416 Shares 8726 views

Jak nauczyć się źródłem ruchu?

Ruch internetowy to nic innego niż suma wszystkich zwiedzających do zasobu sieciowego. Do tej pory wszystko rozmieszczone tak, że ruch jest kluczem do opłacalności projektu. Inny ruch może przynieść różne pieniądze, ale jedno zawsze: zawsze musi być większa niż jest w tej chwili. Postaramy się podkreślić tematykę ruchu jak najbardziej szczegółowo, odpowiadając na wszystkie najważniejsze pytania, które pojawiają się na temat ruchu początkujących webmasterów.


źródła ruchu

Ruch nie może być stworzony z niczego, tak samo jak nie można po prostu drukować pieniądze. Goście muszą przynieść w innych, większych źródeł, które już zdobyły własną publiczność. Przekonajmy się, jakie istnieją źródła odwiedzin dzisiaj:

 • wyszukiwarek;
 • Sieci społeczne;
 • posłańcy mobilnych;
 • zakładki w przeglądarce;
 • portali i forów;
 • off-line reklamowych;
 • reklama w internecie;
 • innych źródeł.

Warto zauważyć, że konieczne jest, aby ustawić kolejny sposób na zarabianie swój projekt internetowy odebrać niezbędną strategię wzrostu obecności. Jeśli planujesz zarabiać pieniądze ze sprzedaży, można użyć dowolnego źródła ruchu, w tym reklamy. Ale na stronach z treścią nie jest opłacalne, ponieważ ich model biznesowy zakłada zysk na sprzedaży reklam i odsprzedaży ruchu droższe to jest inna historia. Dlatego najpierw rozważyć źródeł ruchu.

Jak zdobyć bezpłatne gości

Skok z jednego zasobu do innego internetowej użytkownik Internetu może być znalezione w link lub za pomocą wyszukiwarki. Obie opcje oferują mnóstwo darmowych sposobów, aby uzyskać ruchu. Poniżej prezentujemy podstawowe przykłady, aby ruch z głównych źródeł:

 1. Wyszukiwarki. Aby dostać się na górze wyników wyszukiwania najłatwiej odebrać specjalne semantycznych zapytań rdzeń. Zgodnie z tymi wnioskami trzeba będzie pisać artykuły, które skupią się na konkretnych słów kluczowych.
 2. Social jak „Vkontakte” i „Facebook” mogą tworzyć grupy interesu publicznego. Wypełnienie tych grup ciekawych treści i pozostawiając link do niego w innych serwerach publicznych, można wybrać abonenta, który może być następnie zamienione na widowni swojej stronie internetowej.
 3. Messenger dla urządzeń przenośnych obsługuje funkcji botów rozmów. Można stworzyć jakiś bot z niezwykłych odpowiedzi i ludzie będą rzucać się od siebie linki do niego. Więc masz widownię, który następnie można przekształcić w ruchu na swojej stronie.
 4. Jeśli masz już wysokie wartości ruchu z różnych źródeł, ciężko pracować, aby ludzie dodania witryny do swoich ulubionych i regularnie odwiedzać.
 5. Portale zainteresowania, takich jak „chowanego” lub „Habrahabr”, wykazują wystarczającą odbiorców rozpuszczalników. Jeśli zarekomenduete tam samemu, będzie można spokojnie promować swoją witrynę lub produktu.
 6. Ludzie nadal wyjść i spojrzeć na billboardach. Metoda ta reklama działa dobrze dla dużego budżetu reklamowego skalę.
 7. reklama online ma wiele odmian, a lepiej jest powierzyć profesjonalny, dokładnie wyjaśniając swoje cele.

Nowe źródła ruchu

Nowe źródło ruchu do portalu może być, na przykład, ruchu z aplikacji mobilnych.

