254 Shares 2610 views

Najmłodsi przestępcy. Kim oni są?

Mówią, że duży maniak często wyrasta z małego maniaka. Możliwe jest, że jeden nieletni przestępca po prostu nie ma uwagi rodziców, podczas gdy inni początkowo postrzegali swoje straszne antyki jako grę. W ten czy inny sposób, ale ludzie, którzy zostaną omówieni poniżej, znajdowali się na liście "Najmłodszych przestępców".


5. Cena Craig

We wrześniu 1989 roku Joan Hilton (39 lat) i dwie córki, osiem i dziesięć, zostały znalezione martwe w swoim domu. Ofiary zostały zabite bardzo okrutnie: matka otrzymała 60 rannych trutków, a dziewczynki – 30.

Nie było trudno znaleźć mordercę. Miał 15-latkę Craig Price. Było coś więcej niż wystarczające dowody przeciwko Craigowi: nóż zraniony nożem, krwawymi rękawiczkami i nożem kuchennym. W związku z tym facetem było więcej popełnionych przestępstw. Craig Price jest w więzieniu do dziś. Za ten potworny przestępstwo ten nastolatek dostaje piąte miejsce w rankingu "Najmłodsi przestępcy".

4. Graeme Frederick Young

Ten angielski chłopiec lubił chemię przed fanatyzmem. Ale raczej trucizny i ich wpływ na człowieka. Bardzo lubił historie o maniackach i uważał swojego idola Adolfa Hitlera. Zaczął eksperymentować z trucizną od 14 roku życia. Posiadał prawdziwie naturalny talent do zaradności i nabył różne trucizny, tak że nikt nic nie podejrzewał. Ofiarami jego doświadczeń byli bliscy ludzie – przyjaciele i krewni.

Młodzi mieli czas na zatrucie ojca, macochy, siostry. W 1962 roku został aresztowany. W trakcie dochodzenia okazało się, że Graham jest szalony. 9 lat (z 15 nagrodzonych) spędził w szpitalu psychiatrycznym i zostawił rzekomo zdrowy. W ogóle przestępcy znaleźli pracę i zaczęli zatruwać swoich kolegów. Potem znowu trafił do miejsc więzienia, gdzie zmarł w 1990 roku. Za swoją "pomysłowość" Graham Frederic znalazł się na czwartym miejscu na liście "Najmłodszych przestępców".

3. Jesse Pomeroy

Jesse rozpoczął swoje straszliwe czyny od 11 roku życia. Warto zauważyć, że ten chłopak jest najmłodszym amerykańskim przestępcą. Zwabił swoich towarzyszy do odludnych miejsc i zabił ich najbardziej okrutnymi metodami. Zanim został złapany przez policję, Pomeroy zdołał zabić 7 dzieci. W kolonii maniak spędził 21 lat. Po zwolnieniu wolności zabrał ze sobą stare i zabił 2 dzieci. Sąd skazał go na karę pozbawienia wolności. Jesse zmarł w jednej celi w wieku 72 lat.

2. John Weebles i Robert Thomson

Na drugim miejscu byli dwaj nastolatki – 10-letni John Weebles i Robert Thomson. Ci młodzi przestępcy porwał i brutalnie pokonali 2-letniego chłopca. Aby ukryć ślady przestępstwa, postanowili rzucić dziecko na ślady. Za to przestępstwo otrzymali 10 lat więzienia.

1. Francois Bertillon

Wszystkie zapisy złamały 23-miesięczne Francois Bertillon. Jednak jego przestępstwa nie mogą być umieszczone na równi z powyższym. W 1891 roku chłopiec został oskarżony o obżarstwo, ponieważ nibbled wszystkie gruszki w koszyku. Poczucie winy dziecka zostało w pełni udowodnione przez jego ojca, który wynalazł Bertillonage. Pomimo tak niewielkiego aktu, uważa się, że Francois jest najmłodszym przestępcą.

A jeśli ostatnia przestępczość wywołuje tylko uśmiech, wszyscy inni przynoszą tylko przerażenie i strach.