770 Shares 1045 views

Nowe wnętrze własnymi rękami: pomysły, porady, zdjęcia

Jak stworzyć noworoczne wnętrza własnymi rękami? W przeddzień święta, wielu zadać to pytanie. Dekorowanie domu, konieczne jest włączenie w proces cały dom, od najmniejszego.


Nowe wnętrze własnymi rękami, zdjęcie i opis idei

Co może być urządzone na niezapomniany spotkaniu w Nowym Roku? Zacznijmy od drzwi. Oczywiście, pierwsze wejście rzucające się w oczy goście, którzy przyszli do świętowania. Tak, a właściciele będą zadowoleni poczuć świąteczny nastrój, ledwo przekroczyła próg. Tworzenie wnętrza noworoczne własnymi rękami, można skorzystać z pomysłów przedstawionych w czasopiśmie dla robótek.

Na przykład, pięknie wygląda na drzwi Wianek Christmas wykonane z różnych materiałów. Aby takie ozdoby mogą wziąć suche gałęzie lub elastycznego przewodu. Materiał stały w postaci okręgu, a następnie zdobione koraliki jemioła gałązki, jagody jasne gromady (kalina lub jarzębina). Można owinąć wieniec wieniec LED – światła zwiększają uczucie wakacje. W sklepach można kupić za dekoracja styropianu fundament wieńce świąteczne. Zaczepiania inny materiał może być taśma klejąca lub za pomocą kołków. Nie tylko nadaje superglue – spala pianę.

Pęki balonów

Bardzo ładny wygląd małych wiązek nierozbijalne kulki połączone ze sobą piękną wstążką i przymocowany do drzwi lub klamki. Tak więc lepiej jest użyć dwa kolory – biały i niebieski, czerwony i zielony, czerwony lub złote i srebrne i niebieskie.

Niech kule są tego samego koloru, a wstążka – inne. Taka stylistyczna konsekwencja doda wnętrzu elegancji.

dłonie

Jodełkę palm papierowych łatwych do dekoracji drzwi, a może stać się noworoczne życzenia swoich gości – pozostawiając każdy zajmuje trochę ciepła wzdłuż. Dokonaj rzemiosło takie łatwe. W tym artykule są cięte wzdłuż obrysu dłoni różnych rozmiarach i są montowane na drzwiach lub ścianie w formie choinki.

Wykonujemy okna

Co można zrobić dekoracje noworoczne wnętrza własnymi rękami w oknie? Ubierz pokój może być inna.

  • Wycięte z białego papieru sylwetki domów i bałwanki, latające po niebie Ojciec choinek i zaspy. Z jednej strony rzeźbione figury są smarowane wodą z mydłem i wklejone na szkle. Ażurowe płatki uzupełniają obraz. Okno to można zobaczyć z ulicy i przyciąga uwagę.

  • Znajduje się na gzyms na zasłony puszyste świąteczne girlandy przynieść nastrój w każdym pomieszczeniu. Aby dodatkowo ozdobić okno, można zawiesić na długich wstążek nietłukące kulek. Można też owinąć futrzany girlandę LED. Jednak warto pamiętać, że wybór koloru tutaj nie jest wskazane, najlepiej jest użyć dwa, maksymalnie trzy odcienie. Zamiast tego, można wziąć błyskotliwe puszyste girlandy z koralików szklanych.
  • Aby szybko tworzyć wnętrza noworoczne własnymi rękami, można po prostu powiesić na okno LED girlandy. Zwłaszcza, że wybór tych produktów jest obszerna. Na sprzedaż jest wieniec z „kroplówki” świateł, z włączonym i miga w różnych kolorach i intensywności światła.
  • Wygląda to bardzo miłą piosenkę na parapecie. dekoracja tego noworoczny wnętrza własnymi rękami można zrobić bardzo szybko i łatwo. Pomoże to nawet małe dzieci. Umieszczony na parapecie zestaw oddziałów, pomalowane na biało i ozdobiona koralikami. W pobliżu znajduje się ręcznie wykonane Mikołaj lub snegovichok. Można umieścić w oknie i wykonane własną choinkę. To może być wykonane z papieru Quilling stylu, to okaże się przetarg i zawiły. Przydatne w tym przypadku podstawa piany. Mogą one być dołączone do niczego – dużo małych kulek. Następnie owinąć girlandę z koralików do dekoracji cukierków i małe zabawki. Interesujące jest to, aby wyglądać jodełkę makaron, malowane w kolorze złotym lub zielonym. Nietypowo wygląda drzewo liście.

  • Tradycyjnie, wiele osób lubi malować na szyby i lusterka historie Nowy rok, stara się w roli Frost Iwanowicz. Aby to zrobić, można kupić gotowe szablony. Ponadto, można zrobić je samodzielnie, wycięte z grubej tektury. Wzornik nanosi się szkło mocno wciśnięty z góry jest rozpylana lub roztworu natryskowego gotowe śniegu lub pasty do zębów.

żyrandole

Interesujące jest to, aby stworzyć wnętrze noworoczne własnymi rękami. Idee tutaj mogą być różne. Żyrandole mogą być emitowane w jednej przestrzeni projektowej.

