504 Shares 4471 views

Angielskie imiona męskie: historia ich pochodzenia

Angielskie imiona i nazwiska ludzi, mają specjalną historię pochodzenia, mają uderzające cechy i niepowtarzalną kompozycję fonetyczną. Pochodzenie i tworzenie pseudonimów jest wynikiem różnych procesów historycznych. Badania wykazały, że stare nazwy angielskie były podobne do tych, rozpowszechnione w momencie powiedział, zarówno rzeczownikiem i przymiotnikiem. Jedyna różnica czasu był dostępny w stosowaniu cząstek „-nia”, który został dodany do nick i oznacza osobę, należącej do danego biegu. Na przykład, związek ojca i syna.

W przyszłości, obrzędy nazewnictwa były skomplikowane, dodano nowe tradycje i zwyczaje. Na przykład, w 16 wieku na ziemi Anglii przyszedł do protestanckiej wiary i stał się popularny wziąć angielskich nazwach mężczyzn z kart Nowego i Starego Testamentu. Purytanizmu skały i inne zasady. Na przykład, wybierz pseudonim dla noworodka nie byli szczęśliwi młodzi rodzice i rodzice chrzestni, którzy uważali się nie tylko do towarzyszenia mu w tej grzesznej ziemi, ale również niebiosa.

Jednak w pogoni za pięknym akcentem, wiele z nich jest w pułapce, ponieważ nie wszystkie pseudonimy dostępne w powyższych źródeł były pozytywne.

W tym czasie jako okazję do wystąpienia z angielskich nazwach samych mężczyzn. W takich przypadkach, wartość eufonii i pseudonim, który został przyznany na dziecko, były bezpośrednio uzależnione od wyobraźni i umiejętności językowych chrzestnych. Po pewnym czasie zaczęły pojawiać się wyszukane nazwy składające się z kilku wyrazów, a także poszczególne frazy. Reprezentatywne przykłady takich "imyatvorchestva" można uznać za pseudonimami: Przepraszam-za-Sin (przepraszam-O-Sin) lub Hew-Agag-in-pieces- przed-the-Pana ( Ruby Agag na kawałki-Front-twarz Pana ).

W dzisiejszym świecie, takich jak nazwy angielskiej mężczyzn są rzadkie. Coraz częściej rodzice starają się dać dziecku specjalny ale skromny pseudonim. Niemniej jednak, pod wpływem pewnych tradycji są powszechnie stosowane podwójne imiona. Tak więc pierwszy jest imię, następnie środkowy, a następnie nazwę. Taka struktura jest cechą, która posiada nowoczesne angielskie pełne nazwy.

Proces tworzenia nazwisk także ma długą historię. Istnieje kilka grup, które są różne w sposobie formowania drugiego pseudonim.

  1. Przez obszar nazw lub obszarów, w którym mieszka rodzina. Były używane jako nazywania pewnych obszarów i okolic, a także standardowe funkcje oznaczenie terenu i terenowe.
  2. Przez pseudonimów. Muszę przyznać, że w ten sposób powstały nie tylko wiele powszechnie używane nazwy, ale nazwy brytyjskich mężczyzn. Są to tylko niektóre z cech wyróżniających zachowania i charakteru osoby, która przeniosła się do kategorii wspólnych wartości rzeczowników.
  3. Z zawodu. Ta grupa tradycyjnie obejmuje wszystkie nazwy, które wystąpiły na wszystkich nazw zawodów.
  4. Od osobistych pseudonimów. Nazwisko nie bez powodu nazywana drugą nazwę. Istnieje wiele przypadków, kiedy nazwisko ojca stał nazwisko syna.

Obecnie najbardziej popularne nazwy angielskie to: Mason, Jack Logan Oliver, Ryan, Aiden i inni.