647 Shares 8038 views

Czyszczenie naczyń krwionośnych w domu. Przepisy kulinarne

Nasze ciało jest złożonym systemem, a jego właściwość jest zatkana niepotrzebnymi, czasem szkodliwymi produktami o istotnej aktywności. Jeśli człowiek nie ogranicza się do tłuszczowych produktów spożywczych, naczynia zapchane są płytkami cholesterolu. Nierafinowana woda jest nasycona wapnem, a w końcu przewody krwi i tlenu stają się "kamieniami", stąd pojawienie się udarów. Leki często powodują szkody w innych ważnych organach osoby. Dlatego wielu ludzi wybiera metody ludzi. Czyszczenie naczyń krwionośnych w domu jest dobrym sposobem na pomoc.


Popularne sposoby

Wymyślony przez ludzi, przetestowany w praktyce w życiu codziennym i badany przez lata, przepisy rzadko się nie sprawdzają, więc zwracają uwagę.

Czyszczenie naczyń w domu jest oparte na zwykłych roślinach i ziołach, przygotowanych w taki czy inny sposób w postaci naparów, wywarów lub nalewek alkoholu. Na liście takich funduszy: cytryny, koniczyna, pąki brzozy, chrzan, herbata mleczna . Tybetańska metoda, która wykorzystuje nalewkę czosnku do czyszczenia naczyń krwionośnych, Również   Jest używany   Dość często i z powodzeniem.

Przepis na gotowanie i picie

  1. Jedna z najprostszych i niedrogich receptur, których składniki mają w domu wszystkie mleko i herbatę. W tym celu wlej 1/5 mleka do kubku lub szklanki i dodaj silny zaparz. Pij taki napój co 2 godziny, od 2 do 5 dni. W tych dniach ważne jest, aby nie pić czegoś i nie jeść, z wyjątkiem herbaty z mlekiem. W czwarty dzień leczenia możesz wejść w słodką dietę. Aby przyspieszyć proces wydalania toksyn, zaleca się wprowadzenie lewatywy.
  2. Ci, którzy mają ponad czterdzieści, zaczynają szybko rosnąć, naczynia i narządy nie są w stanie w pełni poradzić sobie z początkiem cholesterolu. Przepis folklorystyczny z koniczyny pomoże nasycać witaminy i oczyścić naczynia przeładowane żużlem. Takie czyszczenie naczyń krwionośnych w domu jest właściwe wiosną.

Podczas przyjemnego spaceru po polu zbieraj szczyty koniczyny. W domu trzeba zmierzyć 200 g kwiatów, wlać jeden litr wody i doprowadzić do wrzenia. Ugotuj uzdrawiający napój 10-15 minut, a następnie nalegaj 2-3 godziny. Ochłodzić roztwór bulionu. Dodać cukier i nalegać na kolejną godzinę. Zabierz ze sobą szklankę dziennie. Używanie cieczy przez długi czas pomaga poprawić ogólny stan samopoczucia.

3. Metody oczyszczania naczyń z czosnkiem znaleziono w traktatach tybetańskich. Ta recepta jest dość pracochłonna, ale bardzo skuteczna, oparta na czosnku i cytrynie. Organizm po tym zabiegu jest odmłodzony przez 5-7 lat, bóle głowy przechodzą, wzrok i słuch są pogarszane. Powiedzmy tym, którzy doświadczyli tych przepisów. Czyszczenie naczyń w ten sposób Może być stosowany 1 raz w ciągu 5 lat, nie częściej.

Musisz wziąć 300 g czosnku i oczyścić. Zęby należy dokładnie zmiażdżyć do gruczołu, wsypać do słoika, umieścić pojemnik w ciemnym miejscu. Czosnek daje sok, a ta ciecz (200 g) trzeba przelać do innego słoika. Następnie napić się sokiem z alkoholem, przykryć słoik wieczkiem i umieścić w zimnym miejscu przez 10 dni. Ta nalewka powinna być wyciskana, filtrowana i pozostawić na trzy kolejne dni.

Schemat odbioru jest następujący: pierwszego dnia należy zacząć używać nalewki od jednej poranki, w porze lunchu – dwa, wieczorem – trzy. Następnego dnia dodaj kolejne kroki do każdego odbioru. Do dziesiątego dnia używania musisz osiągnąć 25 kropli. Nalewkę mleka spożywczego lub dodaj do niej i spłucz wodą. Po dziesiątym dniu używania każdego dnia codziennie bierze 25 kropli, aż ciecz się skończy. Zaleca się leczenie w ten sposób przez trzy miesiące.

Takie czyszczenie naczyń krwionośnych w domu jest zabronione dla kobiet w ciąży i pacjentów, którzy nie są w najlepszej części nerek.

Często ludzie nie zdają sobie sprawy, że leki na choroby dosłownie leżą pod ich stopami. Leczenie i zapobieganie chorobom może nie być tak kosztowne, jak się wydaje, ale proste i niedrogie. Najważniejsze jest zauważenie niepokojących objawów w czasie i zwrócenie się do medycyny ludowej, skarbu naszych przodków, która zaoferuje jej receptury.