493 Shares 2674 views

ciało eteryczne

To jest ludzkie ciało, wie każdy, ale nie każdy wie, że oprócz widocznego (Core) ciała, jest ich kilka. Są one niewidoczne dla większości, a tylko kilka z nich można wyraźnie dostrzec.


W sumie siedem: keternoe, rajskie, intuicyjne karmic, umysłowe, astralne i eteryczne. Każdy z nich w ich własnym wrażliwe i mogą mieć tak zwane otwory, porównywalne do ran na ciele fizycznym.

Szczególnie delikatne i wrażliwe eterycznego człowieka (energia). Jego kontury dokładnie powtórzyć najmniejszego wyginaniu sylwetki. Niewidoczność ciała ze względu na kompozycję. Materii eterycznej otula ciało fizyczne. Pula ta ma pewną grubość (około pięciu centymetrów) i masy ciała (około siedmiu g). Amerykańscy naukowcy odkryli, jest sposób eksperymentalny, ustalające dużo osoby umierającej i masy ciała danej osoby bezpośrednio po jego śmierci. Waga została zmniejszona o pięć gramów (średnio).

Istnieje przypuszczenie, że podmiot, o którym mowa nas nie tylko jako „domy” lub „skrócony”, mają właśnie taką ciało eteryczne. Są one odzwierciedleniem świata zamknięty do nas, lub owoce dzikiej wyobraźni, wystarczy powiedzieć, nikt nie jest podjęta. Jednak niektóre z tych teoretyków nadal zgadza się, że ta sprawa naprawdę istnieje i jest w stanie żyć samodzielnie bez połączenia z fizycznego ciała.

W zasadzie, zobaczyć ciało eteryczne może każdy widzących. Aby to zrobić, trzeba tylko skupić się i uważnie spojrzeć na palcach. Słaby niebieskawy mgiełka wokół nich – własnego ciała eterycznego.

Kolory w eterycznym jest bezpośrednio uzależnione od charakterystyki danej osoby i mogą różnić się od szarości do lekko niebieskiego. Człowiek silny, atletyczny złożona zostanie zdominowany przez kolorze szarym, ale osoby wrażliwe i czułe – niebieski.

Nieliczni ludzie, którzy widzą aurę, może być zidentyfikowany przez państwo, jak ogólny stan zdrowia danej osoby, a także odrębnego organu (w przybliżeniu jak na X-ray). Ataki energetyczne prowadzić do zakłóceń w dziedzinie energii, co wpływa na zdrowie. Eksperci twierdzą, że są w stanie poczuć i skorygować te zakłócenia (jeśli to konieczne), mając ręce wzdłuż ciała. Po odzyskanie powłoce energii jest uzdrowiony i ciało fizyczne. W odpowiedzi na sceptyków uśmiechu i nazywają je szarlatani. Nie będziemy argumentować, ani tych z żadnym innym.

Po śmierci wszystkich ciele subtelnym opuszcza ciało fizyczne. Uważa się, że wraz z ciałem fizycznym umiera i istotne, ale zdarza się dopiero po 9 dniach. Dlatego musimy czasami słyszę historie, że ktoś widział noc u grobu „duch”. W rzeczywistości jest to nic innego jak ciał eterycznych.

Niektórzy ludzie nauczyli się oddzielić eterycznego i fizycznego ciała, pozostając świadomym i zachowaniu zdolności do zapamiętania i czuć i wydarzenia (eteryczna projekcja). W książce „The Phantom of the życia”, napisany G.Dyurvilem i dobrze znana w wąskich kręgach, szczegółowych eksperymentów zmierzających do fizycznego wyjścia herbaty. Niezbędny ciało wykonywać różne czynności (wcześniej uzgodnione), a ciało fizyczne, tymczasem pozostawał w całkowitym bezruchu, a w momencie odłączenia od ich ciała eterycznego jest całkowicie stracił wrażliwości (w tym ból).

Energia ciała ludzkiego zainteresowanych ludzkości od niepamiętnych czasów. Jednak aby w pełni otworzyć tajny zasłonę nas prawdopodobnie nigdy nie uda.