403 Shares 1817 views

Siergiej Lubawin: biografia, rodzina, żona, dzieci, fotografia

Wśród dużej liczby rosyjskich śpiewaków śpiewających chanson jest jeden śpiewak, którego twórczość bardzo lubi fanów muzyki romantycznej. Wyrafinowany styl, nienaganne maniery, miły głos i wysokiej jakości teksty – spotykają się z Sergeyem Lubavinem (biografia). Żona jest jedyną kobietą w życiu. Nazywa się to symbolem seksualnym rosyjskiego chansonu. Porównaj z Sergei Yesenin. On gromadzi pełne sale i jest oklaskiwany przez całe stadiony. Kobiety uzbrojone dają kwiaty na koncerty i kreatywne spotkania. Jaki jest powód tej popularności?

Fani zawsze byli zainteresowani uczenie się jak najwięcej o życiu osobistym, charakterze i hobby ich idola. Biografia Siergieja Lubavina zasługuje na szczególną uwagę, podobnie jak piękne pieśni, które śpiewa. Gdzie urodził się piosenkarz? Jak prawdziwy jest obraz i romantyczny bohater jego piosenek, podobny czy inny? Co Siergiej Lubavin lubi robić w wolnym czasie? Biografia śpiewaka, być może, ujawni powody jego popularności. Ciekawe fakty i cechy twórczej osobowości. Wszystko po trochu.

Początek ścieżki twórczej

Urodził się w Nowosybirsku, w twórczej rodzinie słynnego pisarza Piotra Dedowa i nauczyciela. Nie chcąc wykorzystać sławy swego ojca, zdecydował się na pseudonim, z epitjalnego tytułu powieści Vasily Shukshin, którego praca Siergiej zawsze lubiła. Ma nawet piosenkę poświęconą pomysłowemu rosyjskiemu pisarzowi prozy.

Pierwsze spotkanie ze światem muzyki odbywało się jako dziecko. Mój brat nauczył mnie grać w gitarze. Poważnie, Siergiej zaczął studiować w wieku szkolnym, tworząc grupę muzyczną. Za jego ramionami znajduje się studio wokalne imieniem Gnesins i Moskiewska Szkoła Dziennikarska.

Siergiej Lubawin (biografia). Rodzina: żona, dzieci

Podczas studiów w Gnesince Siergieś spotkał się z dziewczyną Eleną. Potem została żoną. Urodził się syn Ivan. Elena poświęciła cały swój czas synowi i mężowi. Jest producentką Siergieja, komponuje swoją twórczą grafikę i podróżuje z nim na trasie po kraju.

Syn Iwan od dzieciństwa lubił hokeja, teraz otworzył szkołę hokejową dla dzieci. O swojej rodzinie Siergiej Lubawin nie lubi mówić, uważa, że jest to świat zamknięty dla osób z zewnątrz, a to bardzo go chroni. Dziennikarze tylko trochę ją otworzyli. Dzięki nim nauczyliśmy się, że oddanym i kochającym mężem, troskliwym i wymagającym ojcem jest Siergiej Lubawin (biografia). Rodzina jest najważniejszą rzeczą w jego życiu.

Ciekawe fakty

 1. Kiedy Siergiej był w szkole, samodzielnie utworzył swój pierwszy zespół muzyczny.
 2. Uczeń nigdy nie odmawiał udziału w konkursach muzycznych i recenzjach piosenek. Bardzo często wygrywano nagrody.
 3. Na jednym z pierwszych występów na scenie kostium otrzymał Laima Vaikule.
 4. Siergiej Lubavin ma blizną na szyi, znak z łapy niedźwiedzia, którą otrzymał podczas polowania w tajdze.
 5. Ojciec dobrze uczył swoich myśli. Sadowił Siergieja do pisania i nauczał tworzyć opowieści o różnych tematach. Potem zwrócił uwagę na niedociągnięcia i pochwałę za szczególnie dobre miejsca.
 6. Kocha prawdziwą rosyjską kąpiel i kluski.
 7. Agirocie wokół sieci społecznych nie popiera i Siergiej Lubawin nie spieszy się z rejestracją w nich. Biografia piosenkarza potwierdza, że komunikacja na żywo jest ważniejsza niż wirtualna komunikacja.
 8. Ulubione miasta to Nowosybirsk i Sankt Petersburg.

"Kwiat" z Tatyaną Bulanova

Ciekawa historia ma jedna z najbardziej ukochanych i popularnych piosenek piosenkarki. Początkowo Siergiej Lubavin napisał je do wykonania przez jedną osobę. Ale kiedy śpiewał to swoim kolegom, zaproponowali znalezienie partnera i wspólną piosenkę. Trzeba było spróbować, nie każdy wokalista był odpowiedni do wykonania. Trzeba było wyobrazić sobie dwóch kochanków mieszkających w różnych miastach i znudzić się nawzajem.

