224 Shares 8151 views

Film „Piła 2”: aktorzy, bohaterowie, fabuła

Film „Piła 2» (Piła II) – kontynuacja filmu "Saw: The Game przetrwania". Podczas oglądania widzowie poznają historię seryjnego mordercy wyrafinowany Dzhona Kramera aka Designer. Jeśli lubisz thrillerów, pokochasz ten film „Piła 2”. Aktorzy doskonale poradził sobie ze swoimi rolami i działka fine-spun trzyma w napięciu aż do ostatnich minut filmu.


Film

Nastroju do oglądania filmów zadać jej kilka pierwszych minut. Maykl towarowe (Noam Jenkins) budzi się w dziwnym pomieszczeniu. W szyi ciasno zamocowany maski wewnętrzne powierzchnie, które obficie pokryte kolce. Oznacza to, że gra została uruchomiona. Michael stracił i został zabity przez pomysłowego projektanta pułapkę. Aby zbadać tę niezwykłą śmierć przychodzi Detektyw Erik Metyuz. Dzielni policjanci mogą obliczyć położenie projektanta maniaka – Dzhona Kramera. Jednak sprawca nie denerwować z powodu wizyty detektywa i jego asystentów. Eric oferuje serce do Dyskusja serca.

Głównym argumentem przemawiającym za Designer rozmowy informuje, że syn detektywa jest obecnie w nową pułapkę. Wraz z nim w grze w przetrwaniu osób gra, która Matthews raz wysłany do więzienia. Widzowie trafi na finał filmu „Piła 2”. Aktorzy i role są dobrane tak dobrze, że pierwsze minuty opowieści naprawdę wciągająca i wydaje się bardzo realne i ekscytujące. Do końca, widz wierzy w szczęśliwe zakończenie, a główny bohater pozytywny chce pokonać szaleńca szaleniec. A przecież nikt nie może pokonać projektant, posiadający doskonałą matematyczny umysł. Detektyw sam wpada w pułapkę, to staje się jasne, że nie udało się odkryć wszystkie sekrety Dzhona Kramera.

„Piła 2” (film): aktorzy i role

Seryjny filmu „Piła” – opowieść o projektanta maniaka – John Cramer. Głównym czarnym charakterem w serii filmów o odgrywanej przez Tobin Bell. Ten aktor jest znany ze swoich negatywnych bohaterów, on nawet ma kilka istotnych nagród uznając jego najlepszy zabójca ekranem. Uważa się, że sukces przyszedł do Tobin tuż po filmie „Piła 2”. Aktorzy, nasi współpracownicy mówią, że w życiu Bell niczym nie przypomina swoich bohaterów. Podczas gdy widzowie z całego świata zgadzają się, że krew w żyłach zamarza tylko jedno pokojowych i złowieszcze głosy Dzhona Kramera. Rolę głównego bohatera pozytywnego detektywa Erika Metyuza grał Donni Uolberg. Jak również dla Tobin Bell, było to dla niego punkt zwrotny filmu „Piła 2”.

Aktor, z udziałem w filmie, nie mógł sobie wyobrazić, jak to będzie popularny po wydaniu kasie. Wielu zaczęło rozpoznawać go w tym filmie. W drugiej części historii widzom zobaczyć znajome dla pierwszej „Piły” Shouni Smit, aktorka wciela się w rolę Amandy Yang – jedynym ocalałym po testach konstruktora. Daniel, syn Erika Metyuza, grany przez Erik Knudsen. Artyści rolach drugoplanowych w filmie – Emmanuel Voge, Frenki DZHI, Dina Meyer, Beverley Mitchell, Glenn Plummer, Lyric ugięte, Tim Bard, Tony Npappo.

Ciekawostki o filmie

Podobnie jak w pierwszej części opowieści, „Piła 2” został nakręcony w rekordowym czasie (krótszym niż miesiąc) z ograniczonym budżetem. Film okazał się o wiele bardziej dynamiczna, to pojawiły się nowe pułapki zostały ujawnione tożsamość i historię głównego czarnego charakteru. Dziś widzowie są dwie wersje malowania dostępny: ekran i kierowania (bardziej szczegółowe) wersja. Sprzeczne emocje publiczności jest „Piła 2”. Aktorzy mówią, że pewna liczba odebranych wiadomości i odpowiedzi. Co ciekawe, wielu słuchaczy współczuć Johna Kramera z powodu swojego trudnego losu, i zauważa, że zgodnie z jego życia.