454 Shares 8333 views

Geely GC6: opinie i przegląd samochodu

Współczesny rynek samochodowy, bardziej wypełnione pojazdów produkowanych w Chinach. W ciągu ostatnich 5 lat samochód z Chin skoczył naprzód pod względem jakości i wzornictwa. Jednym z gęsto rozliczane w rosyjskich marek na rynku – Geely. Ona nadal podbijać nowe modele budżetowe kierowców.


Stało się to został wydany w 2014 roku Geely GC6. Recenzje właścicieli, opis i dane techniczne – to wszystko znajdziesz w niniejszym raporcie. Firma Geely jest zarówno najmłodszym i najbardziej udanych chiński koncern motoryzacyjny, według Forbes. Skład obejmuje około 30 modeli w różnych przedziałach cenowych.

wygląd

Projekt Geely GC6 otrzymał pozytywne recenzje. Rzeczywiście, wygląd modelu nie wygląda jak stereotypowy niezdarny postaci chińskim. Zarazem prosty i elegancki zewnątrz, trochę jak Chevrolet Cobalt. Przyciemnione reflektory, razem z górnym paskiem dodać uroku do samochodu. Przedni zderzak jest uzupełniony przez szeroką szczelinę wlotu powietrza, która nadaje mu bardziej sportowy wygląd. Tył samochodu jest ozdobiona eleganckim chromowanym paskiem wzdłuż linii tułowia.

Widok z boku z Geely GC6 entuzjastyczne recenzje nie powodować: linia wygląda zbyt proste i skromne. Miłe dla oka linii na poziomie klamek, czyli w całym organizmie i wygląda stylowo. Zgodnie z umową, to czterodrzwiowy sedan, zaprojektowany dla pięciu pasażerów, łącznie z kierowcą.

Geely GC6: przegląd przedziału pasażerskiego

GC6 jest najbardziej przestronny samochód w swojej klasie. Naprzód wystarczająco dużo miejsca dla dużej kierowcy i pasażera, z tyłu wygodnie pomieścić trzy osoby. Konsola środkowa wygląda prosty i nie przeciążony. W środku znajduje się wyświetlacz multimedialny średniej jakości, ale czego innego można się spodziewać po takich kosztów. Poniżej są kontrole klimatu.

Nad wyświetlaczem jest ekran monochromatyczny pokazujący główne parametry techniczne samochodu w czasie rzeczywistym. Konsola z manetka wąski i niski, dzięki czemu przestrzeń dla kierowcy i pasażera stóp jest jeszcze więcej. Kierownica jest duży i wygodny, znajdujący się po lewej kontroli mediów. Kolumna kierownicy jest regulowana na wysokość i zasięg. Deska rozdzielcza jest wykonana z „piątki”: wszystkie dane można łatwo odczytać, położenie prędkościomierza i obrotomierza wygodny.

Przednie drzwi są przyciski sterujące okno. Jakość materiałów jest również imponująca. Oczywiście, tani plastik wciąż tu jest, ale jakość wykonania jest dobra: prawie nie trzymać się razem i nawet drżenie podczas jazdy na złej drodze. Tu należy wspomnieć o izolacja akustyczna, która pozostawia dobre wrażenie – podnieść głos do wszystkich osób w kabinie nie jest konieczne.

Wewnątrz samochodu, istnieje około 20 różnych przedziałów rękawiczkę i kieszenie do przechowywania drobnych przedmiotów. Powodem do dumy Geely GC6 – opinie o pojemności wnętrza. W tylnym rzędzie siedzeń łatwo pomieścić trzy osoby o przeciętnej budowie. Dwóch pasażerów i wszyscy będą czuć się swobodnie. Duży bagażnik: jego pojemność wynosi 470 litrów.

Podstawowe wyposażenie Geely GC6 szczyci mającego ABS, klimatyzację, poduszki powietrzne, EBD, nowoczesne radio z wyjściem USB, podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka boczne. Nieźle jak na sedana budżetu, prawda?

Geely GC6: Specyfikacje

Według danych na stronie oficjalnej dystrybutorów Geely, GC6 zaproponowany w opcji z jednym silnikiem. Jego objętość 1,5 litra i mocy 94 KM. Wskaźniki te są wystarczające, aby mieć pewność, sedan na drogach miejskich. Napęd samochodu do przodu, boks zmiany biegów – 5-biegowa manualna.

komplet

Komplety samochodu tylko dwa – proste i wygodne. Cena pierwsza zaczyna się od 400 tysięcy rubli. Wersja Comfort jest nieco droższy – 420 000. Kosztowny sprzęt otrzymał czujniki parkowania, dwóch dodatkowych głośników tylnych, a skórzane koło kierownicy, światła przeciwmgielne i felgi. Wybór jest jasny: dla takiego małego nadpłaty właściciel dostanie więcej korzyści.

Potwierdzić sukces Geely opinii GC6 z właścicieli pojazdu. Jeśli wierzyć fora i inne źródła, większość z nich nie są zadowoleni z GC6 zakupu. Szczególnie należy zwrócić uwagę na korzyści ekonomiczne i imponującą niezawodność maszyny.