483 Shares 8182 views

Laptop "G50 Lenovo": specyfikacje techniczne, opis. Liczba właścicieli

Praktyczny i niedrogi gadżet „G50 Lenovo” będzie odwoływać się do wszystkich użytkowników, którzy nie dokonują przy zakupie laptopa nadmiernych wymagań dźwięk potężny farsz i grafiki gier karty. Urządzenie mobilne bardziej wrażeniem garnitur i oświetlenia biurowego.


W tym artykule czytelnik zapoznał się z jednym z najtańszych laptopów na rynku mobilnym (20-25 rubli), uczy specyfikacji. Opis i opinie właścicieli dokonać właściwego wyboru potencjalnego nabywcy w przyszłości.

pozycjonowanie na rynku

Nietrudno się domyślić, że producent starał się wprowadzić na rynek najtańszy laptop w klasie budżetowej. Dla tych celów, nie tylko niedoceniana z urządzenia mobilnego „G50 Lenovo” specyfikacjami technicznymi, ale również pozbawił go systemu operacyjnego. Ale jeśli potencjalny nabywca będzie wyglądać wąsko do gadżetu ściślej, odkryłem dziwną cechę – urządzenie wydajność jest wystarczająca do pracy z aplikacjami biurowymi, surfowanie po Internecie i multimedialną rozrywkę.

Wielu właścicieli tego notebooka pamiętać, że niskie koszty na rynku telefonii komórkowej w klasie budżetowej nadal pozostaje głównym kryterium wyboru dla większości kupujących. W związku z tym, ten gadżet nie wymaga reklamy.

Znajomość z laptopem

Karton z żółtą plastikową rączką otwarcie powiedział, że kupujący, że producent zapisane, jak potrafił. Brak błyszczące obrazy na wyświetlaczach opakowaniu nie jest i specyfikacje są napisane drobnym drukiem. Od standardowego przedstawiciela fiskalnego też nie trzeba dużo się spodziewać: bardzo gadżet „Lenovo G50”, ładowarka do niego, wymienny akumulator i instrukcja obsługi.

Niech laptopa i w klasie ekonomicznej, ale wygląda producenta na plastiku do produkcji ciała nie zapisać. Urządzenie pokrywa i płyta dolna wykonana z materiału o wysokiej wytrzymałości. Wszystkie plastikowe krawędzie idealnie dostosowane do siebie, nie trzaski lub publikuje obce dźwięki. Tylko dezorientuje błyszczącą powierzchnię plastikowej obudowy – kurz i odciski palców zbiera bardzo łatwo. Jednak wielu użytkowników donoszą w swoich opiniach, że równie dobrze cały brud i wytrzeć powierzchnię z notebookiem.

Przyjazny dla użytkownika interfejs

Po prawej stronie twarzy użytkownika znajdziemy wbudowany napęd optyczny, który obsługuje napęd DVD-ROM, czytanie i pisanie. Obok niego znajduje się czytnik kart. Jednak, aby nazwać taki uniwersalny wyraz trudne, ponieważ zna tylko dwa rodzaje kart pamięci: MMC i SD. wyjście słuchawkowe oraz złącze USB 2.0 uzupełnia prawym panelu interfejsu. Jest blokada Kensingtona, ale jego popularność w naszym kraju zredukowana do zera.

Po lewej stronie "Lenovo G50" jest nie mniej ciekawe: jeden port USB 2.0 i USB 3.0, analogowe wyjście D-Sub, cyfrowe wyjście wideo HDMI oraz RJ-45 Interfejs sieciowy. W rzeczywistości, nic więcej jest potrzebne, aby zakończyć pracę. Zasilacz sieciowy jest podłączony również do powierzchni bocznej. Producent przewidział, że laptop będzie używany w biurach, a lewy tylny i przedni twarz czyste. Decyzja ta była wyraźnie na korzyść wolnego miejsca na stole pracowników.

Funkcje wyświetlacza

Najsłabszym ogniwem jest ekran, który jest wyposażony w laptopa „Lenovo G50”. Szczegóły nim wraca do dekady temu kupujący: ekran TFT z matrycą 15,6 cala wykonany z technologii TN + Film ma rozdzielczość 1366×768 punktów na cal. Na szczęście, producent zainstalował podświetlenie LED, która nadal jest w stanie znormalizować kolor i poprawić kąty widzenia.

W swoich komentarzach, wielu właścicieli powiedzieć problemu powłoki błyszczącego ekranu. Po pierwsze, to zbiera odciski palców, peeling, który nie jest tak proste, jak na powierzchni obudowy. Po drugie, połysk posiada funkcję zabłysnąć światło. Dla wygody laptopa powinny być umieszczone tak, aby światło słoneczne lub żarówka były przed laptopem, ale nie za użytkownika.

