104 Shares 1858 views

Most San Luis Rey

Każdego dnia na planecie Ziemia setki wypadków wystąpić. I niewielu ludzi myśli, dlaczego dana osoba dostanie się do wypadku samochodowego lub przypadkowo spada w dół po schodach.

Powieść "The Bridge of St. Louis" przez Thorntona Wildera opowiada wydarzenia Lipiec 20, 1714, wraz z upadkiem najpiękniejszy most w Peru, spadając w przepaść z pięciu podróżnych. Książka została wydana w 1927 roku. Do ich stworzenia autor otrzymał Nagrodę Pulitzera (1928) i 37. miejsce na liście 100 najlepszych powieści XX wieku w angielskiej wersji językowej wydawcy nowoczesna biblioteka. I mogę śmiało powiedzieć, że ta książka zasługuje na te nagrody.

Thornton Niven Wilder – amerykański powieściopisarz, dramaturg i eseista. Pracował również jako scenarzysta z Alfreda Hitchcocka w filmie „cienia wątpliwości.” Jego pierwsza powieść o nazwie „Kabała” została wydana w 1926 roku, ale prawdziwy sukces przyszedł do niego historia „Bridge of St. Louis” po publikacji.

Książka została sfilmowana trzykrotnie – w 1929, 1944 i 2004. Pomysł nie jest nowa historia – poszukiwanie sensu w działaniach i co się dzieje. Ten brat i zaczął Yuniper – jednego z bohaterów. Studiował życie zmarłych w najdrobniejszych szczegółach, aż do codziennej diety, starając się znaleźć odpowiedź na pytanie: „Dlaczego oni umierają?”. Ich prace młody ksiądz umieścił książkę w nadziei, że jeśli nie on, to ktoś inny „przeczytać książkę wiele razy, znaleźć brakujące kawałki i zobacz ich na idei”.

Działka i prezentacja tekstu – to właśnie sprawia, że książkę książek z dużej litery. Praca jest podzielona na pięć części, trzy z nich po kolei opisać szczegóły tych zdarzeń poprzedzających śmierć.

Autor zwrócił uwagę na bohaterów, całkowicie opiera się na tekście. Głównym bohaterem można nazwać zapalenie okołookrężnicze aktorki, bo w jakiś sposób wiązało się ze wszystkimi postaciami: Marquise de Montemayor i Pepita, Estabanom, wuj Pio i Don Jaime. Tornton Uaylder opuścił pokój dla wyobraźni czytelnika, ale pokazał pełne i wady, zalety i charakter. Włożył do każdego głębokiego znaczenia, co sprawia, że możliwe, aby zobaczyć bohatera prawo od wewnątrz jego umysłu i zrozumieć, czy potępiać go. Jest już sprawą.

Wszystkie postacie są interesujące i każdy pamiętał: stale pochłonięta myślami o swojej córki Dona Clara markiza, pacjent Pepita, Estaban z bratem Manuelem z ich szybkim dowcipem i ostry umysł, wuj Pio, który mimo swojej dużej i nawet odpychającym wyglądzie, pielęgnować i tworzyć piękne , uparty serocolitis aktorka.

Język działa łatwe, nie powoduje trudności. Prawie sto stron przeczytać jednym tchem, bez dodatkowych kolorów i farsy. Książka jest napisana tak, że nawet z silną niechęć do czytania, można zrozumieć, co się mówi, i „za” tekst jako obraz. Ma to również tę zaletę, interpretera V. Golyshev, który przystosowany powieść dla czytelnika rosyjskojęzycznej.

Książka jest naprawdę warta uwagi i czas spędzony. Może ono być odczytywane jako student, a także ruchliwej biznesmena, bo takie książki są zmuszeni do myślenia o tym, czy robimy i jakie konsekwencje może spowodować nasze działania poprawnie. Musisz być szczęśliwy, nie daj się powiesił na coś podobnego markiza, trzeba pozwolić sobie na miłość, aby działać zgodnie z nakazami serca i być szczery, wujek Pio. Najważniejszą rzeczą jest, aby zrozumieć go w czasie i „teraz pozwól żyć”, „umożliwić nowy początek”. Teraz, a nie sekundy później. Mam nadzieję, że ta książka pomoże Ci w tym.