298 Shares 9203 views

Jak stworzyć potwory w „The Sims 3”: sekrety i sztuczki

„The Sims 3” – gra, w której gracz oferowany jest wiele różnych możliwości. Jest to prawdziwy symulator prawdziwego życia, ale z własnych cech. Można nie tylko żyć, ale także rozwijać, wymyślać. Wielu graczy zapytać, jak tworzyć potwory w „The Sims 3”. To pytanie będzie musiał odpowiedzieć na. W rzeczywistości, nie wszystko jest tak trudne, jak się wydaje. Ale warto zastanowić się, które szybko przynoszą pomysły w życie nie okazują. Co jest potrzebne, aby zwracać uwagę? Jak stworzyć w „The Sims 3” różnymi potworami?


Nie zawsze dostępny

Pierwszą rzeczą jest to, aby upewnić się, że gracz ma, w zasadzie, jest to możliwe. Aby to zrobić, komputer musi być uruchomiony do gry "The Sims 3: Kariera". Tylko będzie to możliwe, aby zastanowić się nad stworzeniem potworów.

Obiekty te są nazywane Simboty. Różnią się kolorem i podłodze. Ponadto, mogą one mieć różne zachowania. W grze istnieje kilka możliwości uzyskania tych potworów. a mianowicie:

  • kup w sklepie (już zardzewiałe modelu);
  • nabycie punktów szczęścia;
  • wynalazki.

Ta ostatnia opcja jest największym problemem. Z tego zacząć? Jak stworzyć potwory w „The Sims 3”?

szkolenie

Musimy próbować rzetelnie przygotować. Pierwszy etap – to zbiór zasobów. W „The Sims 3” specjalne wynalazku mogą być tworzone tylko w przypadku tych lub innych przedmiotów. Dla simbota dostać:

  • Kosz – 100 stosy;
  • Diament "Heart" – 1 szt;
  • Palladu – 1 części;
  • owoce życia – 10 sztuk.

Wszystkie te obiekty są rozrzucone na mapie gry. Musimy postarać się je. Bez tych środków nie będzie zrozumieć, jak tworzyć potwory w „The Sims 3”. Ale niektóre rzeczy nie są wystarczające. Jest to kolejny mały niuans.

Umiejętności i stopień

Aby utworzyć simbota wymaga wysokiej rozwój postaci. W „Sims 3” wynalazcza umiejętności pojawia wraz z dodatkiem „Kariery”. To pozwala poczuć się jak prawdziwy wynalazca. Można tworzyć zabawki i meble do domu. Ale w pewnym momencie gracz będzie dostępny tworzenie simbotov. Dostępność odpowiednich zasobów jednocześnie niezbędny.

Aby tworzyć potwory muszą osiągnąć poziom 10 wynalazków. W tym przypadku, połączenie wynalazców musi uzyskać odpowiedni tytuł. zwykle nie ma problemów z nim. Umiejętność pompowane podczas pracy z wynalazca maszyny.

Jak tylko „wynalazek”, aby osiągnąć poziom 10, można przejść w poszukiwaniu wcześniej wymienionych środków. Oni wszyscy tam? Wtedy odpowiedź jak tworzyć potwory w „The Sims 3” nie jest trudne.

Ostatnim etapem

Teraz trzeba otworzyć mapę gry i poszukaj tam laboratorium badawczym. Konieczne jest zbadanie rdzeń. On pojawia się po podaniu środków wymienionych powyżej. Ale to nie wszystko!

Jak stworzyć potwory w „The Sims 3”? Raz w Sim będzie rdzeń może być trochę pracy z laboratorium do domu wynalazca. Podobnie jak to będzie „Tworzenie tajemniczy wynalazek.” Następnie pojawi się prośba o wybór płci – chłopca czy dziewczynkę. To wszystko. Pozostaje czekać tylko trochę. Gdy wynalazek jest kompletny, SIM można kontynuować tworzenie simbotov.