548 Shares 6441 views

Jak jest wymiana skór w „Sampo”?

Jeśli grasz w „GTA: San Andreas”, to barwność i interesujący główny bohater nie daje powody, by myśleć o zastąpieniu jego wygląd. Jednakże, jeśli zaczniesz grać „Sampo” i chcą działać poza rolę na serwerze RP, to na pewno powinien zastanowić się, jak odebrać unikatowy wygląd swojej postaci. Okazuje się, że to może być bardzo łatwe, ponieważ istnieją specjalne programy, aby zastąpić skórek w „Sampo”. Bez nich, to będzie możliwe zastąpienie skórki, ale to jest bardzo trudne, a mogą wystąpić pewne problemy z późniejszym uruchomieniem i działaniem gry. Dlatego też nadal zaleca się stosowanie specjalnego programu do wymiany skórek w „Sampo”.


Program do pobrania

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany wymianą skórek „Sampo”, to należy zwrócić uwagę na specjalne oprogramowanie, które ułatwia i automatyzuje proces. Na przykład, istnieje oprogramowanie Szalony IMG Editor, które pozwala edytować dowolną skórę, która istnieje w grze „GTA:.: San Andreas” Aby korzystać z tego programu jest bardzo prosta i można go zrozumieć, kiedy czytasz ten artykuł i radzić sobie z tym, jak wszystko się dzieje zamiennik skóry „Sampo”. Na pierwszy rzut oka może się wydawać dość skomplikowane, ale jeśli trochę praktyki można zmieniać skórki nie tylko dla głównego bohatera, ale również dla wszystkich znaków i przedmiotów w grze przez kilka sekund. Cóż, nadszedł czas, aby sobie z tym poradzić, jak dać swój wirtualny protegowany niepowtarzalny wygląd sprawiają, że wyróżnia się na tle innych graczy na serwerze.

pobieranie skórek

Niektórzy gracze mogą tworzyć własne skórki, ale to wymaga, aby zrozumieć istotę skórek, a także dobre umiejętności z edytorów graficznych. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności lub po prostu nie chcą spędzać dużo czasu na te zadania, należy po prostu udać się do jednej z wielu stron internetowych poświęconych różnym modyfikacjom „Sampo”, gdzie jesteś i znaleźć wszystko, co potrzebne do wdrożenia skórki zamienne w „GTA SAMP”. Wybierz te, które chcesz, a następnie Pobierz archiwum, które będą oferowane do Ciebie na miejscu. Na niektórych stronach istnieje jeszcze podział skór obiektów, do których można zastosować je w grze, dzięki czemu można łatwo poruszać.

Instalacja skóra

Powiedzmy, że po pobraniu skóry wojsku. Zmiana w „Sampo” skóry w następujący sposób: przede wszystkim trzeba znaleźć plik źródłowy, który zawiera oryginalne skóry, który chcesz zastąpić. Można je znaleźć w folderze Modele, a już nie można wybrać obiekt, który chcesz zmienić. Jeśli mówimy o głównego bohatera, to należy spojrzeć na nazwę pliku i rozszerzenie GTA3 img. Plik należy otworzyć za pomocą edytora, który został omówiony powyżej.

Po tym, trzeba będzie wybrać tryb edycji, a następnie można zmienić swoją skórę. Ale można i wybrać opcję, które zostały pobrane z Internetu. Należy pamiętać, że od będzie zobowiązany dostarczyć dwa pliki: Rozszerzenia DFF i TXD. Upewnij się, że zastąpi pierwszy plik z DFF, TXD, a dopiero potem, bo w przeciwnym razie, wymiana może działać nieprawidłowo.

To wszystko masz nową skórkę dla swojej postaci, więc teraz będzie mógł zabłysnąć na każdym z wybranych serwerów.

Automatyczna instalacja skórek

Powyższy program pozwala na maksymalną elastyczność, aby zmienić dowolne skórek, które można znaleźć w grze. Ale nie zawsze, można wyznaczyć sobie cel głębokiej edycji, więc należy wiedzieć o inny sposób, który będzie działać tak szybko, jak to możliwe, ale nie mniej skuteczne. Faktem jest, że jeśli masz niezbędne oprogramowanie zamienne skórki będą dostępne w „Sampo” z automatycznej instalacji. Wszystko, co musisz zrobić – jest, aby wybrać obiekt źródłowy, żądaną skórę i rozpocząć proces. Wszystkie inne działania program będzie wykonać we własnym zakresie. To nie daje tego rodzaju elastyczności w działaniach, ale o wiele szybszy i łatwiejszy sposób.

Które podejście do wyboru, zdecydować, każdy gracz dla siebie. Jednak faktem jest, że można absolutnie żadnych problemów i starania, aby zmienić zarówno wygląd głównego bohatera i wygląd każdego obiektu lub postaci w grze.