154 Shares 1436 views

Miś tłuszcz: używanie dzieci. Znieść tłuszczu kaszel

Miś tłuszcz – wartościowym produktem, który pomaga w różnych sytuacjach chorobowych. Biorąc go, można łatwo radzić sobie z przeziębieniem, zwłaszcza wyeliminować kaszel u dzieci. Dziś dowiadujemy się o dobroczynnych właściwości tego składnika jako tłuszczu niedźwiedzia. Stosowanie tego produktu dla dzieci jest uzasadnione, a jego stosowanie jako środka ludowej kaszel daje pozytywny efekt.


struktura

Ten produkt nie jest lekiem, jest to suplement diety.

Wiele pierwiastków śladowych i witamin znaleźć w medycynie kaszel, który jest nazywany tłuszczu niedźwiedzia. Aplikacja dla dzieci tego produktu jest przypisany lekarze rzadko, ale każda matka musi znać swoje dobroczynne właściwości i składu. Więc ponieść tłuszczu – substancję, która składa się z takich przydatnych elementów:

– witaminy A, E i B;

– białka;

– oleje i kwasy tłuszczowe;

– glikozydów;

– makroelementy i mikroelementy;

– tsitaminy.

Przydatne właściwości

Coraz częściej można znaleźć informacje na temat cudownego leku pochodzenia naturalnego, które pomaga dzieciom radzić sobie z kaszlem i tego tłuszczu niedźwiedzia. Aplikacja dla dzieci tej substancji w wielu przypadkach przynosi długo oczekiwany pozytywny efekt, a dzieci będą chodzić na poprawki.

Tak więc, użyteczne właściwości tego produktu były następujące:

– To łagodzi przeziębienia kaszel.

– dobre dla strun głosowych.

– Ze względu na niedźwiedzi procesu rozładowania plwociny tłuszczowej jest znacznie przyspieszony.

– poprawia stan krtani i gardła błon śluzowych.

– On jest w stanie poprawić właściwości ochronne organizmu dziecka.

Przeciwwskazania

Na pytanie: „Czy dzieci noszą tłuszczu” – odpowiedź brzmi „tak”, ale są niuanse. Nie wszystkie dzieci, może iść w górę, więc należy wymienić okoliczności, gdy taki środek nie może dać swojemu dziecku:

– Jeśli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość. Jeśli okruchy po zażyciu niedźwiedzia tłuszczu rozpoczęła reakcję alergiczną, oznacza to, że produkt nie zbliżył go, i trzeba z niej zrezygnować.

– Nie poddawaj Ten biologiczny dzieciaków dodatków do 3 lat.

– kobiety w ciąży i matki karmiące, też nie może być traktowany przez to oznacza.

– Jeśli ktoś ma problemy z zholchevyvodyaschimi sposobów, jest również przeciwwskazany u tłuszczu niedźwiedzia.

Mimo to, zanim dziecko leczone tym lekiem, to lepiej skonsultować się z pediatrą.

Ponosi tłuszczu w profilaktyce grypy i ostrych zakażeń dróg oddechowych u dzieci

W celu zapobiegania wystąpienia chorób układu oddechowego używać produktu dwa razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. Znieść tłuszczu, instrukcja, do którego należy dołączyć do słoika z treścią, konieczne jest, aby stopić przed użyciem. W tym celu możliwe jest, aby utrzymać pewien czas na stole w temperaturze pokojowej. Prewencyjny przebieg odbioru tego narzędzia wynosi około 1 miesiąca. Częstotliwość stosowania – 2-3 razy w roku, z przerwą pomiędzy cyklami w ciągu kilku tygodni.

dawka tłuszczu niedźwiedzia dla prewencji jest:

– Dzieci od lat 3 do 6, aby dać 1/3 łyżeczki dwa razy dziennie.

– Dzieci od 6 do 12 lat – 1/2 łyżeczki również 2 razy dziennie.

– Chłopcy i dziewczęta w wieku od lat 12 do 16 – przez cały łyżką dwa razy dziennie.

A jednak wielu współczesnych producentów robią kapsułkę, w której znajduje się tłuszczu niedźwiedzia. Aplikacja (oświadczenie to podkreśla) narzędzia znacznie łatwiejsze i powinno odbywać się w sposób następujący:

– Dzieci w wieku od 6 do 12 lat 1 kapsułka 2 razy dziennie podczas posiłków.

– Dzieci powyżej 12 lat spożywać 2 tabletki dwa razy dziennie.

Przebieg leczenia wynosi zazwyczaj od 3 tygodni.

Kaszel medycyny: medycyna naturalna z mlekiem

Ten przepis jest odpowiedni dla tych dzieci, które nie są uczulone na laktozę. Dlatego możemy bezpiecznie korzystać z takich ludowym, który jest głównym składnikiem tłuszczu niedźwiedzia. Zastosowanie dla dzieci, jak następuje: 250 ml mleka ogrzewa się do temperatury 60-65 ° C. Następnie należy wlać gorącą ciecz 1 łyżeczkę tłuszczu, dobrze wymieszać i pić w postaci ciepła małymi łykami.

Kaszel z dodatkiem miodu

Choć ponieść tłuszczu i jest produktem bez ostrym zapachu i specyficzny smak, ale wciąż wiele dzieciaków konieczne jest nie do ich upodobań. A dzieci zaczęły być traktowane przez ten naturalny środek, miód jest lepiej dodać do niej. Zdarza się i smaczne i przyjemne. Po dziecko bierze dodatek należy popić ciepłą zielonej herbaty, gdzie można dodać Malinka, jagody i porzeczki, jagody wzmocni efekt. A jeżeli matka nie chce zadzierać z przygotowaniem takiej mieszaniny, można kupić ponieść tłuszczu kapsułki kaszel z miodem (z apteki).

tarcie

Masowanie ciała dziecka to oznacza, że trzeba wykonać przed pójściem do łóżka. Tłuszcz musi być stopiony wcześniej (utrzymywane przez pewien czas w temperaturze pokojowej) i ogrzewano na łaźni wodnej. Następnie delikatnie pocierać swój obszar klatki piersiowej i plecach dziecka. Środki należy wcierać w skórę, nie tylko rozmazuje.

