411 Shares 2741 views

Do najbardziej znanych hiszpańskich marek odzieży

Jestem pewien, że wiele fashionistas i modów często myślą, jakie są czysto hiszpańskie marki do produkcji stylowych ubrań i akcesoriów. Po tym wszystkim, tutaj zrobiliśmy dość oryginalne rzeczy, które mogą być trudno znaleźć w innych krajach świata.


Najbardziej luksusowe marki

Hiszpańska marka odzieżowa LOEWE jest najstarszym w kraju. Marka powstała w 1856 roku w stolicy Hiszpanii. Obecnie marka produkuje ubrania dla mężczyzn i kobiet, akcesoria i perfumy.

Produkty firmy są prezentowane w sklepach we wszystkich większych miastach, a także akcesoria LOEWE są reprezentowane w sieci El Corte Ingles.

Desigual

Utworzono ten nonsens dla jednego – nie będzie jak każdy inny. To marka odzieżowa, pojawił się w 1984 roku w Barcelonie. Hiszpańska marka odzieżowa Desigual założył Tomas Meyer. Zawsze twierdził, że to, co sprawia, że jego firma musi wyróżniać się od reszty marek produktowych.

Ponadto, odzież jest nie tylko oryginalny – to jest dość tani. Z sezonu na sezon, praktyka pokazuje, że Desigual odzież hiszpańska marka jest bardzo popularna i niezwykłe.

armand Basi

Firma ta jest popularna nie tylko w swoim kraju, ale posiada także międzynarodowe uznanie. Marka jest idealny dla mężczyzn i kobiet, które są przede wszystkim cenią sobie wygodę i styl. Wszystkie ubrania z marką umożliwia osobie ujawnić swoją tożsamość i stać się pełnoprawnym członkiem świecie mody.

Marka Armand Basi działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie zdobył wystarczająco dużą popularnością wśród mody i mody na całym świecie. W 1999 roku hiszpańska marka zaczęła tworzyć pierwsze perfumy, perfumy dziś z popytem Armand Basi.

W 2004 roku firma zaczęła się rozwijać, a teraz on nie tylko produkuje ubrania i perfumy, ale także wysokiej jakości i modnego obuwia. Zaledwie rok towarowym zawarł umowy z słynnego hiszpańskiego szefa kuchni, oni opracowali unikatową kolekcję sztućców.

Massimo Dutti

Hiszpańska marka odzieżowa z powodzeniem łączy w sobie prosty miejski styl z elegancją. Konsumenci tej marki twierdzą, że te ubrania są bardzo komfortowy pobyt przez cały dzień, ale w tym samym czasie, to spotyka się z najnowszymi trendami w modzie, przecinające się z klasyką. W ten sposób firma udało się połączyć komfort i piękno. Bardzo dobre cechy, ponieważ nie wszystkie firmy mogą się pochwalić tak idealne połączenie.

Założył tę firmę w 1985 roku, został pierwotnie tu tylko męskie ubrania. Jednak po 10 latach handlową zaczął rozwijać się bardzo szybko. W krótkim okresie czasu marka weszła na rynek światowy i rozpoczęła produkcję odzieży damskiej.

Po kilku latach firma zdobyła wielu klientów na całym świecie. W ponad 30 krajach, Massimo Dutti stała się liderem w sprzedaży odzieży mody. Polityka firmy jest stworzenie naprawdę przedmioty wysokiej jakości, które są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów. Do tej pory znakiem rozpoznawczym jest także zaangażowana w produkcji akcesoriów i perfum.

Szyi i karku

Ten czysto hiszpańska marka odzieży dziecięcej jest jednym z najbardziej popularnych w kraju. Tutaj można kupić rzeczy dla małych dzieci (niemowląt), a dla starszych dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, jest wszystko, czego potrzeba, aby ubrać dziecko w wieku do 14 lat.

Duża liczba konsumentów kocham tę firmę ze względu na wysoką jakość swoich produktów. Rodzice zawsze mogą być pewni, że ich dzieci są wygodne w rzeczach karku i szyi, bo ubrania są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów.

Jeśli chodzi o estetyczny wygląd, są też wszystko na wysokim poziomie. Polityka firmy jest w swej prostocie i funkcjonalności. Tutaj można kupić ubrania klasycznej jakości wykonania, a także taki, który jest w pełni zgodny z najnowszymi trendami mody. Kupić rzeczy z tej marki mogą być za pośrednictwem sklepu internetowego lub w hiszpańskiej stolicy. W Madrycie istnieje kilka sklepów, które są zlokalizowane w pobliżu centrum miasta.

Mirto

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości koszule, krawaty piżamę i sportową, w tym przypadku, należy spojrzeć na firmy Mirto, która produkuje wszystkie te rzeczy. Warto zauważyć, że jest to jeden z najbardziej popularnych hiszpańskiej marki odzieży damskiej w kraju. Jest to klasyczny żeńskie wersje koszul męskich, które są wykonane tylko z najlepszych tkanin.