Odwiedzający stronę sklepu internetowego może być przyciągane za pomocą narzędzi takich jak „od Yandex.Market”, które pokazują, sklep z najniższych cenach. Jeśli nie chcą lub nie mogą obniżyć cenę – wystarczy zmienić numer na stronie internetowej i podczas komunikowania się z klientem przez telefon, spróbuj wyjaśnić mu, że cena jest trochę wyższa niż podana na stronie internetowej. Wielu klientów nie chcą szukać ponownego przechowywania i zgodzić się na zakup. Można również użyć doprodazhy (apsely) dla klientów z tych narzędzi.

agregatory wiadomości, choć stara jak świat, ale wielu webmasterów wciąż nie docenia ich znaczenie. Jeśli dodać dziennikarzy w wystarczającej liczbie agregatorów, można uzyskać większość ruchu jest tylko z nimi. Po tym wszystkim, ludzie chcą czytać wiadomości w jednym miejscu, ale nie do pracy przez Internet w poszukiwaniu małej liścik.

reklama kontekstowa

W niektórych niszach handlowych, aby dostać się na górę węże niemal bez nadziei, więc reklama kontekstowa staje bezkompromisowy cel. Ustawianie kontekst jest sztuką dla tych, którzy robią to. Konieczne jest, aby przejść przez ogromne listy słów kluczowych filtrowanie białą listę dat i znalezienie potencjalnych wykluczających słów kluczowych. Następnie należy kierować odbiorców, wybierz materiałów promocyjnych, przeprowadzenie testów, i wiele innych rzeczy. Krótko mówiąc, lepiej jest powierzyć kampanii wiedzą osoby, lepszą agencję reklamową. Bo wtedy będziesz miał stałą komunikację z wykonawcą i przekonaniu, że kanał nie jest ruch jutro zostaną pokryte, i będzie nadal otrzymywać niezbędne ilości osób odwiedzających witryny.

Podobny system pracy ma również reklamy przynętach i kierowania w sieciach społecznych. Jeśli chcesz dostać klientów lub ruch opłacalne – być przygotowany do pracy na parametrach kampanii.

Jak wiesz źródeł ruchu konkurent

Najłatwiejszy do zrozumienia i to popularna usługa Similarweb.com

Usługa ta pozwala sprawdzić przybliżoną ilość miesięcznych publiczności, ruchu przynależności kraju i źródeł ruchu skierowanie przejściami i integracji społecznej. „Similarveb” dobre dla szacunkowe zawodnika, ale numery wydają się być bardzo niedokładne. Można to sprawdzić poprzez analizę za pomocą swojej strony internetowej.

Czasami można je znaleźć na stronie Counter statystyki na żywo przez internet nie są chronione hasłem. W tym przypadku, będzie można bez problemu aby zobaczyć statystyki zasobu. Ale ten sukces przychodzi bardzo rzadko, ponieważ nikt nie chce świecić słów kluczowych i stron, który pobiera maksymalny ruch.

Aby ułatwić zadanie, aby dowiedzieć się więcej o źródłach ruchu inni będą mogli również następujące usługi:

 • alexa.com;
 • compete.com;
 • Semrush.com;
 • Quantcast.com.

Oprócz tych standardowych usług, istnieje szansa, że jesteś zainteresowany tym miejscu jest teraz sprzedaje wymiany witryn Telderi.ru. Następnie można po prostu napisać sprzedawcą i uzyskać wszystkie niezbędne dane statystyczne bez zobowiązania do zakupu.

Jak analizować ruch otrzymał

Aby nie wymyślać koła, spróbuj usługi statystyk „Yandeks.Metrika”, lub można użyć analizy jako usługa Google Analytics źródeł ruchu. Oba narzędzia są wystarczająco silne i śledzić złożone cele, określone UTM-etykiety i tak dalej.

„Yandeks.Metrika” posiada przyjazny interfejs użytkownika, który pozwala właścicielowi witryny niezależnie czynienia z niezbędnymi statystyk, aby dane cięcia, raport o określonych terminach i wskaźników, i tak dalej. D. ale usługa od Google z bardziej zintegrowany z kontekstowej reklamowej Ad słów.

