847 Shares 1811 views

Znakowania linii na dłoni. Chiromancja – podróż w tajemnicy

Główną rzeczą, która bada naukowo chiromancja – oznaczenie linii na dłoni. I to każdego człowieka istnieją trzy główne linie, które opowiadają historię swojego życia. Jest to linia życia, głowa i serce. Ale są też inne linie, które odgrywają znaczącą rolę w los każdego człowieka. Dlatego ci, którzy studiują identyfikację liniami z strony Chiromancja powinni być bardzo ostrożni.


Główne linie

Ci, uważany za wiersz głowy, serca, zdrowia i życia. Wszystkie one pochodzą z jednego punktu, a jeśli jest, aby badać i interpretować poprawnie, można zrozumieć wiele początkowym etapie życia ludzkiego. Jeśli mają żadnych przerw, może to wskazywać niektóre z przeszkód, które mogą się pojawić na drodze do realizacji celu. Tylko trzeba pamiętać, główne rzeczy: los linii może rozpocząć się w różnych częściach dłoni, a linia miłości może również zostać całkowicie pominięte, lub być bardzo krótki.

Linie kolorystyczne. Jak to wpływa na twoje życie?

Hue linie odgrywa również bardzo istotny wpływ. Studiowanie palmę, chiromancja radzi wziąć pod uwagę najdrobniejsze szczegóły. Nawet jeśli w pierwszej chwili wydawało się nieistotne w czytaniu i złożył ogólny obraz życia ludzkiego, te małe rzeczy mogą mieć bardzo duży wpływ. Tak więc, jeśli linie na dłoni mają czerwonawy odcień, właściciel z nich jest uważana za optymistyczne, aktywne i mają dość silny temperament. Jeśli żółtej linii, oznacza to nie tylko chorą wątrobę, ale także w izolacji i tajemnicy. Jeżeli jednak przed wami właściciel prawie czarnymi liniami, to powinien być ostrożny. Ten człowiek jest bezlitosny i bardzo mściwy i podatne wpaść melancholii. Pamiętaj główne kierunki Znakowanie strony, chiromancja można powiedzieć o osobie bardzo dużo. Jeśli ich gałęzie spadają, nic dobrego nie można się spodziewać. Ale kiedy podniósł wszystkie procesy głównego line-up ludzkiego życia oczekiwać wzrostu, siły i wytrzymałości.

Nieciągłości i nieprawidłowości

Jeżeli którykolwiek z twoich rękach mieć podziały wiersza lub nieprawidłowości, oznacza to przeszkody i uszkodzeń. Zatem przerwa na linii serca jest zmienność w miłości. Więc jeśli masz partnera, to nie budować długofalowe plany – to nie jest twoje przeznaczenie. I przełamać linię głowy może być osłabienie intelektu. Dokładniej, oznacza to brak harmonii ze swoich planów życiowych. Muszą być ponownie rozpatrzona. Postrzępione linie, a także wszystko, co je przekracza, jest traktowane jako przysmak tę część życia, która jest linia odpowiedzialność.

Znakowanie linie na dłoni Chiromancja

Na każdej strony istnieje wiele drobne linie, które mogą przejechać przez główną lub przejść obok nich. Takie „kreski” nazywa kapilary. Jeśli twoja ręka jest całkowicie pokryte przez nich, oznacza to, że są podatne na kaprysy, wybuchy gniewu, lub odwrotnie, nadmierna miłość. W ogóle – jest wskaźnikiem niezrównoważonego umysłu. Wszystkie te małe linie jak niepozorny siatki pokrywające rękę podjąć ostateczną obraz całego życia. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się oznaczenie linii na dłoni, chiromancja – po prostu to, czego potrzebujesz. Pomoże to ludzie nauczyć się czytać jak w otwartej książce.