644 Shares 3923 views

Tabletki „Pulmolor”: instrukcje użytkowania

Wiele chorób układu oddechowego towarzyszy kaszel. Ten objaw jest czasami bardzo uciążliwe i nieprzyjemne. Jednocześnie osoba doświadcza dyskomfortu, że po prostu nie może wykonywać swoje zwykłe zadania. Jednym z leków stosowanych dla leku korekcji kaszel jest „Pulmolor”. Instrukcje, analogi, opinie o nim zostaną opisane w tym artykule. Po przeczytaniu dowiesz się o funkcjach stosowania leku. Jednak należy stwierdzić, że przed użyciem „Pulmolor” Instrukcja przygotowania i wskazań do stosowania powinien być dokładnie zbadany. Nie zapomnij o takich przedmiotów jak przeciwwskazań i skutków ubocznych. Ponadto, należy przestrzegać podanej dawki leku.


kaszel

Przed opisaniem leki, należy stwierdzić, że kaszel – to skurcz oskrzeli. Jest poszczególnych bodźców. Ta funkcja nie zawsze jest objawem jakiejś patologii. Często chęć kaszlu wyniki podrażnienie krtani lub wdychania pyłu drogi. Ponadto, zmiana zimnego powietrza prowadzi do ciepłego opisaną reflex.

Z pomocą ciała chronione przez kaszel. Oskrzelach są kompresowane i wypchnięty z samej treści. Kaszel może być suchy lub mokry. Skurcze są również wydajne i wyniszczające. Przepisać leczenie, należy określić rodzaj kaszlu. Uczynić to może być tylko specjalista. Jeśli wystąpią objawy, należy zawsze skonsultować się z lekarzem i uzyskać odpowiedni termin.

Co to jest „Pulmolor”?

Instrukcje i opis wytwarzania donoszą, że lek jest dostępny w postaci tabletki i substancji w postaci cząstek do dalszego przetwarzania w zawiesinie. Składnik aktywny leku jest ambroksol. Również w przygotowaniu jest dodatkowe narzędzie o nazwie loratadyna. Dawkowaniem obu składników w zależności od rodzaju leku.

Jedna pigułka można znaleźć 60 mg ambroksolu oraz 5 mg loratadyny. Jeśli masz zawieszenie, a następnie zawiera 30 mg pierwsza i druga substancja wynosi 5 mg. ilość ta mieści się w 5 ml syropu.

Sytuacje, w których lekarze przepisujący lek

Kiedy lekarze zalecają stosowanie kompozycji „Pulmolor”? Instrukcje dotyczące raportów aplikacyjnych, że wskazania do stosowania leków są następujące sytuacje:

  • chorób górnych i dolnych dróg oddechowych;
  • bakteryjne i wirusowe zmiany chorobowe płuc i oskrzeli;
  • stan po zabiegu;
  • obturacyjnej choroby oskrzeli i nadaktywności;
  • kaszel, alergiczny;
  • nieżyt nosa, zapalenie zatok i inne choroby nosogardzieli, wraz obrzęk błon śluzowych oraz trudności oddzielania śluzu.

Preparat może być zalecane jako niezależny narzędzia lub może być podawany w kombinacji z innymi kompozycjami. Często łączy się z antybiotyków, leków przeciwwirusowych i leków, zmniejsza stan zapalny.

Zakazu używania

O instrukcja obsługi „Pulmolor” tabletki mówi, że nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składników. Jednak to przeciwwskazaniem jest obecny w każdym medycyny. Z wielką starannością lek przepisywany pacjentom z chorobami żołądka i jelit. Nie jest również zaleca się stosowanie leku w przypadku, gdy używasz zimno preparaty na bazie kodeiny.

Na oddziaływanie opisanych leków z innymi lekami powinny być sprawdzane z lekarzem.

Jak działają pigułki?

O kapsułek instrukcja „Pulmolor” Instrukcja mówi, że ma dwa główne składniki czynne. Zostały one zaprezentowane uwagę powyżej. Że lek oparty działać.

Ambroksol ma wykrztuśne, działanie przeciwzapalne i łagodzące. Plwociny w komponencie staje się bardziej miękki i łatwo oddziela się od ściany oskrzeli. Lek pobudza kaszel. Jednak to nie prowadzi do niedrożności. Poprzez ten lek korzystny wpływ na stan pacjenta jest już w pierwszych godzinach po podaniu.

Drugi element – jest loratadyna. On jest lekiem przeciwhistaminowym. Działanie tej substancji jest związane z usunięciem tkanki z obrzękiem. Jeśli skurcz oskrzeli jest wynikiem reakcji alergicznej, lek na pewno pomoże.

„Pulmolor”: instrukcje użytkowania dla dzieci i dorosłych

Aby prawidłowo dobrać dawkę leku, potrzebne do lekarza. Tylko specjalista może malować właściwego leczenia dla Ciebie i dać indywidualną poradę. Jeśli te nie są odbierane, należy przyjmować lek zgodnie z zaleceniami. Co mówi adnotacji?