Dźwięk i multimedia

Inżynierowie, uruchomił nowy laptop „Lenovo G50”, wielu właścicieli nie rozumie. Drogich urządzeń system dźwięku pozostawia wiele do życzenia, aw najtańszym producentem gadżetów ustanawia całkiem przyzwoitą akustykę. Dla systemu transmisji dźwięku spełnia Dolby Advanced Audio v2 (użytkownicy, jest znany dla klasy budżetowej ASUS i MSI). Dla takiego niedrogiego urządzenia dźwięku jest przyzwoita, jeśli nie kręcenie głośność na maksimum. Należy zauważyć, że jakość dźwięku jest znacznie poprawiła się po podłączeniu do laptopa lub aktywnego słuchawek stereofonicznych.

Ale dla użytkowników WEB-kamery na wiele pytań. Według producenta o rozdzielczości 1 megapiksela jest to kupujący prawdziwy oszustwa. Demontaż urządzenie wykryje żadnego właściciela na etykiecie wióra, w którym stwierdza się, że aparat ma rozdzielczość 0,3 megapiksela. interpolacja oprogramowania smartfonów już osiągnęły i laptopów (mogłyby być następujące kamery?)

Urządzenie wejściowe

Ścisłe i pełnowymiarowa klawiatura – jest to jedna z zalet, które posiada laptop „Lenovo G50”. Informacje zwrotne od użytkowników, w tym przypadku takie same. Urządzenie Urząd powinien posiadać takie właśnie urządzenie wejściowe. Wszystkie klawisze klawiatury są oddzielone od siebie, podróż klucz jest krótki, z niewielkim wpływem na palcu. Dla ułatwienia obsługi producent dostarczył klawiszy funkcyjnych laptopa.

Niektórzy właściciele mówią, że plastikowa podstawa klawiatura jest lekko wciśnięty podczas wpisywania, ale to nie przeszkadza w pracy. Istnieje negatywna i znakowanie same litery na klawiszach urządzenia. Producent cyrylica i łaciński uderzył w samą farbę (Nawiasem mówiąc, klawisze funkcyjne, zbyt). Położony w monochromatycznych układ trochę niesmaczne użytkowników.

touchpad

Nieskazitelnie laptop „Lenovo G50-45” charakterystyka touchpada. Wykonana jest dla ludzi, a wszyscy właściciele pochlebnie o tej sprawie z producentem. Powierzchnia touchpada szorstkiej, jej granice doskonale wyczuwalne. sterowanie kursorem jest przyjemność: można trzymać go w jednym ruchu o przekątnej ekranu, i można narysować w specjalnych programów, wyregulować czułość. O duch naciśnięciu przez użytkownika zbyt, można zapomnieć, touchpad nie reaguje na kurz.

Touchpad obsługuje multitouch. W związku z tym pełna obsługa gestów obsługiwanych przez system Windows po zainstalowaniu najnowszej wersji systemu operacyjnego. Touchpad jest wyposażony w przyciski mechaniczne. wyzwalane one również wyraźne i głośne jak mysz. Przypadkowo naciśnięty całkowicie wykluczone.

Urządzenia demontaż i czyszczenie

Uważa się, że najbardziej popularne wśród użytkowników mających pytanie dostępny laptop „Lenovo G50-30.” – «jak otworzyć laptopa do czyszczenia w domu” Problemem jest to, że producent wygody czyszczenia nie przeszkadzało: konieczne jest całkowicie rozmontować urządzenie mobilne, aby dostać więc układ chłodzenia.

Przeglądy właścicieli, są małe instrukcje, które nie zaleca się nosić laptopa do serwisu i nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie. Usuń kurz z laptopem za pomocą potężnego odkurzacza, chociaż wymagałoby to asystenta, który będzie zamknąć kratki gęstego materiału, aby utworzyć ciąg. Zalecenia te pracują, mogą być bezpiecznie przyjąć, ale przed pierwszym czyszczeniu nadal zalecany do oglądania wideo instrukcji nie przypadkowo oderwać parę kondensatorów płyty głównej potężny przepływ powietrza.

Konkludując

Przeprowadzone badanie na urządzeniu mobilnym „Lenovo G50” po raz kolejny pokazuje potencjalnego nabywcy, że nawet najtańszy gadżet na rynku jest w stanie obsłużyć wszystkie swoje zadania (jeśli tylko nie mówimy o zabawkach). przedstawiciel budżet „Lenovo” jest w stanie zastąpić stanowiska pracy w biurze, jak iw domu, i że 90% rynku sprzętu komputerowego. Nie zapomnij o mobilności, bo to mało wymagająca do zasobów laptop może pracować bez zasilania elektrycznego pół dnia na jednym ładowaniu akumulatora.