833 Shares 9857 views

Stacje radiowe w Niżnym Nowogrodzie – muzyka w duszy i serca!

Z muzyką przez życie iść zabawa! Miło jest dostać się rano, włączyć ulubioną stację radiową – rano i od razu stają się bardziej radosny. Wsiąść do samochodu ponownie i znaleźć ulubiony fali – droga nie wydaje się długi, a korki – nie tak nudny. W godzinach wieczornych na relaks po ciężkim dniu pracy, również przyczyni się do dostrojenia ulubionej stacji radiowej i stał rodzimych prezenterów radiowych głos. Najważniejsze – aby znaleźć swój ulubiony fali, która jest na duszy i serca. Więc wybór nie był trudny, rozważmy popularną stację radiową w Niżnym Nowogrodzie.

Lista popularnych stacji radiowych w Niżnym Nowogrodzie

Jak w każdym mieście, w Rosji rozsyłania Niżny Nowogród jako popularny all-rosyjskich stacjach radiowych, a także lokalnych, miejskich.

Adresatami stacji radiowych przeznaczonych dla różnych kategorii obywateli, a pojęcie poszczególnych fal, ale podstawą każdego nadawania – programy muzyczne i rozrywkowe.

Rozważmy listę stacji radiowych w Niżnym Nowogrodzie.

 • "Radio Kommiersant";
 • "Nasze Radio";
 • "Dynamite";
 • „Energia”;
 • „Radio dla dzieci”;
 • "NN Radio";
 • „Srebrny Deszcz”;
 • "Hit FM";
 • "Europa plus";
 • "Autoradio";
 • "Radio Dacha";
 • "Love Radio";
 • "Retro FM";
 • "Business FM";
 • "Humor FM";

Lista przedstawia popularną stację radiową przez długi czas są na tej samej fali i konsekwentnie wysokie oceny i szerokiego grona odbiorców.

Wśród nich można wyróżnić najciekawsze radia Niżny Nowogród.

NN Radio

Miejskie fal radiowych Niżny Nowogród. Jego częstotliwość 99,5 FM, a także może być słuchane w Internecie w Internecie.

NN Radio znane słuchaczy w 2011 roku, wtedy to było nazywane „Radio Niżny Nowogród”. W 2013 roku nastąpiły zmiany, a radio nabył nowe imię, które nosi do dnia dzisiejszego – NN Radia.

Oprócz bycia wiodącym można usłyszeć, co dzieje się w studiu, można jeszcze zobaczyć – jest również nadawanie i wideo.

Na falach radiowych można usłyszeć najnowsze wiadomości i ważne wydarzenia, brać udział w grach i konkursach, do komunikowania się z kluczem.

hit FM

Uwzględniając radio FM Niżny Nowogród szczególnie chcemy wyróżnić popularny all-rosyjskiego radia „Hit FM”. Złap to może być przy częstotliwości 101, 4.

W Niżnym Nowogrodzie, „Hit FM” działa od 1999 roku i działa w 71 miastach w całej Rosji.

W powietrzu można usłyszeć najbardziej popularną muzykę, współczesne rytmy i wszystkie najlepsze utwory rosyjskich i zagranicznych.

"Dynamite NN"

nazwa stacji mówi sama za siebie – dynamiczny i wybuchowy radiowy nie będzie się nudzić. Częstotliwość 96,0 FM.

radiostacja specjalizuje się w nowoczesnej muzyce klubowej i oświetla życie klub nocny, szereg imprez muzycznych i przyjęć.

Adresatami stacji radiowej w Niżnym Nowogrodzie „Dynamite” jest szeroka, od studentów do kadry kierowniczej dużych organizacji. Ponadto, jest kochany przez kierowców za ich ognistych rytmów, które nie dają się nudzić na drodze.

Miłość Radio

Najbardziej romantyczne i zarazem energiczny radia w Niżnym Nowogrodzie. Częstotliwości 104,9 FM.

Całe oprogramowanie transmisja opiera się na temat miłości. Programy są nazywane Miłość Moc, Love Message „Para wynajmowanym”, „Entourage”, „Moim marzeniem jest, aby cię poznać”, górna Big Love 20.

Radio można słuchać zarówno częstotliwości stacji radiowych FM w Niżnym Nowogrodzie, jak i on-line, a nawet pobrać przydatna aplikacja na smartfona.

"Humor FM"

Najbardziej pozytywny radiowy Niżny Nowogród. Częstotliwości 107,4 FM.

Radio, głównym z nich jest koncepcja działania muzyczne i rozrywkowe. Wiele dowcipów, zabawnych fragmentów, przemówienia komików. A także wiele muzyki, porywające i zabawy.

Oprócz słuchania eterze, można komunikować się z czołowymi, brać udział w konkursach i loteriach, zamówić swoją ulubioną muzykę.

"Radio Dacha"

Obywateli w wieku powyżej 30 lat wśród wszystkich stacji radiowych emitują jest „Radio Dacha”, znajduje się na częstotliwości 104,5 FM.

audycje radiowe od 2010 roku iw tym czasie zebrał ponad 200 tys. Wierni słuchaczy, którzy codziennie włączać ich odbiorników dokładnie na tej fali.

Muzyka 80-90 lat – zaletą tej fali radiowej. Piosenki więc ukochani chłopcy i dziewczęta w tych latach, wykonane swoich fanów „Radio daczy” w naszych czasach.

Podczas rozmowy telefonicznej na antenie, że jest możliwe, aby przywitać i pogratulować swoich bliskich świąt.

Słuchanie radia może być zarówno przez odbiornik, oraz w Internecie lub z aplikacji dla Androida i iOS.

Każdy słuchacz, skakaniu po stacjach radiowych Niżnym Nowogrodzie, mogą wybierać spośród odmiany, które będą mu towarzyszyć w ciągu tygodnia oraz w weekendy, rano i wieczorem, podnosząc nastrój i pozytywne naładowanie.