503 Shares 8194 views

Demidov rośliny: opis, historia, produkty i opinie

Piotr I, po cut przez okno do Europy, dał impuls do aktywnego rozwoju rosyjskiego biznesu i rozwoju Syberii. Car-Innovator hojnie rozproszonych preferencje, ziemia, fabryki, utalentowany i zaradni przedsiębiorcy, którzy mają przed oczami dole cara. Jego Wysokość Książę Menshikov – nie jedynym, który otrzymał status stolicy, wpływ wyższych sfer. Arystokraci stał rzemieślników, w stanie wykonywać swoje zadania, radeyuschie nie tylko dla kieszeni, ale także dla potęgi państwa.


Rhode Demidovs

dynastia demidova poczyniła ogromny wkład w rozwój regionów Uralu i Syberii, ustanowienie przemyśle, górnictwie przemysłu, eksploracji mineralnej. Zysk fortuny, każdy z Demidov bezinteresownie wniosło swój wkład w rozwój sztuki, budować szkoły, sierocińce i szpitale. Rhode Demidovs rozpoczął się mały Tula rusznikarz Demida Grigorevicha Antufeva, z powodzeniem prezentowane na króla pistoletu własnej produkcji.

Fabryka pierwszy Demidov

Chwała i cześć przyniósł starą najstarszego syna Demida – Nikita. On został wyróżniony przez bystry, ducha przedsiębiorczości, ogromne zdolności do pracy. To był jego uległość, Piotr I był w stanie ocenić jakość ramion Tula. Arytmetyka był prosty: jakość nie ustępuje zagranicznym pistoletów, a kosztują znacznie tańsze. Wtedy król polecił Nikitę być dostawcą broni dla armii. Stało się to w czasie Wielkiej Wojny Północnej. Piotr I wydał dekret w 1701 roku, aby zapewnić uporządkowaną Demidova w Fletcher własności ziemi w prowincji Tula i zapewnić produkcję dać ziemię w Scheglovskaya zauważony bogate w węgiel.

Moc jest aktywnie zaangażowany w budowę fabryk, król szybko rozpoznać opłacalność współpracy państwa i prywatnego biznesu. Nadal w budowie Verkhotursky zakładu w Uralu w 1702 roku nadano Nikita Demidov z obowiązku zapłaty Skarbowi kosztów budowy przez 5 lat i dostarczyć broń armię i metalu. Więc zaczęliśmy budować i rozwijać słynne zakłady Demidov. Demidov orzekł na Uralu 250 lat przed rewolucją 1917 roku. Po tym, jak większość rodzin szlacheckich, są one rozproszone po całym świecie. Najmniejsze straty rodziny uległa włoska gałąź rodziny, a ci, którzy pozostali w Rosji, zostali rozstrzelani lub zmarł z powodu niedostatku.

Dziedzictwo przemysłowe Demidovs

Historia zakładów Demidov – marsz zwycięstwa pierwszej fali industrializacji w Rosji. Urządzone nasze własne firmy, Demidov założył miasta, rozwinięta infrastruktura, budowa dróg, zamieszkany głuchych Ural gąszcz ludzi skautingu minerały nie tylko w górach Ural, ale także na Syberii, na Krymie.

Pierwszy zakład z ręki króla uzyskano w 1702 roku, w 1727 roku przedsiębiorstw przemysłowych zbudowane Demidov było sześć, wszystkie były koncentruje się na produkcji żelaza:

  • Shuralinsky.
  • Byngovsky.
  • Vyisky.
  • Niżny Tagil.
  • Nizhnelaysky.
  • Rośliny Verkhnetagilskaya.

Po śmierci jego syna Nikita Demidov Akinfiy z wielkim zapałem zaczął rozwinąć rodzinną firmę, aw 1745 roku fabryki Demidov zostały zbudowane w różnych regionach Uralu i Syberii. Razem dla historii dynastii Demidov odbyła 50. firma. Aktywa były huty żelaza i mednoplavilnye, głównym kierunkiem produkcji – broń. Aby zapewnić pracę przedsiębiorstw aktywnie rozwijana działalność górniczą. Ale, podobnie jak wszystkich przedsiębiorców, zaangażowanych w Demidov i związanych z rzemiosłem. To wydobycie i obróbka kamieni szlachetnych i półszlachetnych z Ural kopalniach, wydobycie złota i srebra.

innowacja

Demidov fabryk, kopalni wydobycie i inne tech zarobić właścicielom zysk, co monopol demidova w niektórych branżach. Rozwój, górnictwo, hutnictwo i transport miedzi nie przyniosły oczekiwanych zysków, ale do zamknięcia sprawy nie było w regulaminie dynastii. A następnie Akinfiy Demidov znaleźć innego „kopalnia złota” firmy – naczyń miedzianych.

Samowary miedzi były drogie zakupu dla każdej rodziny, zostały one przywiezione z daleka. Sytuacja zmieniła się, gdy w zakładzie Niżny Tagil Demidov zaczęła produkować najbardziej różnych potraw wykonanych z metalu, w tym Samowary miedzi. Zostały one wyprodukowane do gotowania sprowadzona, gotowanie pierogów, gorące herbatki zapachowych na bazie ziół. Akinfiy Demidow jako pierwszy w rosyjskim przemysłowców masowa produkcja naczyń metalowych. artykuły gospodarstwa domowego Demidov produkcja wysokiej jakości, ale różni się w realizacji. Zyskali szlachtę i chłopów, za każdy był dostępny w kieszeni, a prawo urody.