Mirto jest kosztowny luksus, a teraz rzeczy, które można kupić w 25 krajach na całym świecie. Jest to bardzo stara marka, która po raz pierwszy usłyszał o nim w 1975 roku, a dopiero po 9 lat, gdy umowa została podpisana z Nina Ricci, jakość produktów wzrosła gwałtownie. Mirto po pewnym czasie zaczął zajmować wiodącą pozycję w rankingu producentów odzieży.

Bershka

Bershka produkuje popularne odzież dla młodzieży, który jest używany przez wielu młodych ludzi na całym świecie. Marka jest bardzo młoda, powstała mniej niż 20 lat temu, ale w tym czasie zyskał dużą popularność wśród widowni. Do tej pory Bershka ma około 500 sklepów w 31 krajach.

mango

Ta hiszpańska marka odzieży jak Mango, jest bardzo popularny wśród kobiet w Rosji. Polityka firmy jest produkcja wysokiej jakości i modne ubrania dla kobiet od 18 do 40 lat. Ta marka jest popularna nie tylko w Hiszpanii i Rosji, ale także w wielu innych krajach. Sklepy marki jest nawet w Syrii, Algierii i Kosowie.

Krótka lista hiszpańskich marek odzieży

1. Jeśli człowiek potrzebuje dzieci hiszpańskich markowych ubrań, można zwrócić uwagę na dosyć popularnej marki – Skhuaban. Szczególnie popularności nabył bezpośrednio w Hiszpanii, a wielu fanów marki w Portugalii.

2. Kolejny słynny hiszpański znak towarowy – Bimba & Lola. Marka sprzedaje najmodniejsze ubrania i akcesoria. Do tej pory, lokalizacja geografii sklepach spółki została przeniesiona daleko poza Hiszpanii. Główną zasadą tej marki – zwolnienie z najbardziej modnych i stylowych rzeczy.

3. Dolores Promesas – to firma, która zaledwie 12 lat, ale w tym krótkim czasie został on zgromadził sporo fanów na całym świecie. Dzisiaj ta firma jest zaangażowana w trzech głównych obszarach:

  1. Stylowe suknie wieczorowe z bardzo nietypowym wyglądzie.
  2. Wygodne przypadkowych elementów mody.
  3. Kusząca i zrelaksowany stroje.

4. Fani wysokiej jakości tkanin i jasny obraz powinien wyglądać w firmie jak Mayoral. Charakterystyczną cechą marki od reszty jest po prostu ogromna gama kolorów. Z tego powodu, każdy konsument ma możliwość dokonywania własnych zestawów ubrań.

MENSWEAR ta firma bardzo często ma pasek lub klatkę, i często korzystają z koronki wykończenia sukienek dla kobiet.

5. Jeżeli osoba kocha niezwykłe decyzje projektowe, połączenie absurdalny, należy zwrócić uwagę na prace słynnego projektanta w tym kraju – Agatha Ruiz de la Prada. Jest to niezwykle utalentowany projektant. Businesswoman kariera szybko idzie w górę, więc może chcesz kupić kilka rzeczy jest obecnie wyceniany na domu, dopóki są one znacznie droższe, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ciągu kilku lat Agatha Ruiz zna cały świat.

6. hiszpańska firma, która produkuje wysokiej jakości buty, nazywa Camper. Jest to starożytna marka, która pojawiła się ponad 100 lat temu. To jest zdecydowanie liderem w kraju do produkcji wysokiej jakości markowych butów.

7. Tuc Tuc, Boboli i prenatalna – marki zaangażowane w produkcji modnych ubrań dziecięcych. Firmy są dość popularne w Hiszpanii, i są jednymi z liderów w sprzedaży w kraju.

wniosek

Obywatele naszego kraju bardzo lubi hiszpańskich marek odzieży i obuwia, są chętnie kupują produkty o wysokiej jakości europejskiej w bardzo przystępnej cenie. Hiszpania może pochwalić się niezwykle popularne marki, takie jak, na przykład, Vesrace i Armani. Jednak nikt nie odważy się powiedzieć, że w tym kraju są wykonane ze słabej jakości materiału.

Ze względu na fakt, że nie jest zbyt popularne marki, cena towaru jest znacznie niższa. Że polityka cenowa odgrywa bardzo ważną rolę w przejęciu niektórych rodzajów towarów.

Większość produktów prezentowanych tu marki można kupić w Rosji, jeżeli nie masz możliwość odwiedzenia tego słonecznego kraju. Firmy starają się otworzyć jak najwięcej sklepów w Rosji. Jeśli w danym mieście lub że marka sklep nie ma – .. To nie ma znaczenia, to wszystkie z tych firm posiada własne strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu w trybie online.