128 Shares 4808 views

Jak wywołać słodycze? Jak produkować karzeł słodycze?

Prawdopodobnie nie znajdzie się człowiek, który jako dziecko był dobrym chłopcem i nigdy wspinaczka drzewa, nie ukryć dom proca i łuk i strzały, nie uciekał z podwórka w nieznanym kierunku, w poszukiwaniu przygód, nie brał udziału w walkach stoczni i fabularnych gier, a nie ukraść słodycze z wazonem. Teraz ci, którzy dorastali w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, z mimowolnym litości spojrzenia młodego pokolenia komputera, wszystko sprowadza się do rozrywki prosizhivanie dla „strategii” i „strzelców”. Obejrzenia i pamiętać rutynę obozową, kiedy, pod osłoną nocy, w towarzystwie kilku przyjaciół o podobnych poglądach, a może nawet w całym kadrze, prowadził do rzeki, aby „komunikować się” z tajemniczych sił nieziemskich. Gnome Sweet Tooth często stał się bohaterem takich ataków.


folklor dziecięcy

Każdy z nas zna zjawiska miejskich legend. Kto wie, może potrwać kilka stuleci, a kreatywność dzisiejszej młodzieży też wejdzie złoty fundusz kultury światowej, a aż wszystkie kolorowe znaki jak Babayan, buki, Dama pikowa, Czerwonego Króla, babcia-matershinnitsy, matershiny skrzat, feralnego Little Boy są bohaterami folkloru dziecięcego.

Z pewnością każde dziecko w wieku sześciu – dziesięć lat przed śmiercią, bał się tych wszystkich „przyjaciół” i obawiał jednocześnie doświadczony bolesne pragnienie dotknięcia świat przed nieznanym, aby wejść w kontakt z nimi.

niebezpieczne perfumy

Zanim porozmawiamy o tym, jak zadzwonić słodycze, trzeba powiedzieć, że jest to niemal najbardziej popularną postacią w folklorze dzieci. Jeśli zrobimy to rodzaj trafień zło, miłośnik słodyczy będzie na trzecim miejscu po złowrogim Dama Pikowa i matershiny gnome. Każdy, kto był w obozie lub dzieje się z przyjaciółmi w domu ich „like-minded”, wspomina ekscytujący moment, kiedy, po umieszczeniu wszystkich niezbędnych atrybutów, drżąc ze strachu i głosu emocje najstarszego firmy mówią „czar”, nazywając siły otherworldly przyjść i komunikować. W folklorze dzieci zna wiele opowieści grozy, w których takie kontakty, w pełnym znaczeniu tego słowa, idzie bokiem młodych okultystów, ale wciąż pytanie, jak na przykład spowodować gnome słodycze, pozostaje otwarta.

Kto Sweet Tooth

Ten mieszkaniec innego świata szczególnie lubiący dzieci, ponieważ uważa się, że, w przeciwieństwie do straszliwej Dama Pikowa, które można łatwo zemścić się za to, że zakłócona, jest absolutnie nieszkodliwe, nie tylko dla osób zaangażowanych w ten proces, ale również dla wszystkich członków jego rodzina. Jednakże, aby być bezpieczne, dużo facetów myśli o tym, jak zadzwonić słodycze po południu …

So Sweet Tooth – genialny miłośnikiem słodyczy i cokolwiek innego słodkie. Jeśli masz dar do jego smaku, on chętnie podziękować, a nawet wykonywać żadnych pragnienie.

Czy to prawda? ..

Każdy, kto myśli o tym, jak przynieść słodycze, są oceny mimowolnie w umyśle, tak daleko, jak to wszystko jest realne, a co można obracać. Według wiarygodnych źródeł, dzieci, nic nie jest niemożliwe. Słodycze jako przeżuwaczy dobrego króla, cieszę się komunikować, a jeśli on nie przyszedł, aby zadzwonić, to tylko dlatego, że w tej chwili jest na połączenia alarmowego gdzieś indziej. Tak, jak się okazało się być w dwóch miejscach w tym samym czasie może być tylko Harry Potter.

nocą

Najbardziej tajemnicza pora dnia – jest, oczywiście, w nocy. Dokładniej, na północy. A jeśli chcesz komunikować się z duchem na pewno, najlepsze akt nocy.

