188 Shares 4178 views

Operacja żylaków Marmara w: Opinie

Mikrochirurgiczne operacja Marmara – to rodzaj chirurgii do leczenia choroby, zwanej żylaków. Powołała go urolog żyłach służbowe do wykrywania uviform splotu jąder (żylaki powrózka nasiennego), gdy pacjent skarżył się na dyskomfort w mosznie lub po znacznym zmniejszeniu wielkości jaj, zmniejszając swoją funkcję.


Korzyści operację Marmara w stosunku do innych metod walki z żylaków

Operacja Marmara co roku duża liczba lekarzy uznany za najbardziej skutecznego i niezawodnego sposobu leczenia żylaków. Główne zalety to:

– w najmniejszej liczbie rzutów, co jest możliwe dzięki mikrochirurgicznych okulary i mikroskopów, który pozwala na przetwarzanie najmniejsze żyły;

– mały stopień traumatyzacji tkanki;

– w małych i niewidocznym wielkości żwacza nie większej niż 2 cm;

– w prawie całkowity brak bólu po zabiegu;

– poprawa jakości i ilości plemników;

– zdolność do szybkiego powrotu pacjenta do normalnego życia.

Zaledwie kilka różnic operacyjnych pomiędzy sposobami Ivanissevich lub laporaskopii, sposobie Marmar. Działanie Ivanissevich polega rozbiór rozcięgna, co może prowadzić do pourazowych mięśni przedniej ściany brzucha, zwiększając okres rehabilitacji i wzmacnianiu ból pooperacyjny. Działanie Marmara pozwala poradzić sobie zarówno z lewej i prawej żylaków. Oraz poprawy spermatogenezy i oceny płodności może być przeprowadzona w ciągu 6-9 miesięcy. Większość mężczyzn po operacji Marmara mają już możliwość zostania ojcami w ciągu najbliższych kilku lat.

Jakie są wskazania do zabiegu Marmara

Głównym i, ogólnie rzecz biorąc, tylko wskazanie, gdy przypisana do operacji Marmara uważa się żylaków – choroby, która może występować, bez widocznych objawów klinicznych praktycznie bez objawów.

Ale często korzystać z pomocy ekspertów, pacjenci skarżą się na uczucie ciężkości w mosznie, ból jądra. W badaniu wykazała nieprawidłowości w analizie nasienia, co stanowi naruszenie produkcji plemników przez jądra. leczenie niechirurgiczne choroby nie jest możliwe, zwłaszcza gdy doszło do powikłań, które mogą powodować bezpłodność. Operacja żylaków w Marmara, według statystyk światowych, pozwala w pełni przywrócić funkcjonowanie narządów płciowych.

Żylaki powrózka nasiennego: jest, niż to jest obarczona

Choroba dotyczy jąder żyły powrózka nasiennego, który jest połączony z naruszeniem zaworów zwrotnych, które znajdują się w żyłach. To jest zdrowy zawór umożliwia przepływ krwi przez żyły tylko w jednym kierunku, uszkodzenie zaworów nie dają im możliwość powstrzymania przepływu zwrotnego krwi. Każdy wzrost ciśnienia krwi powoduje tendencję do tyłu.

Przyczyny choroby

Żylaki powrózka nasiennego mogą być objawem:

– wady zawory żylnych;

– wrodzonej osłabienie ścianki naczyń;

– wzrost ciśnienia w miednicy lub moszny, co powoduje zagięcie i zmieniać kształt stopniowo ściskana żyły.

Aby skorygować tę patologię, jest wiele różnych sposobów, na przykład przez zabiegu laparoskopowym lub metodą Ivanissevich. Dlaczego stał się popularnym sposobem Marmar? Operacja praktycznie eliminuje możliwość uszkodzenia mięśni ściany brzucha, uszkodzenie tętnic jąder, występowanie zapalenia.

Przeciwwskazania do zabiegu Marmara

Jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, nawet w najbardziej efektywny i bezpieczny procedury mogą być przeciwwskazania:

– etap zaostrzenie przewlekłych patologii organów wewnętrznych;

– pierwsze sześć miesięcy po udarze mózgu, zawału serca lub inne choroby niedokrwiennej serca;

– zapalenie układu moczowo-płciowego;

– grypy, SARS i inne choroby zakaźne.

Jak przygotować się do interwencji

Operacja Marmara i przygotowanie to znaczy przeprowadzenie standardowej ilości badań: badania ogólnego, kliniczne i biochemiczne krwi, koagulacja, analizy EKG na RW, kiły, HIV, zapalenie wątroby, anestezjologa inspekcji przed operacją.

