367 Shares 2254 views

Jak wpleść wstążkę w warkocz krok po kroku instrukcje

Obecnie coraz więcej jest rosnące zainteresowanie żeńskiej połowy ludzkości na różne akcesoria do włosów. Wiele osób woli znane nam szpilki i obręcze coś bardziej oryginalnego – taśmę. Taśma wspaniały ozdobią każdą fryzurę, uczynić go bardziej interesujące.

Z pomocą tego wspaniałego akcesoriów można dać świąteczny wygląd nawet najbardziej zwyczajną codzienną fryzurę. Również ostatnio w modzie powrocie fryzury-warkocze. Fotografie kilku gatunków takich dekoracji wstążki warkocz zostanie umieszczony tuż poniżej.

Istnieje wiele rodzajów plecionek, a zatem wiele sposobów tkać taśmę w tych samych warkocze. Może być dodany do normalnego kolec, francuski warkocz, warkocz z czterech pasm, a nawet dredy! Główną zaletą jest to, że jeśli dobrze jest to zrobić fryzurę, to będzie wyglądać tak jak uroczo w kampanii do odwiedzenia, czy na imprezę, a w szkole, uczelni lub pracy.

Najważniejszą rzeczą w tym przypadku, podobnie jak w wielu innych – aby nauczyć się tkać na taśmie warkocz poprawnie. A następnie za każdym razem zrobisz to okaże się lepszy.

W tym artykule dowiesz się jak tkać taśmę plecionki w najbardziej popularna metoda (normalna strona z trzech pasm). Przed rozpoczęciem należy uważnie przeczytać ten materiał. Spróbujemy jak najwięcej prostego i jasnego Dyskusja o tym, jak splot wstążkę w warkocz. Najważniejsze – uważność. Oplatania wstążkami – praca nie jest zbyt trudne, więc będzie w stanie spełnić cię bez pomocy. Najważniejsze – aby mieć wszystkie niezbędne instrumenty, a mianowicie:

– szczotka lub grzebień do włosów, których używasz;

– małego pędzelka runo;

– dwie przezroczyste elastyczne gumki do włosów ;

– taśma (grubość i kolor do wyboru);

– lakier do włosów.

Dokładnie przeczesać włosy na całej długości. Nie powinno być żadnych węzłów i zamieszanie, dlatego należy osobno przeczesać każdy kosmyk.

Weź mały punkt na plecach, unosi się i ułatwia runa u korzeni. Powtórz tę procedurę dla reszty włosów. Następnie obniża je na miejsce, delikatnie muskając górę, tak że na powierzchni nie widać było śladów polaru. Zgłasza włosy na jedno ramię (prawa lub lewa, do wyboru) i zrobić ogon, mocowania włosów gumką przy uchu.

Bierzemy taśmę i jest owinięty wokół jej dwukrotnie gumy, a następnie urządzenie ustalające. Podzielić włosy na trzy równe pasma (lewy, prawy i środkowy), jeden dodając nasz zespół. Teraz splot normalny warkocz następujący sposób: lewy perebroste nici przez to, co w środku, dzięki czemu z nowym środkowej części. Potem, z jednej strony na jednym i drugim – druga nić warkocz podejmować bardziej zaostrzone, rozkładając ramiona lekko na bok. Teraz trzeba prawą żyłę w podobny sposób, aby rzucić przez środek. Wielokrotnie wyciągnąć siatkę. W ten sposób postępowania. Bez sięgania kilka centymetrów przed końcem włosów, kotwiczenia oplot z wstążki wplecione swoim drugim zespole.

Zabezpiecz wszystko to jest niewielka ilość lakieru do włosów. Gotowe! Teraz, gdy wiesz, jak splot wstążkę w warkocz! Obręcz może być stosowany jako akcesoria, spinki do włosów, itp.