Uważa się, że od trzech do czwartej rano robactwem sportu w ogóle, a może również skontaktować się z tymi, którzy tego pragnie. Mówiąc, jest to potwierdzone przez klasyczne. Warto pamiętać, Gogola – jego Homa Brutus walczył popleczników Vievo krótko przed świtem. Oczywiście, zanim zadzwonisz słodycze, należy podjąć wszelkie środki ostrożności. Tak, to nie jest złe, ale to podoba, czy nie, jest członkiem sił nadprzyrodzonych, i może być w złym nastroju.

Jak zadzwonić

Jak wywołać słodycze? To bardzo proste. Istnieje kilka niezawodnych sposobów są one różne, ale jak mówią, którzy byli w stanie komunikować się z krystalicznego gnome, każdy ma prawo do istnienia. Więc przede wszystkim trzeba zebrać kilku przyjaciół. Sam, nie rób tego, nie tyle dlatego, że to przerażające, ale dlatego, że jest nudny. I byłoby idealne zadzwonić starszą siostrę lub brata.

Po drugie, zawsze pamiętać o uprzejmości, aw każdym razie nie rozpraszać jeśli Sladkoezhka przyjść i zacząć szelest opakowania cukierków z czekolady. Nawiasem mówiąc, takie podejście do gościa nie lubi nie tylko dla niego, ale także sąsiadów, którzy mają pełne prawo do informowania o prowadzeniu rytuałów rodziców małych okultystów.

I po trzecie, jest oczywiste, że najlepszą obroną przed strachem – śmiech, ale jeśli nie chcemy się pozbyć nieziemskich gości, ale wręcz przeciwnie, aby zatrzymać go przy niej tak długo, jak to możliwe, najlepiej jest skorzystać z rytuału poważnie. Brak żarty, no fun eksplozje, żadnych posłańcy przerażające. Jeśli Sweet Tooth zobaczy, że jest on traktowany poważnie, a odpowiedź będzie właściwe.

rytuał

Jeśli nie można nie tylko dostać razem w czyimś domu przez całą noc, ale gdzieś iść rodziców i komunikować się z krystalicznego gnome naprawdę naprawdę chcesz, to dlaczego nie pomyśleć o tym, jak wywołać gnome słodycze w ciągu dnia?

Tak, dzień mieszkańców podziemi nie jest tak aktywny, ale prawdopodobieństwo, że będzie chciał zjeść i czekoladki w ciągu dnia, jest nadal. Tak, aby zaprosić ducha to dziwne, trzeba wziąć nożyczki i zdobyć jak najwięcej słodyczy, ilu ludzi tam, siedzą w kręgu na środku sali pod żyrandolem i umieścić smakołyk w środku okręgu. Sweet Tooth spełnić nasze pragnienia, trzeba ją leczyć. Jeśli masz rozrywkę na jego smak, to on również docenić łaskawi gospodarze z czymś smacznym. Największym i najbardziej smaczne cukierki trzeba zawiązać nić do żyrandola tak, że jest nieco poza zasięgiem do podłogi. Zgodnie z cukierkami trzeba umieścić małe lusterko. Gdy wszystko jest gotowe, trzeba trochę poczekać – jak długo panowała cisza, a następnie chór zaproszeni goście: „Sweet Tooth, przyjść do odwiedzenia!” Biorąc pod uwagę fakt, że duch ten czas może być bardzo daleko, zaproszenie należy powtórzyć jeszcze dwa razy – to na pewno słyszał. Według relacji naocznych świadków, a potem w lustrze można zobaczyć gruby mały gnom, która rozciąga się do cukierków wiszącej … śmiać, krzyczeć, uciec, tym bardziej się z Gośćmi w celu umówienia się na sesję zdjęciową, nie powinno być – będzie on obraził i pozostawić.

Ale mimo wszystko dobro będzie uznać, że jest możliwe, aby przeciąć łańcuch i niech słodycze spaść prosto do łakomczuchów uchwytu. On będzie go wdrożyć i spróbować go, a następnie spokojnie odejść. Jeśli rytuał ma rację, można zobaczyć, że w środku okręgu wzrosły słodyczy – jest wdzięczny gnome podzielił się cukierki, które według świadków, dużo smaczniejsze niż w sklepie. Cukierek, który ugryzł łakomczuchów, nie powinno być – lepiej jest traktować zabłąkanego psa.

Jeśli mówimy o tym, jak doprowadzić jeż słodycze, to rytuał jest trochę łatwiej – wystarczy ukryć słodycze w kącie i czekać na duchu.