  • ponownie można użyć girlandę. Są one bardzo istotne w wystroju noworocznym. Garland splecione cały żyrandol można powiesić na jej małe kulki lub małe zabawki.
  • Bardzo miły i delikatny papier zawieszenie wygląd. Rzeźbione sylwetki tańczących baletnic, nitka dołączone do żyrandola będzie trochę kołysać się w powietrzu, aby stworzyć wrażenie ruchu i tańca na suficie. Można dodać dość wąską taśmą papierową i wąż flash poprzez naprzemiennie koraliki i papier – otrzymał ciekawą jodełkę płaski.
  • Ciekawy i nietypowy wygląd wisi do góry nogami na żyrandolu choinki. Możliwe jest, oczywiście, jeśli wysokość sufitu pozwala.

Wykonujemy choinkę

Tworzenie wnętrza projektowania noworoczne własnymi rękami, nie możemy zapomnieć o głównym elementem dekoracyjnym – Fur-tree. Czy sztuczne lub prawdziwe piękno dekoracji domu i wakacje, najważniejsze, że było. Jednak aby wyróżniać się we wnętrzu jodełkę, określić jej miejsce i ozdobić go. Wszędzie tam, gdzie został wprowadzony zielony piękno, można umieścić pod matą specjalnym noworocznym. Takie produkty są najczęściej okrągłe o średnicy jednego metra do dwóch. Można kupić matę w sklepie, ale można stworzyć własną – nie wymagają dużo pracy i specjalnych umiejętności szycia.

Ponieważ gęsta tkanka monochromatyczne (biały lub niebieski) wyciąć dwie rundy wymagana średnica w środku każdego szczelinowym otworem na pniu drzewa. Od połowy koła do krawędzi tkaniny tnie. To tutaj będą zlokalizowane mocowania, łączenia maty po instalacji choinki. Jednym z elementów jest przednia strona, w którym składany jest rozplanowany, dekorowanie dywan. Może rysunek zostanie przygotowany przez dziecko, a może – został znaleziony w książce lub w internecie. Ale bez wątpienia to będzie Nowy Rok. Zastosowania można nabyć gotowe i mogą być wycięte części grubości filcu lub tkaniny. Wszystkie elementy starannie uszyte, ozdobione koralikami, cekinami, brokatem, cekinami, przyciski. Następnie dwa okrążenia łączone i zszywane.

Następnie, krawędź jest przetwarzany za pomocą taśmy. Umieść wycięcie do mocowania mogą być ozdobione strun, lub po prostu przyszyć taśmę. Podkładka pod jodełkę gotowy.

Latarki

poczucie uroczystości nastąpił, gdy cała rodzina świąteczny wnętrze zdobi własnymi rękami. Pomysły przychodzą bardzo różne. Być może coś zapamięta moją babcię z mojego dzieciństwa – na przykład, jak zrobić papierowe latarnie. Jest to prosty skromny wystrój wygląda bardzo ładnie. W tym celu w kolorze papieru złożoną na pół, od rowka, nacięcie, ale nie do końca – do krawędzi centymetr musi zostać odcięty papier. Gdy wszystko jest gotowe do paska otwiera złożonego arkusza wąski lite. Te latarnie można powiesić w dowolnym miejscu – w kuchni iw pokojach, na gzymsach i żyrandole.

Tworzenie Nowy Rok wnętrze mieszkania z rękami, możliwe jest wymyślić historia dla dziecka i przygotować kalendarz nowego roku czeka na niego. Produkty te były wcześniej wykorzystywane do rozjaśnić surowość dziecko postu religijnej przed świętami. Każdy dzień w kalendarzu – to pudełko z niespodzianką, jako słodycz, które często pojawiają się, ale może to być zagadki i zabawy noworoczne rozkazy, a małe zabawki. Warianty produkcji takiej ilości kalendarza. Są one wykonane z papieru i tektury, wykonane z filcu i drewna, one szyć, robić na drutach, klej – przede wszystkim dowiedzieć się, jak zadowolić swoje dziecko.

udekorować stół

Mamy już do czynienia z tym, co powinno być projekt wnętrza noworocznym własnymi rękami. Ale zapominamy o innym ważnym tematem.

Aby otrzymać gości lub spotkanie wakacje w ścisłym rodzinnym gronie potrzebne do dekoracji stołu. Spójrz piękne obrusy i serwetki na temat Bożego Narodzenia. Można przygotować dekorację dania dla każdego gościa – na płytkę umieścić mały jodła oddziału, spleciona z wstążką, siedzi zabawki bałwana, a tylko kilka małych kulek już daje nowy rok nastrój. Chusteczki mogą być składane w postaci śniegu.

Oryginalna dekoracja stołu będzie choinka wykonana z herbatników. Jak je zrobić? Ciasteczka w formie gwiazdy różnej wielkości ułożone w kształcie choinki i ozdobione postaciami cukru. I, oczywiście, szampan noworoczny wymaga również wystrój. Szwaczka szyje butelek różnych strojów – Santa Claus, bałwan i symbolem rok. Ta butelka może być również dar i dekoracji wnętrz.

wniosek

Więc tu jest Nowy Rok i gotowe wnętrza własnymi rękami. jest niezbędne zdjęcia mieszkania, aby upewnić się, że rok później pamiętał jako szczęśliwą rodzinę gotów spotkać ten wspaniały wypoczynek.