Przedoperacyjna można zwiększyć lub odwrotnie, zmniejszona w zależności od kwoty planowanej ingerencji, wieku i ogólnego stanu pacjenta.

Wynika bezpośrednio przed operacją:

– golić włosy, jeśli w ogóle, w nadchodzącym obszaru operacji. powinno to być wykonywane ostrożnie, bez nacięcia skóry i pojawienie się dalszym podrażnieniem.

– Niektórzy lekarze przepisujący praktyki przeciwzapalnego lub terapii antybiotykowej, co zmniejsza ryzyko wystąpienia stanu zapalnego w obszarze inwazyjnej. Suplementacja zaczyna się kilka dni przed operacją.

– Znieczulenie ogólne lub znieczulenie podpajęczynówkowe polega na ostatni posiłek nie później niż 10 godz. Dzień przed zabiegiem nie wolno jeść, pić, palić. W noc przed operacją i rano chirurgii zrobić lewatywę.

– Znieczulenie nie wymaga czczo lub lewatywę oczyszczającą.

– Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych należy odstawić na 5 dni przed zbliżającym się operacji. Zamiast tego, lekarz heparyn o niskim ciężarze cząsteczkowym, który zmniejsza ryzyko krwawienia operacyjnym lub po zabiegu.

Operacja żylaków w Marmara, którego opinie świadczą o wysokiej efektywności tej metody pozwala na przywrócenie prądu żylny i zapobiec odpływowi jąder zatrucie krwi. Nawrotów pooperacyjnych występuje tylko 5-7% pacjentów.

Rodzaje znieczulenia: Co można, że prepochtitelnee

Operacja może być zachowanie Marmara w znieczuleniu ogólnym, które, podobnie jak inne gatunki anestezjologa wykonaniu, gdy pacjent jest w stanie uśpienia i budzi się po operacji.

Znieczulenie rdzeniowe zwalnia całą dolną połowę ciała. Kłuć to uczynił w obszarze kręgosłupa.

znieczulenie miejscowe będzie uśmierzyć tylko część inwazyjną, pacjent będzie zasnąć, ale nie czuje bólu. Vposlednee rok coraz więcej lekarzy dać pierwszeństwo znieczuleniu miejscowym myśli.

Jak to operacja

Działanie rozpoczyna się od tego, że chirurg rozcina region subpahovoy skóry, co rozmiaru nacięcia 1,5 – 2 cm znajduje się powrózka nasiennego, co jest korzystne, jest wyprowadzany na ranę.. Przez mikroskop chirurg identyfikuje jąder żyły i ich bandaże. Lekarze wolą używać znieczulenia miejscowego, a pacjent może zostać poproszony o oddychać i dokręcić, które pozwala lekarzowi lepiej zobaczyć wszystko, nawet najmniejsze, żylaki i gałęzie żylne. Mikroskop pozwala uczynić proces opatrunek za ważne, bez ziół pobliskich nerwów, naczyń limfatycznych i tętnic. Po zamknięciu wszystkich żył w drenażu ran jest absolwentem gumy. Następnie nacięcie jest nałożony bandaż aseptyczne.

Interwencja chirurgiczna trwa 30-40 minut. Pacjent jest następnie transportowany do pomieszczenia odzysku, gdzie pozostawała przez kilka godzin, pod nadzorem lekarza. Dwie godziny później, oceniając stan pacjenta, lekarz może pozwolić mu wrócić do domu.

Okres pooperacyjny

rehabilitacja po określenie minimalnej chirurgia Marmara. tylko kilka razy to będzie konieczne, aby przyjść do opatrunku, jeśli nie można przeprowadzić procedurę w domu. Już po kilku dniach pacjent może w pełni powrócić do swego zwykłego życia. Jednak zaleca się, aby powstrzymać się od stosunków seksualnych, od podnoszenia i przenoszenia ciężkich i sportu, aby nie naruszyć integralność szwach. Zostało to potwierdzone przez referencje pacjentów. Szwy są usuwane po 7-8 dniach. Niewielka blizna będzie znajdować się poniżej linii na sobie bieliznę, w miejscu, gdzie rosną włosy, tak że pozostaje niewidoczny. Operacja Marmara, których opinie są bardzo pozytywne zarówno od pacjentów i lekarzy, nie powoduje zanik jąder lub wodogłowie, ani żadnych innych powikłań, które można oczekiwać od innych rodzajów interwencji chirurgicznej. Operacja ta pozwala na przywrócenie i zapobiec dalszym żylaki, poprawa jakości spermy.

W opinii wielu ludzi, operacja Marmara – to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się z żylaków, co pozwoliło im uniknąć powikłań pooperacyjnych, ból, dyskomfort i nieestetyczne blizny.