Oparte rośliny i dzisiaj Demidovs Ural kontynuować swoją pracę. Na przykład, w regionie Swierdłowsku posiada nowoczesną fabrykę stali, która jest popularnie zwany stary – pracuje Demidov. Kamieńsk Uralski Zakład do 1947 miał defensywny profil tutaj później otworzył mały warsztat do produkcji ceramiki. Dziś lider JSC rosyjski w produkcji garnków aluminiowych z powłoką nieprzywierającą.

Demidov fabryki garnków z aluminium

fabryki Demidov zostały zbudowane na sumieniu, zostały one wyposażone w najnowszą technologię, wybrać najbardziej dogodne miejsce, rozwiniętą infrastrukturę. Wiele z nich jest teraz nazywane „fabryką Demidov”. Zastawy stołowe, produkowane na bazie dziedzictwa demidova w Kamieńsk Uralski, spełniając współczesne wymagania. W ocenie produktów konsumenckich nowoczesnej produkcji Demidov łatwych w użyciu, praktyczne i piękne.

Naczynia aluminiowe – niemal wieczne nabycie, służy jako wielopokoleniowej rodziny. Jakościowa sokovarki parowiec i pozwala gotować smaczne i szybki casual dining, przygotowania się do zimy. Również JSC „Zakład Demidov” uruchomiła linię Kuchenka antyadhezyjną. Garnki i patelnie z powłoką teflonową ma wysoki popyt w Rosji, ich produkcja stale rośnie. Konsumenci zaoferować nowy model bezpiecznych i wysokiej jakości produktów.

odlew

Demidov fabryki na Uralu, między pierwszym dostarczyć odlewy metalowe nie tylko w Rosji, ale również za granicą. Demidov żelaza „syberyjski sable” rywalizowali w jakości ze szwedzkim i angielskim i często wygrał w konkursie.

Demidov odlewnia w Jekaterynburgu znany jest dzisiaj. Firma produkuje odlewy metalowe dla przemysłu wiertniczego, ropy naftowej i gazu. Nowoczesny „Jakub Deml” znany dla wielu przedsiębiorstw obsady zabytki żelazne ogrodzenie wykonania grzywny. Możliwość artystycznego i przemysłowego odlewania różnych metali w roślinie są praktycznie nieograniczone, nie jest wykonywany szereg indywidualnych zamówień.

Złoto i srebro

Uralu i Syberii – bogate regiony, w których minerały dla zastosowań przemysłowych były najpierw zbadać i wyodrębnić Demidova. Złote i srebrne rzemiosła stały się przedmiotem uwagi dynastii od 1736 roku, kiedy depozyty metali szlachetnych zostały odkryte w Ałtaju. Według plotek początkowy rozwój przeprowadzono w tajemnicy przez oczach władcy. Przez długi czas nie było możliwe pachniał czystego srebra. Dopiero wraz z pojawieniem się w fabryce mistrzami Saxon udało się stworzyć pełnoprawnym produkcji. Ałtaj kopalnie w Serpent Góry okazały się bardzo opłacalne. Demidovs prowadziły aktywny rozwój, ale także założył miasto Zmieinogorsk.

Biżuteria podejmowania dzisiaj

Demidov Biżuteria Fabryka znajduje się w Barnauł. Jest to nowoczesna produkcja na dużą skalę na terytorium Ałtaju. Do wyrobu biżuterii z użyciem metali szlachetnych rozwój krajowej, a diamenty – tylko Yakut. Masters pracują na sprzęcie precyzyjnej produkcji włoskiej i niemieckiej.

Ilość wytwarzanej biżuterii pozwoli firmie, aby dostaw hurtowych na całym świecie, ale Mistrz chętnie podejmowane i praca za sztukę. Na klienta jubilerów opracować indywidualny projekt, odebrać szlachetnych i półszlachetnych. Każdy produkt – arcydzieło sztuki jubilera. Rośliny Demidov kontynuować swoje życie w nowym środowisku, ale zachowują tradycję innowacji i jakości. Ich produkty są konkurencyjne i popytu wśród najbardziej wymagających klientów.

Demidov deal

Rośliny Demidov musieli długo żyć ich życiem. Coś zniszczył, coś bezpowrotnie utracone, ale wiele firm nadal pracują i chwalili swoich założycieli. Wbudowany miasto Demidovs jest pełna życia i nadal rosnąć i rozwijać się. Przeglądy zasobów mineralnych prowadzonych dynastię, są nadal aktualne.

Oprócz praktycznej strony życia, Demidov robi dużo pracy charytatywnej. Kwota depozytów w tym czasie były ogromne i zgodne z budżetu małego kraju. Teraz są świeże inicjatywy związane z nazwą Demidov. Na przykład, w 1991 roku, rozpoczęła się jego życie ruch Demidov została założona przez Fundusz na ich cześć. Podstawową ideą ruchu ma służyć Ojczyźnie na przykład starej rodziny. Fundusz badał dziedzictwa historycznego, wspieranie badań naukowych, sztuki, rzemiosła, kultury w ogóle. Jako swoich działaniach Fundacja wspiera projekty w rolnictwie, wojskowa i inne. W ramach wykładów, pomniki są zainstalowane, tworzenie parków, ożywienia tradycji ludowej.