530 Shares 2423 views

Jak otworzyć kategorię "A", jeżeli nie jest to "B"? Ile jest otwarta kategoria „A”, jeżeli masz już „B”?

Często zdarza się, że po zdaniu egzaminów na prawo do kategorii „B”, po pewnym czasie ludzie zastanawiają się, jak otworzyć kategorię „A”, jeżeli istnieje „B”. I nic dziwnego, bo na rowerze – to prestiżowy, elegancki i młodzież. W naszych czasach, nie ma problemu, aby otworzyć dodatkową kategorię. To wystarczy, aby ponownie przystąpić do egzaminu teoretycznego i skutecznie prokolesit na torze wyścigowym: odciągnąć, aby czuć się pewnie podczas testów egzaminacyjnych, przenoszenie węża, a jazda na „osiem”, aby nie dotknąć nogą ziemi.

Szczegóły jak otworzyć kategorię „A”, jeżeli istnieje „B”

Istnieją dwa etapy odbić i otwierając dodatkową kategorię:

 1. Egzamin teoretyczny. Składa się on z 20 pytań z przepisów ruchu drogowego i biletnika nie różni się od tego, czego badali przed oddać prawa do kategorii «b» lub «c». Po zdaniu egzaminu, otrzymujesz 20 minut i pozwolono przyznać nie więcej niż 2 błędy. Na teoretyczny może być przygotowany, siedząc przy komputerze w domu lub zakup książki z biletów SDA offset. Należy jednak pamiętać, że co roku bilety są uzupełniane o nowe pytania, a starsze oczyszczoną. Ponadto, istnieją różne publikacje. Pytania mogą absolutnie nie być takie same, więc najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do testów online. Od 2014 roku ustawa weszła w zasadę, że dla niektórych kategorii praw zdać szkolenia wykwalifikowanego w szkole jazdy. Dopiero po pomyślnym zakończeniu pytań teoretycznych pozwalają jeździć na motocyklu.
 2. Praktyczne jazdy na torze składa się z kilku etapów, ale najpierw powinien siedzieć na rowerze, umieścić na kask i przymocować go naprawić przez pasy dostosowane do twoich luster wysokości, włącz światła mijania reflektora i odciągnąć.

 • Pierwsza operacja ma przejechać przez ścieżką w kształcie litery U, składającego się z markera korytarza i półokręgu, jak również wykazanie przyspieszenia i opóźnienia w linię. Jak zdać ten test? Musisz włączyć pierwszy bieg i ruszyć gładko. Raz w środku korytarza wymiarowej powinien pokazać rękę i cofnąć rękę na kierownicy. Następnie przejazd do obrotu wymiarowej. On, podobnie jak korytarz po obu stronach granicy ustalonych chipów drogowych, które nie mogą powalić. Pozostawienie tej turze, konieczne jest, aby przełączyć się do szybszego transferu bliżej do mety, aby pokazać rękę swojego zamiaru zatrzymać, spowolnić i stopniowo przejść do neutralnego prędkością. Aby inspektor policji drogowej był pewny, że zrobiłeś wszystko dobrze, należy oderwać rąk od kierownicy i pokazać, że motocykl jest nieruchomy. Następnie można opuścić ścieżką w kształcie litery U, i dać miejsce do następnego zrezygnować, zostały pomyślnie przeszedł pierwszy test. Jak już widzieliśmy w pierwszym ćwiczeniu jazdy, otwórz kategorię „A”, jeżeli istnieje „B” nie jest tak trudne.
 • Drugie ćwiczenie jest przejechać na węża, przewracając jeden procesor, a następnie dwa koła do jazdy na desce rutynę, szeroki linii narysowanej na ziemi. Podsumowując, ostateczna linia powinna jechać jak najwolniej. Uruchom ten egzamin ćwiczenia powinny być takie, że pierwszy układ był początek węża po lewej stronie koła. Podstawka bliżej siebie szyszek ruchu, tym trudniej przejść między nimi. Toczenie na płycie koleiny, trzeba jechać możliwie prosto do niej zarówno przednie lub tylne koło nie jest przenoszony z linii. Końcowa część jazdy próbnej nie powinna być mniejsza niż 5 sekund, dzięki czemu stopa nie dotknie ziemi. Gdy wszystkie ćwiczenia zostały zakończone pomyślnie, trzeba się zatrzymać przed linią zatrzymania, przełączyć się na neutralnym prędkości i zdjąć ręce z kierownicy, jak w pierwszym ćwiczeniu, wskazując, że motocykl jest nieruchomy.
 • Trzeci i ostatni test praktycznej jazdy – jazdy dla ośmiu ogólnej. Dostać kategorię „A”, jeżeli istnieje „B”, to jest łatwe. Ale przed rozpoczęciem jazdy na osiem zalecany trochę jazdy na motocyklu, to proponowane do egzaminu. Konieczne jest, aby przyzwyczaić się do jego wagi, szybkość przełączania i innych ważnych parametrów. Jazda na ośmiu najtrudniejszym testem, który wymaga dobrej reakcji kierowcy, możliwość grania z gazem i hamulcem. W przypadku niezamierzonego testu asfalt nóg uznaje się za niewykonane.

