647 Shares 3526 views

sałata i marchewki wątroba „Wesołych gras”

Sałatki są najbardziej proste i niedrogie dania, które można wypełnić karmić gości i mile zaskoczyć w razie potrzeby. Nawet najbardziej niedoświadczony gospodyni można gotować w ich oryginalnych kombinacjach smakowych sałatek, ponieważ każdy produkt jadalny wymieszać z olejem lub sos, można nazwać samodzielne danie. Najczęstszymi sałatki z mięsa, ryb, grzybów i dziczyzny, ale jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i bardziej pikantny, wskazane jest, aby przygotować wątrobę.


Główną cechą dań z wątroby jest jej przygotowanie, jak kruchy i soczysty plasterki, nieprzestrzegania terminów i temperatury, może być przekształcona twarde i bez smaku plastry, że niewiele osób lubią. Sałatka z marchwi wątroby i jednym z najbardziej proste i użyteczne. Miłym dodatkiem może być, że to samo może być wypełniona sałatką jego niesamowity smak smak przez kaczki, wieprzowiny, kurczaka, wołowiny lub innego wątrobie. Teraz będziemy rozważać trzy recepty, z których jeden będzie znaleźć najbardziej odpowiednie.

„Wesołych wątroba” wątroba i sałatka z marchewki.

składniki:

– 360 g świeżej wątroby

– dwa duże jajka premii

– dwóch średnich i dużych marchew

– dwa małe solone ogórki silny

– 30 ml klarownego olejarni

– 110 ml majonez niekwasowy

– szczypta czarnego i czerwonego pieprzu, sól

Przygotuj sałatkę z wątroby i marchwi jest łatwe:

Jest to konieczne, aby przygotować wątroby: przepłukiwanie żyły i folię, tnie się na małych pałeczek, umieścić na gorącej patelni z olejem, przed przyprawione solą mieszaniną papryki, pokrywa szczelnie pokrywką i gotować aż do czasu (w każdym razie nie zasushivat!). Płukanie i czyste marchew, grubo ruszt i umieścić w oddzielnej patelni, włożyć z powrotem cebulę, pokroić w drobną kostkę, zrobić zazharku. Zagotować i ostudzić pod bieżącą wodą, jajka, kotlet. Przezwyciężyć marynaty i namelchit, odprowadzenie nadmiaru cieczy. Chłodny wątroby i przesuwają się do przygotowanego pojemnika do Resztę składników, wlać sos i dokładnie miesza. Przejazd do salaterki i udekorować zieleni.

„Pecholka” sałatka z wątróbką i fasoli.

składniki:

– 420 g świeżej wątroby kurcząt

– duża czerwona fasola banku

– 200 g świeżego sera

– mały fioletowy cebula sałatka

– 180 g kapusty pekińskiej

– majonez i śmietana w stosunku 50/50

– zieleni i kilka ząbków czosnku

– sól i pieprz czerwony

Przygotowanie:

Przezroczysty wątroby i gotować w słonej wodzie (13 minut), i tnie na paski średniej. Na grubej tarce ruszt ser, cebula podzielona na pół i posiekać drobno pierścienie podłogowych. Posiekać zioła i wlać do blendera, aby wysłać tę samą parę ząbków czosnku zgnieciony, śmietana i majonez, ostrożnie wbić się na jednorodną masę. Umieścić wszystkie składniki do przygotowanego pojemnika, wlać uzyskany sosu i mieszać. Na stole złożonego w następujący sposób: kawałek kapusty pekińskiej umyć i włożyć do środka sałatki i wbić wykałaczkę z trójkąta sera, tworząc „Łódź”.

Pikantna sałatka z wątróbką i ogórki.

Aby przygotować sałatkę można podjąć zarówno pikantne i świeże ogórki, pierwsza dobra wątrobę uzupełnieniem wołowiny, drugi – do kurczaka.

składniki:

– 350 g świeżej wątroby wołowej

– 180 g solone ogórki

– 180 g świeżych ziemniaków

– trzy duże jajka

– wybór banku puszkach grochu

– fioletowy cebula sałatka

– 15 ml nieostrym gorczyca

– majonez do tankowania (korzystnie z oliwek)

Przygotowanie:

Do cięcia i oczyszczone wątroby z folii i smug, pocięte na małe kawałki, a gotowanie w dobrze słonej wody 19 minut. Prać i gotować ziemniaki ze skórą, tak aby nie rozpadły. Ugotować na twardo i pokroić w kostkę. Ogórki pokroić średnich kostki, i – cebula w cienkie półpierścieni płatki. Leżeliśmy wszystkie składniki w jednym pojemniku, majonezu i musztardy, ugniatać i rozłożone do przygotowanej miski, udekorować zielenią.

Sałatki z wątroby nie tylko zadowolić fanów pikantnych przekąsek, ale także tych, którzy nie lubią jeść go jako danie główne. Sałatka z wątróbką i marchewki zaleca się stosować u dzieci w celu poprawy trawienia i wypełnić niedobór żelaza w organizmie. Główną różnicą między tymi sałatek jest ich bogaty smak i sytość, co korzystnie wpływa na zdrowie i podnosi poziom hemoglobiny.