opadłych liści i odpadów jesień w ogrodzie, a następnego roku będzie nagradzać was z ich kwitnie. Również dla pomyślnego hibernacji nie jest konieczne, aby wyciąć pędy roślin dorosłych w pełnej długości. Ponieważ opóźnienie roślin wystarczy śnieg, chroniąc się przed zamrożeniem.

Zatem, malwa, uprawa, która może dostarczyć wiele możliwości rozwiązań konstrukcyjnych w projektowaniu bramkowe, nie wymaga specjalnej opieki. Jest to bardzo łatwe do rozpuszczenia. Jest dobrze trwać korzeń. Poprzez sadzenie tej rośliny, widać, że piękno nie zawsze wymaga poświęcenia. Jednym słowem malwy – rośliny, która charakteryzuje się urody i brak charakteru kapryśnej.