Po minięciu teoria i praktyka, aby otworzyć kategorię praw na motocyklu można już uznać za prawie pełny rowerzysta, gotowy, aby przejść na drodze. Możemy dostać tylko nowe prawa z tworzyw sztucznych, które będą dostępne jest inna kategoria prawa jazdy – „A”. Jeśli masz prawo do prowadzenia motocykla środki, a mianowicie kategorię „A”, można bezpiecznie usiąść za kierownicą motocykli i motorowerów, nawet bez otwierania podkategorię „A1”.

Podstawowe błędy podczas praktyki wprowadzania do prawej „A”

Podczas zdaniu egzaminów teoretycznych są zazwyczaj łatwo zrobić. Oczywiście, zdarza się, że z powodu doświadczeń zapomnienia lub biednych ludzi szkoleniowych nie od pierwszego Przepisy zaliczenie egzaminu. Jednak większość problemów zdarzyć podczas porodu praktycznego potrącenia na torze wyścigowym. Niektórzy ludzie czują się niepewnie w nowym motocyklu, drugi nie dostał wystarczająco dużo doświadczenia z jazdy. Jak otworzyć kategorię "A", jeżeli nie jest to "B"? Jakie są podstawowe błędy występują podczas dostarczania praw dodatkowej kategorii?

Przede wszystkim, rozpoczynając część praktyczną, powinien odpocząć i poczuć się jak w rowerze, kasku motocyklowego bezpieczeństwo i zapiąć pasy na nim skręcić belkę reflektorów i dopasować pod sam luster. Od tego momentu jesteś gotowy do poddania jazdę. W ciągu 20 sekund po rozpoczynających kierowców kandydujących sygnał musi odciągnąć. Linia powinna zaczynać się od zawartych reflektora belki krzyża i odpowiedniego wskaźnika skrętu. Przecięcie linii kontrolnej koła roweru i uchylania się od jakichkolwiek ćwiczeń jest również oceniana wystarczająco dużą stratę punktów. To jest dość powszechne i dotknąć nogę gruntowych, jak również Zerwanie płomienia silnik motocykla. Największą liczbę punktów zabrane do powyższego błędu, więc podczas oddawania prawa „A” powinna być podana maksymalna dbałość o szczegóły tej kategorii.

Wiek otworzyć praw „A”

Jak otworzyć kategoria „A”, jeżeli nie jest to „B”, teraz wiesz. Jeśli masz prawo jazdy kategorii «B», nie martw się, że nie mogą być dopuszczone do przekazania dodatkowych praw kategorii „A”, ze względu na ekwiwalent wiekowej. kategoria prawa «B» są przyznawane osobom poniżej 18 roku życia, jako kategoria „A” może trwać dłużej, jeśli skończyła 16 lat.

Dokumenty do kategorii „A”

Aby otworzyć kategorię prawa jazdy do jakiegokolwiek dodatkowego kandydat musi zebrać pewne dokumenty i przesłać je do organu policji drogowej. Tutaj znajduje się lista dokumentów, które będą potrzebne:

 1. Paszport.
 2. Oświadczenie należy wypełnić na miejscu w momencie zgłoszenia.
 3. Dostawa praw jest możliwe jedynie do rejestracji miejsca zamieszkania lub zezwolenia na pobyt, które są wymagane w celu potwierdzenia odpowiedniego dokumentu.
 4. Ponieważ zostały wcześniej wydane plastikowej jazdy do kategorii «b», należy przekazać go dostać nowy.
 5. Twoje dwa zdjęcia 3 x 4, drukowane na papierze matowym.
 6. Raport medyczny o swoje zdrowie i fotokopii. To świadectwo lekarskie można uzyskać z dowolnego szpitala, posiadające wszystkie niezbędne lekarzy.
 7. Konieczne jest również, aby przejść pokwitowanie potwierdzające zasadność wypłaty do produkcji nowej tożsamości, teoretycznym i praktycznym dostępem do egzaminu i inne wydatki.

