864 Shares 5690 views

Jak mogę posłać dziecko z rękami

Kiedy młoda rodzina ma zamiar mieć dziecko, wygląd domu takich rzeczy niezbędnych w łóżku dziecka, staje się konieczne. Oczywiste jest, że w pewnym wieku dziecko może cieszyć się na wózku inwalidzkim, ale kiedy dorośnie trochę, będzie musiał swoje własne łóżko. Różnorodność producentów asortymentu mebli daje możliwość zakupu dowolnego modelu, ale sprawa jest kłopotliwe, aw wielu przypadkach bardzo kosztowne. Dużo ładniejszy i bardziej opłaca się produkować łóżka dla dzieci własnymi rękami.


Oczywiście, dla mebli dziecięcych położyć się do przodu specyficznych wymagań. To musi być stabilne, trwałe, przyjazne dla środowiska i, oczywiście, piękne. W zasadzie, produkcja łóżku z rękami dla dzieci nie różnią się znacznie od produkcji innych mebli. Jednak niektóre niuanse rozważyć wszystkie koszty.

Na przykład, ściany szopki, które nie będą przylegać do ściany, nie ma potrzeby robić ciągły, w przeciwnym razie nie będą mogli obserwować poczynania swojego dziecka. Ponadto, wielu ekspertów zaleca, aby wyposażyć łóżka Dziecięce, wykonane własnymi rękami, specjalne koła. Tak łatwo można je przenieść z miejsca na miejsce.

Rozważmy przykład wytwarzania łóżeczko dla dziecka. Materiał jest najlepiej wybrać naturalnego drewna: dąb lub brzoza. Ale wypełniaczy materac jest lepiej zdecydować się na kokosa.

Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć i jak zrobić łóżko dla dzieci jest wykonany własnymi rękami, rysunków i dokładnych wymiarów, zalecanych przez specjalistów, można, jeśli chce się znaleźć w różnych publikacjach. Tutaj patrzymy na siebie proces produkcji mebli.

Najpierw musimy Zdjęcie bary 3×3 cm, na gałązkach kratowych drewna, MDF na ścianach bocznych i dolnej części szopki, 4 koła i niezbędne wyposażenie. Łóżka wszystkich dzieci, wykonane własnymi rękami, mają szkielet, który jest niezbędny, aby zebrać się w pierwszej kolejności. W tym celu konieczne jest cięcie prętów zgodnie z rozmiaru czterech długich segment (górne i dolne części) i osiem krótkich (słupków). Długie paski należy wykonać otwory do mocowania prętów – odległość ta nie powinna być większa niż 4,5 cm między nimi się do przygotowanego otworu do wstawiania prętów i łączenia górnych i dolnych prętów .. Zmontować ramę za pomocą słupków za pomocą śrub, a poziome pręty są zamontowane we wstępnie wykonane rowki.

Dno łóżka jest wykonany z blachy MDF wymaganej wielkości, który jest przymocowany do ramy za pomocą śrub. Ściany tylne i przednie są również wykonane z MDF. Jednak zaleca się, aby je naprawić z drewnianych kołków. Jeśli planujesz zrobić oryginalną Łóżko dziecięce, z rękami można zbudować nietypowe śruby i wkręty i dekoracyjne – piękne i niezwykłe nakrycia głowy: kwiaty, liście, itp

Gdy wszystkie niezbędne elementy są połączone i zabezpieczone, łóżko dziecko jest gotowe. Teraz już tylko udekoruj je według własnego uznania.