Dla dorosłych i dla dzieci, które ukończyły 12 lat, kompozycja jest przyporządkowana jednej kapsułce dwa razy dziennie. W tym przypadku, lek trzeba pić dużo wody. Płyny wystarczającej zapewni szybką i prawidłową rozcieńczenie plwociny.

Zawiesina jest głównie przeznaczone dla dzieci. Jednak syrop może odbierać i dorosłych. W tym przypadku dawka wynosi 10 ml. Można je podzielić na dwa razy obsługujących jeśli jest to pożądane. U dzieci w wieku, stosuje się syrop o 2,5 ml do trzech razy dziennie.

Czas trwania leczenia jest ustalana indywidualnie przez lekarza, ale na ogół nie więcej niż dwa tygodnie. W celu przygotowania syropu, zastosowania określone instrukcją wody. Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć kompozycję.

Stosowanie w ciąży

Co o tym informuje „Pulmolor” instrukcje użytkowania konsumenta o medycynie? Streszczenie mówi, że dopuszczalne jest stosowanie leku w leczeniu kobiet w ciąży. Jednak decyzja powinna być podjęta wyłącznie przez specjalistę. Pamiętaj, aby rozważyć możliwość niekorzystnego wpływu na płód oraz korzyści dla matki. Należy zauważyć, że długi histerię kaszel nieleczona może prowadzić do zagrożenia przerwania ciąży.

informacje dodatkowe

Często konsumenci pytają, czy jest możliwe użycie leku wziewny „Pulmolor”? Instrukcje użytkowania, prawdziwi eksperci donoszą, że warunek ten nie jest wykonalne. Zawieszenie nie jest przeznaczony do stosowania w inhalatorze z dowolnego typu. Lek jest stosowany wyłącznie do wewnątrz i działa po wchłonięciu przez żołądek lub ściany jelita.

Recenzje i analogi

Staniesz się znanymi narkotykami „Pulmolor” instrukcji obsługi. Opinie konsumentów donoszą, że po tylko jeden dzień po zastosowaniu leków kaszel maleje. Jeżeli wcześniej skurcze były nieproduktywne, teraz flegma odchodzi łatwiejsze każdym razem. Po tygodniu stosowania, pacjenci wspomnieć znaczącą poprawę. Łatwiej oddychać, bolesny kaszel zamienia się mokry i miękki.

Często towarzyszą katar przeziębienia nos. Nawet w tym przypadku zostanie opisany lek przydatny. Usuwa z obrzękiem błony śluzowej nosa i przyspiesza oddzielanie śluzu. Wielu konsumentów odnotowali wzrost śluzu. Jednakże, jest to pozytywna odpowiedź na leczenie. W ciągu kilku dni objawy po prostu zniknąć. Według statystyk, czas trwania choroby zmniejsza się o prawie dwa razy z opisanego preparatu.

Pomimo zawartości składnika lek przeciwhistaminowy, nie powoduje uzależnienia i senność. Dowodem na to jest przez wielu pacjentów. Dlatego lek może używać, nawet dla kierowców i osób zaangażowanych w działalność niebezpiecznych.

Lekarze mówią, że ambroksol składnikiem aktywnym jest jednym z najbezpieczniejszych wykrztuśne. Jednak istnieją inne leki, które zawierają go. Do tych należą „Ambrobene”, „Lasolvan” i inne. Należy zauważyć, że nie jest lekiem przeciwhistaminowym składnikiem tych leków. Dlatego ich wpływ będzie nieco inna. Zanim będzie można użyć zamiast oryginalnych analogowych przeznaczyłem was na leki, powinno się zwrócić się do lekarza. Szczególnie odpowiedzialne podejście do leczenia dzieci. W ten sposób można zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

zamiast wniosku

Więc ci powiedział, co tabletki są używane „Pulmolor”. Instrukcje użytkowania i opinie lekarzy powinny być zbadane przed zażyciem preparatu. Wykrztuśny i śluz środek rozrzedzający można kupić w praktycznie każdym aptece bez specjalnej recepty. Nie nadużywaj opisanych dawek.

Byłaś w stanie dowiedzieć się o cechach użycia „Pulmolor” narkotyku. Instrukcje i analogi, opinie i przeciwwskazania są przedstawiane na uwagę w tym artykule. Jeżeli lek nie pomaga ci w ciągu 7 dni, warto ponownie odwiedzić lekarza. Może trzeba trochę dostosowanie terapii. Jeśli jesteś zmuszony do podjęcia leku przez okres dłuższy niż dwa tygodnie powinny być pod nadzorem lekarzy i badań, jeżeli to konieczne. Dobre zdrowie dla ciebie! Nie kaszel!