Uwaga dla rodziców: gruby miś ma specyficzny zapach, i to jest bardzo słabo zadowolony z tej treści z odzieżą. Dlatego przed przeprowadzeniem procedury niezbędne do wprowadzenia takiego majtki dzieci i t-shirt, który nie będzie przykro.

masaż Cup

Taki sposób leczenia kaszlu odpowiednich kiddies po 12 lat, nie wcześniej. Plecy dziecka powinny być smarowane smarem niedźwiedzia, a następnie w zwykły sposób, aby dostarczyć bankowi medycznej. Po kij szklanym pojemniku, trzeba prowadzić je w różnych kierunkach, nie zabierając ze skóry. Podczas takiej procedury powinno być nie więcej niż 5 minut. Po takim masażu w puszkach z tłuszczu niedźwiedzia skóry dziecka zmienia kolor na czerwony, a będzie to sygnał do tego, że nadszedł czas, aby zakończyć. Pacjent musi być odpowiednio chroniony i pozostawiono w spokoju na 2 godziny, a korzystnie przez noc.

Leczenie niedźwiedź tłuszcz szybko daje pozytywne rezultaty w jednym warunkiem – jeśli produkt ma dobrą jakość.

Znieść tłuszcz: opinie rodziców

Opinie na temat matek i ojców produktu są różne, ale są one pozytywne dla większości. Ludzie mówią, że to naprawdę świetny efekt w zwalczaniu kaszlu u dziecka: dzieci zaczyna wielką odkrztuszanie, a wkrótce objaw znika całkowicie. Również rodzice wyrażone dodatnio, a to oznacza naturalny, bez dodatków lub pierwiastki chemiczne w nim zawarte, a tym samym zaszkodzić ciało dziecka nie działa.

Jednak ponieść tłuszczu opinie nie tylko zatwierdzanie ale również negatywne. Ujemne sprzężenie zwrotne o tym są związane z reakcjami nadwrażliwości niektórych dzieci do tego produktu. Tak więc, zanim dać go do swoich dzieci, konieczne jest, aby rozpocząć przetestować reakcję organizmu. A do tego trochę tłuszczu jest konieczne, aby umieścić na skórę w zgięciu łokcia i pozostawić na jeden dzień. Jeśli miejsce nie pojawi się wysypka, a następnie można użyć maści z tego składnika. To samo odnosi się do użycia tłuszczu wewnątrz: należy zacząć przy minimalnych dawkach, stopniowo zwiększając je, jeśli nie nastąpi reakcja.

koszt

Więc wiesz o leczniczych właściwościach tego naturalnego produktu w postaci tłuszczu niedźwiedzia. Cena za litr tego medium jest w zakresie 3-4 tysięcy rubli. Drogie, oczywiście, ale korzyści z jej stosowania mogą czuć się nie tylko dzieci, ale także rodziców. Miś tłuszcz, cena za litr, która zmienia się w zależności od producenta, liczby pośredników, marka stanie się nieodzownym asystent i obrońcą przed infekcjami, zwłaszcza wiosną i zimą, kiedy pogarsza chorób wirusowych. W związku z tym, możemy raz bulić i kup sobie ten naturalny produkt, gdyż jest wystarczająco długi czas.

warunki przechowywania

Znieść tłuszczu, aplikacja, której dyspozycja została już opisana, należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. Dopuszczalną temperaturę przechowywania produktu – rzędu 2-23 ° C.

Okres przydatności do użycia tłuszczu niedźwiedzia wynosi 1 rok od daty produkcji. A pod koniec tego okresu dodatku musi być wyeliminowany, gdyby nagle w lewo.

Gdzie najlepiej kupić?

Oczywiście, aby zdobyć ten cenny produkt jest najlepsze myśliwych, którzy specjalnie złapać niedźwiedzie sami uczynić ten tłuszcz, znam go i renderingu technologii produkcji. Zebranych zwierzęta muszą być sprawdzone przez lekarza weterynarii i inspekcja jest dokumentowana. Jeżeli dana osoba ma możliwość zakupu ponosi myśliwych tłuszczu, ma prawo wiedzieć, że odpowiedni produkt jest koniecznie białe, bez włosów lub krew zanieczyszczenia nie powinny zawierać. Narzędzie powinno być dobrze wymieszane z miodem, zapach to, oczywiście, być konkretne, ale nie zbyt nachalny.

Jeśli okazja do zakupu produktu z rąk, a nie odpowiedniego tłuszczu niedźwiedzia, sprzedawane w aptekach. I nie jest wydany w dwóch formach: w postaci kapsułek i po prostu wtopić się w bankach.

Teraz już wiemy, że tłuszcz Bear – doskonałymi środkami pochodzenia naturalnego, która jest skuteczną metodą zwalczania kaszlu u dzieci. Przyjrzeliśmy się kilku receptur z takiego produktu: z dodatkiem miodu, mleka – do spożycia i można masować i otarcia. I dowiedzieliśmy się, że mimo lecznicze właściwości zasobów naturalnych jeszcze przed jego zastosowaniem, zwłaszcza u dzieci, konieczne jest, aby sprawdzić ich reakcję do tego dodatku, że nie było ujemne sprzężenie zwrotne, a następnie nieprzyjemne sytuacje.