Siergiej mógł śpiewać w duecie z Eleną Vaengą, ale ze względu na duże obciążenie śpiewakiem tak się nie stało. Siły mistyczne interweniowały. Raz Lubavin miał sen, że śpiewał "Kwiat" z Tatianą Bulanovą, chociaż nawet jej nie zaznał. Gdy piosenkarka została zaproszona do wykonania tej piosenki w duecie, natychmiast zgodziła się.

Długie poszukiwania zostały ukoronowane sukcesem, a fani kreatywności piosenkarki otrzymali niesamowitą okazję, aby usłyszeć monolog dwóch kochanków, zadziwiająco wykonywane przez Siergieja Lubawina i Tatyaną Bulanovę.

Tajemnica sukcesu Siergieja Lubavina

O tej osobie możesz wiele mówić i długo. Jest wieloaspektowy. Wokalistka tworząca piękne wiersze; Kompozytor, kompozytor muzyki; Muzyk gra na gitarze. Każda strona talentu jest warta podziwu i szczególnej uwagi.

Szczególny szacunek wynika ze sposobu traktowania fanów i słuchaczy, którzy przyjeżdżają na jego koncert, Siergiej Lubavin. Biografia: rodzina – żona, dzieci przekonują nas, że twórcza osoba czerpie inspirację tutaj. Jeśli dana osoba ma solidne osadzenie, to jego ulubiona okupacja jest zawsze w jego sercu.

Bezustannie rozdaje autografy wszystkim, którzy chcą. I kobiety, które są obecne na koncertach, wydają róże. Z delikatnym uśmiechem patrzy na tych wokół niego, chce usłyszeć i uśmiechać się w zamian. Teksty piosenek pokazują szerokość duszy rosyjskiej, cierpienia i miłości. Śpiewa nie tylko jego piosenki, ale także wiersze Sergy'ego Yesenina, z którymi często jest porównywany. Są naprawdę podobne, a podobieństwo jest bardziej prawdopodobne. Niepokój o losach ich kraju, w pierwszej kolejności, przybliża tych ludzi.

Siergiej Lubavin sam robił wszystko, ale chętnie pomagał początkującym artystom. Formuła jej sukcesu jest bardzo prosta: "daj ludziom duszę bez patrzenia wstecz, a tam – co się stanie!"

Szczerość w każdym utworze, pełny odruchy na koncertach i twórczych spotkaniach, piękny głos, elegancja i artyzm – wizyta wizytowa Siergieja Lubavina.

Siergiej Lubavin (biografia): rodzina

Żona, dzieci (zdjęcie powyżej) – źródła jego pracy. Inspirowają go do nowych hitów. Dzięki ich miłości i wsparcia, Siergiej może spokojnie zrobić swoją ulubioną rzecz – pisać teksty piosenek.

Główne motywy kreatywności: miłość do Rosji i podziw dla kobiety. Duża liczba piosenek Siergieja Lubawina poświęcona pięknej połowie ludzkości. Ale Sergey trzyma fanów z daleka, ponieważ w jego życiu jest tylko jedna kobieta – jego ukochana żona Elena. Byli razem od kilku dziesięcioleci, ale potrafili zachować czułość i miłość do siebie nawzajem, o której śpiewa Siergiej Lubawin.

Biografię rodziny to, co oni i żona mogą być dumni. Tajemnica silnego i długiego związku jest wystarczająco prosta – w małżeństwie jest to dobre i wygodne zarówno mężczyzna, jak i kobieta.

Porady z Siergieja Lubavina

 • Zawsze znajdź czas, aby odpocząć i dobrze spać.
 • Kobieta, która chce być kochana, musi znaleźć swój wizerunek i czuć się w nim komfortowo.
 • Odzież nie jest wybrana z założenia, że jest ona modna, ale kierowana charakterystyką jego kształtu.

Komentarze widzów

Wielu fanów zauważa kilka rzeczy, dzięki którym Sergei Lubavin wyróżnia się spośród ogromnej liczby wykonawców.

Przede wszystkim są to oczywiście teksty, które wykonuje piosenkarz. Głęboko w znaczeniu i liryczny w treści przyciągają uwagę. Słysząc raz piosenkę Siergieja Lubavina, nie zapomnisz. Drugim punktem, na który zwracasz uwagę, jest silny, dobrze rozmieszczony głos. Kolejny niuans zasługujący na uwagę, Siergiej Lubavin – przystojny, przystojny mężczyzna, którego łaska może zazdrościć żadnej kobiecie.

Miło nie tylko słuchać jego piosenek, miło patrzeć na niego i marzyć o czymś pięknym. Koneserzy kreatywności Siergieja Lubawina – nie tylko kobiety, jest ciekawski i silna połowa ludzkości. Ukazuje życie tak, jak jest. Nawet w życiu codziennym jest miejsce miłości i oddania, lojalności i poczucia obowiązku. I kocha Rosję, poświęcił wiele piosenek.

Szerokość tajemniczej rosyjskiej duszy zawsze zaskoczyła cudzoziemców: "Być smutnym, tak smutnym, kochać, kochać, chodzić, chodzić". Ogółem w pieśniach rosyjskiego Siergieła Lubavina: smutek, miłość, radość i nadzieja.