892 Shares 2337 views

Dyubazh wątroby

Większość ludzi uważa, że nie mają żadnych problemów z wątrobą. Bardzo często jest wielkim błędem.


Wątroba jest ważnym organem, który spełnia wiele funkcji. Aby zapewnić normalne funkcjonowanie instytucji niezbędnych do wykonywania jego regularne czyszczenie stagnacji żółci, które są główną przyczyną kamieni w przewodzie żółciowym.

Dyubazh wątroby może być przeprowadzone przy użyciu wody mineralnej. Rano na czczo trzeba pić dwustu do dwustu pięćdziesięciu mililitrów advance (wieczorem) otwarte butelki z mineralnych (malogazirovannoy lub gazowaną) wody. Ciecz musi być przechowywany w temperaturze pokojowej. Po piętnastu do dwudziestu minut, należy pić jeszcze raz taką samą ilość wody mineralnej.

Po wypiciu płynu, konieczne jest przyjęcie pozycji poziomej. Jednocześnie półtorej lub dwie godziny, trzeba zastosować poduszki do prawego podżebrza. Jako bodziec promowanie przepływ żółci z wątroby może być używany do infuzji choleretic trawy. Można również stosować środki i silnymi, które zwiększają wydzielanie żółci. Są to oleje roślinne, żółtka.

Praktyka pokazuje, że kwasy są również w dużym stopniu przyczynić się do usunięcia żółci. W ten sposób, za pomocą kwasu cytrynowego, który jest zawarty w soku z cytryny może stymulować funkcje choleretic. Ponadto, rozmaite stałe rozpuszcza się występy i środek antyseptyczny.

Dyubazh wątroba produkuje większy wpływ na prawidłowe przygotowanie organizmu. Zalecane jest przez trzy lub cztery dni przed szczotkowaniem jeść głównie pokarmów roślinnych, włączenie do diety świeże buraki i sok jabłkowy, umieścić lewatywę oczyszczającą. Ciało jest również bardzo pomagają zabiegi wodne ciepła. Są one zalecane do wykonania trzy lub cztery razy. Sprawdź każdą procedurę polecaną ekspozycję na zimną wodą.

Dyubazh olej z wątroby i sok z cytryny.

W dniu czyszczenia rano po opróżnieniu należy umieścić lewatywę. Łatwo jest mieć śniadanie, sok wstępnie pitnej. Obiad powinien być także łatwe. Po godzinie lub dwóch po zaleca się rozpoczęcie ogrzewania podgrzewacza wątroby i chodzić z nią do procedury. Wieczorem można rozpocząć procedurę czyszczenia sam. Zaleca miękki ciepły olej i sok z cytryny (około trzydzieści do trzydziestu pięciu stopni). Dawkę dobiera się biorąc pod uwagę wagę i możliwość przenoszenia korpusu oleju.

Pierwszy masło napój. Zaleca się, aby zrobić jeden lub dwa kęsy i umyć go w dół aż łykami soku z cytryny. Po piętnastu czy dwudziestu minutach, powtórzyć proces. Tak więc konieczne jest, aby pić cały sok i olej. Jeśli czujesz, nudności, należy poczekać, aż uczucie znika. Jeśli to nie nastąpi, możemy ograniczyć ilość pijany. Można zostawić poduszki, i mogą być usunięte.

O godzina jedenasta wieczorem (lub nawet później czasami rano) rozpoczyna erupcji i kamienie ścieków, która przejawia się w wypróżnienia.

Dyubazh wątroby magnezja ma taką samą zasadę, jak czyszczenie wodą mineralną. Lek wieczorem powinny zostać rozcieńczone w szklance wody (korzystnie, gorącego). Rano musi pić to rozwiązanie leżą na lewej stronie i prawo do zastosowania elementu grzejnego. Jeden i pół godziny powinien udać się do toalety. Zielonkawy odcień krzesło że czyszczenie było skuteczne. Jeśli nie wzrost ilości zalecane krzesło magnezji, gdy jest stolce – redukcji.

Dyubazh sorbitol wątroba powinna być przeprowadzona w godzinach wieczornych na czczo, jak i po zrobieniu relaksującą kąpiel. Ważnym warunkiem jest, aby wziąć w żywności w ciągu dnia, aby wyczyścić tylko pokarmy pochodzenia roślinnego.

Aby przygotować roztwór sorbitolu należy rozpuścić w szklance „Narzan” czterech łyżki zdrowia cukru. Po wypiciu roztworu, powinien przyjąć pozycję leżącą na lewym polubokom przez zastosowanie poduszki z prawej strony. Lie powinna wynosić około pół godziny. Obserwowani przez napój żółciopędnym kolekcji, położyć się na dwie godziny i iść do toalety. Zaleca się umieścić lewatywę oczyszczającą.