Target źródło ruchu

Usługa statystyka „Google Analytics” zapewnia funkcjonalne cele ustawień. Celem w tym sensie mogą być wszelkie działania ukierunkowane na osiągnięcie konwersji. To może być zamawianiu rejestracji na stronie, wykonany REPOST i tak dalej. Odpowiednio dobrane cele pozwalają dodatkowo odpowiednio ocenić i statystyki, aby uzyskać próbkę reprezentatywną naprawdę, bez wyznaczania celów systemu jest trudno mówić o prawidłowej oceny efektywności biznesu.

Cele są realizowane i warstwa prezentacji można zdefiniować jako ekrany lub stron przeglądanych przez użytkowników lub pewnej ich liczby. Celem jest, aby mieć równowartość pieniężną. W tym przypadku współczynnik konwersji będzie szczegółowy od wartości każdej konwersji, która będzie zwracać uwagę na naprawdę ważnych typów. Może to być, na przykład, maksymalna lub minimalna kwota transakcji na miejscu.

Istnieje 5 rodzajów celów, które mamy przedstawione w poniższej tabeli.

Jak skonfigurować cele w Google Analytics

Aby dodać nowy cel w Google Analytics, należy przejść do panelu administratora, a następnie segment docelowy – 'Dodaj cel. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami:

 1. Określ nazwę i typ. Celem można wymienić, na przykład strony, która otwiera się w przeglądarce po zakończeniu zlecenia kupna lub subskrypcji e-biuletynu.
 2. Należy podać adres URL strony docelowej. Jeśli to konieczne, można przypisać ścieżkę do działania docelowego i wartość konwersji.
 3. Utwórz cel.

Zobacz raporty na temat osiągniętych celów i skuteczności konwersji można zobaczyć „konwersja” wybierając sub-tam „Cele”. Tu znajdziesz informacje na temat kursów wymiany postępu i porządku, będzie również dostępna informacja o wartości pieniężnej celów. Menu „Cel”, aby dostarczyć danych w formie graficznej.

W „Źródła odwiedzin – Ad Words” pozwala śledzić skuteczność reklamy w grupach reklam, kampanii, słów kluczowych zapytań.

bezpośrednią prośbę

bezpośrednim źródłem ruchu powoduje wiele pytań od użytkowników statystyk z Google. Bezpośredni słowo w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „linia”, w kontekście obecności jest gość, który przyszedł bezpośrednio do witryny, to znaczy z zakładek.

Szybkość połączenia bezpośrednie mogą być dość dokładnie odzwierciedla jakość reklamy zasób offline, pod warunkiem, że go używać. Jeśli nie – to nawet lepiej, to jest twoje regularnych czytelników zasłużył.

Analiza źródeł ruchu

Analiza gęstej źródła ruchu oznacza pracę z „Google Analytics”.

będzie koncentrować się na raporcie, który jest często używany w analizie. Otwórz go wybierając „Źródła odwiedzin”, a następnie wybrać „cały ruch”. Pierwszą rzeczą uderzającą wykres całkowitej liczby przejść rozproszonych codziennie, jak również na temat źródeł informacji.

Szczegółową analizę, kliknij na źródła wybierając go z listy ogólnej. Teraz można analizować szczegółowo poszczególne źródła ruchu, aby dowiedzieć się rzeczy, które nie są widoczne na ogólny harmonogram. Używamy filtra dodatkowego parametru.

Następnie można skonfigurować ustawienia, jak chcesz, aby przetestować różne hipotez statystycznych, potwierdzić lub odrzucić.

Nie ryzykuj pieniędzy

Statystyki – niezależne dyscypliny naukowej, która ma wiele pułapek, gdy intuicyjne rzeczy naprawdę nie powinny być interpretowane jak się wydaje. W związku z tym więcej pieniędzy można wydać na płatne kanały ruchu, tym większe ryzyko błędnie interpretują dane próbkowania statystycznego. Dlatego taka aktywność jest lepiej zlecić profesjonalistom.