437 Shares 8648 views

Kaszel dla dzieci


Kaszel jest ochronną odpowiedzią organizmu. Oczyszcza górnych dróg oddechowych przez złowione w tych drobnoustrojów, pyłów, plwocina, śluz lub ciał obcych. Kaszel i jego przyczyny mogą być różne. Schorzenie to w niektórych przypadkach, objawy choroby układu nerwowego, jeśli dysfunkcja jest centrum kaszlu w mózgu. U dzieci w wieku przyczyną choroby są najczęściej tych lub innych chorób układu oddechowego.

Różne przypadki tej choroby charakteryzują się:

-Duration;

silil;

-tembrom;

wydzieliny -patrz;

charakter plwociny;

okresy powstania lub nasilenia kaszlu.

Fair opis wszystkich objawów pomoże lekarz prawidłowo przypisać leczenia.

Własna kaszel, zwłaszcza przewlekłe, nie jest zalecane. Głównym celem, który jest realizowany w pozbyciu się tej choroby, jest do łagodzenia stanu pacjenta, jak również usunięcie plwociny, śluzówka oskrzeli funkcji normalizacji i zwiększoną elastyczność płuc.

Kaszel dla dzieci mogą należeć do grupy leków. Leki te mogą blokować procesu chorobowego w mózgu. Do leczenia dzieci jest stosowane tylko w szczególnych przypadkach. Mianowania dokonuje się przez specjalistę, który nadzoruje stan organizmu podczas całego kursu recepcji. Lek na kaszel dla dzieci w tej grupie jest zalecane tylko wtedy, bolesne, męczące, suchy kaszel, który nie został wyleczony za pomocą innych środków. Zazwyczaj powołanie jest wykonany z opłucnej i koklusz. Jednoczesne stosowanie innych leków, które mogą pozbyć się tej choroby jest zabronione. Poprzez należących do grupy leków obejmują leki „Codeine”, „Dimemorfan” i „etylomorfina”.

Większość zabezpieczeń są narkotyków należących do różnych gatunków. This non-narkotyczne leki zmniejszające kaszel. Należą do nich leki "oxeladin", "glaucine", "Pakseladin", "butamirata", "Tusupreks" i "Libeksin". Lek na kaszel dla dzieci w tej grupie są również w stanie zablokować centrum, powodując odruch. Jednak zaletą tych środków jest to, że nie powodują uzależnienia i depresji funkcji mózgu. W tym względzie powołanie odurzających dokonane częściej. Wskazania do ich stosowania jest wyczerpująca, suchy kaszel grypy, zapalenie opłucnej, krztusiec, nie utwardza się w inny sposób.

Kaszel dla dzieci, które nie mają wpływu na mózg, jest to lek działający obwodowo. Za pomocą takiej grupy obejmuje „Prenoksindiazin”, to jego działanie jest spowodowane hamowaniem zakończeń nerwowych, powodując odruchu kaszlu. Skuteczność leku jest znacznie niższa niż w przypadku grupy środków odurzających i innych narkotycznych. W pozbyciu się tej choroby u dzieci stosuje się go rzadko i tylko dla specjalisty przeznaczenia.

Dla kolejnej grupy przeciwkaszlowych należą środki mukolityczne, które mają zdolność do śluzu. Są to leki „Lasolvan”, „Mukosol”, „ACC”, „bromheksyna” i wiele innych. Główne właściwości tej grupy leków jest ich zdolność do łagodzenia kaszlu z powodu stopić plwociny bez wpływu na mózg. Przeznaczone są dla dzieci z zapaleniem płuc i oskrzeli, zapalenie oskrzeli.

Leki na kaszel, należące do grupy, wykrztuśne, wytwarzanych jako surowce pochodzenia roślinnego ( „lukrecji główny”, „korzeń prawoślazu”, „nerek sosny” i wiele innych), która zawiera w swoim składzie od substancji chemicznych ( „Bronholitin” " jodek potasu „i inne). Istnieją również połączone leki ( "Mukaltin", "Pertussin", "Tussin" i inne). Leki te pomagają oczyścić i dróg oddechowych oskrzeli w wyniku powstawania ciekłego plwociny.

Aby pozbyć się stosowanie łagodnych patologii pastylek na kaszel dla dzieci. Należą do nich leki „Tavesil”, „Doktor mama” i innych. Są one określone w połączeniu z innymi lekami. Głównym celem krople na kaszel jest awaryjne usunięcie ataku.

Lekarstwo na zapalenie krtani powinien być przepisywany przez lekarza. Może to być środek przeciwbakteryjny lub lek przeciwzapalny. Często przypisane „Tavegil”, odnosząc się do grupy leków przeciwhistaminowych, które zmniejszają obrzęk tkanek.