Egzaminy teoretyczne w celu uzyskania prawa do kategorii „A”

Aby zrównoważyć teoretyczny egzamin na prawo jazdy można łatwo przygotować w domu, mając pod ręką komputer, dostęp do internetu i trochę wytrwałości. Przepisy ruchu drogowego nie zmieniły się od momentu, gdy przeszedł na prawo kategorii «B» i aktualizować swoją wiedzę i mieć pewność 100% zdać egzamin, trzeba przeznaczyć 15-20 minut dziennie przez okres jednego tygodnia do badania reakcji na Wszystkie bilety na 40 pytań egzaminacyjnych. Testy w trybie on-line, można od razu analizować, ponieważ poprawność lub odrzucenia swoich decyzjach jest podana natychmiast po naciśnięciu przycisku „A”. Podczas egzaminu Departamentu Analiz MREO poprawnych i niepoprawnych odpowiedzi mogą być dokonywane wyłącznie po przejściu całego egzaminu teoretycznego, który składa się z 20 losowych pytań biletnika. Jeśli się więcej niż dwa błędy, egzamin natychmiast zatrzymuje się odzyskać teorii możliwe będzie po 3 tygodniach. Tylko z pomyślnym zakończeniu teorii pozwalają ćwiczyć jazdy na autodrome.

Cena równoważne: ile jest otwarta kategoria „A”, jeżeli nie jest to „B”

W zależności od tego, jak wolisz, aby studiować prawo, koszt uzyskania dodatkowej kategorii będą się znacząco różnić. Wcześniej było to możliwe, aby przygotować się do egzaminu teoretycznego jako zewnętrzny studenta. W tym przypadku kwota uważana za jedną. Do szkolenia w szkole nauki jazdy jest zupełnie inna, a ponadto różne szkoły jazdy znosić ich ceny. To zależy od tego, ile godzin przeznaczono na teorii i jak – do warsztatów.

Podczas dostarczania dokumentów trzeba będzie zapłacić dopuszczenia do egzaminu. Dostawa egzaminów teoretycznych i praktycznych polega na płatności w wysokości 160 rubli., I aby licencja plastik kosztuje około 100 rubli. Liczby mogą się różnić w zależności od wielu czynników, dokładna ilość, ile to kosztuje, aby otworzyć kategorię „A”, dowiesz się w policji ruchu natychmiast w momencie dostarczenia dokumentów.

Przygotowuje się do teorii, umiejętności i wiedzy

Jak wspomniano powyżej, badanie biletów teoretycznych z właściwego planowania i realizacji nie zajmie więcej niż tydzień przez 15-20 minut dziennie. Będzie to wystarczy, aby przejść do pierwszej części egzaminu na odkryciu dodatkową kategorię swoich praw. Od 2014 ustawa weszła regułę, że preparat własny egzamin jest niemożliwe, ale skoro masz już prawo kategoria «B» będzie wystarczające do przeprowadzenia dokumenty policji drogowej, które zostały wcześniej szkolenie w szkole nauki jazdy.

Od jazdy nieco bardziej skomplikowana. Nie wystarczająco dobry, aby móc jeździć na jednośladów do pierwszej próby przechodzą po prawej stronie. Czasami z powodu zapomnienia i podniecenia kandydatów sterowniki pomylić i stracić z oczu części obrotowych, takich jak sygnałów przełączających wiązek światła mijania przednie koła lub przewód sterujący nie przełączony z pierwszej prędkości do szybszego. Takie dane są najlepiej poćwiczyć pod okiem inspektora szkoły jazdy. Dlatego zaleca się, aby wziąć kilka lekcji jazdy od wykwalifikowanego profesjonalisty.

Po zdaniu egzaminu teoretycznego SDA jest opcjonalny

Bez względu na to jakiej kategorii prawa jazdy już odkrył, egzamin teoretyczny i praktyczny i tak będzie musiał podjąć. Nie ma wyjątków.

Dlatego, jeśli wciąż myśli o pytanie, jak otworzyć kategorię „A”, jeżeli istnieje „B”, powinna już rozpocząć przygotowania.