686 Shares 6667 views

Co robi złamany paznokieć we śnie?

Niewiele osób będzie miło zobaczyć uszkodzony gwóźdź we śnie. I rzeczywiście, wartość w takich snów nie jest najbardziej przyjemny. Aby zrozumieć ten temat, należy odwołać się do najbardziej wiarygodnych źródeł. Mianowicie – marzyć książek.


Uniwersalna książka interpretacji

Złamany paznokieć we śnie nie dobre. Niewiele osób wie, ale prześwitująca płyta róg jest symbolem ludzkich zdolnościach fizycznych, a nawet ich zdrowie i status społeczny.

Uniwersalne interpretacje książka mówi – złamany paznokieć jest prekursorem opłakanym przedsięwzięcia. Jeżeli dana osoba planuje podejmować żadnej działalności gospodarczej, ale mocno wątpi w słuszność decyzji – jest o tym zapomnieć. Decydując mógłby stracić szacunek i zarobki. Złamany paznokieć we śnie należał do innej osoby? Wtedy możemy spodziewać się żadnych trudności w komunikowaniu się z ludźmi.

Jeżeli gwóźdź jest uszkodzony przed marzyciela – jest doskonała. Być może ludzie będą osiągać znaczące sukcesy w pracy. A wszystko dzięki ich cierpliwości, wytrwałości i pracowitości. paznokcie Dreamer wściekle złamał i czynił to z wielkim entuzjazmem? Więc zgłosił się na ochotnika, aby przejść drogę trudów i osiągnięć. Najważniejsze, że rekord nie schodzą całkowicie. Ponieważ zwykle zwiastuje problemy zdrowotne.

Nowoczesna interpretacja sen

Wiele ciekawych rzeczy można powiedzieć, a ta książka. Złamany paznokieć we śnie, który w końcu opadła, rzekł do człowieka, który mógłby szybko pozbyć się tych relacji, które on tylko dba przynieść. A może to dotyczyć nie tylko prywatność, ale także więzi biznesowych.

Jeśli śniący gryźli je i zaczęli się załamać z powodu tego, że będzie rozczarowany tym, który daje mu zaufanie i sympatię. Niechlujny i brudne talerze zapowiadać niekorzystnej sytuacji finansowej.

według Millera

Marzyć o połamanych paznokci – nie jest dobre w wielu przypadkach. Książka interpretacje Miller potwierdza to i daje szczegółowe wyjaśnienie wizji. Biorąc pod uwagę nawet takie szczegóły jak na dłoni i palców.

Jeśli na małym palcu prawej ręki złamanego paznokcia – to do utraty dużej sumy pieniędzy. W niedalekiej przyszłości człowiek nie zaszkodzi, aby zapisać. Jeśli zorientowali palcu – może kłócić się z rodzicami. Medium – do drogi awaryjnej. Być może marzyciel zostanie wysłany w podróż służbową. W każdym razie, to będzie coś nieoczekiwanego, i będzie musiał zmienić swoje plany. Wyjaśnia to sen.

Złamany paznokieć na palcu wskazującym – problemy w życiu osobistym. Jest możliwe, popadania w depresję lub stres. Ale czy rekord jest w podziale na kciuku, powinieneś być przygotowany do problemów biznesowych.

Kiedy wydaje się, że lewą rękę, a potem zupełnie inną interpretację. Złamany paznokieć na małym palcem zwiastuje nadejście niespodziewanych gości. I dla dziewczynek – początek nowego związku.

Pobił rekord na palcu – To dobra wiadomość. Średnio – rozsądnego ryzyka. Na indeksie – na względzie przedstawione przez innych. I więcej – to przyjemne spotkanie.

Jak można zauważyć, interpretacji różnych nastrojów drastycznie. Nawiasem mówiąc, jeśli gwóźdź miał białe plamy – powinien być czysty. W każdym przypadku, niezależnie od ręki lub pojawiła się w wizji. Ponieważ białych plam – zwiastuny pecha.

inne interpretacje

Co jeszcze jest sen złamać paznokcia? To jest, być może, aby włączyć do książki żeńskich interpretacji. Wszakże dla dziewcząt taka sytuacja w prawdziwym życiu jest prawdziwym problemem.

Cóż, książka sen mówi – nic złego nie powinno czekać. Wręcz przeciwnie, okres pecha i pecha ma się ku końcowi. I można bezpiecznie przejść.

Jednakże, jeśli tylko część płytki przerwał – to jest warte rozważenia. Prawdopodobnie dziewczyna zbyt przesadzać własnych możliwości. Ze względu na to, co ona podniesiona na ramionach się niemożliwe, aby poradzić sobie z problemami i rozczarowanie w sobie.

Ale zobaczyć uszkodzony narosłe lub sztucznych paznokci – do nieporozumień. I bardzo irytujące. W niedalekiej przyszłości ona ryzykuje utratę wszystkich swoich „atut” i przewagi konkurencyjnej i tych, którzy gardzą.

Ale w ezoterycznych interpretacji książki tylko jedno marzenie. I to jest bardzo przyjemne. Złamane paznokcia – jest ucieleśnieniem tego fragmentu złożonego i kontrowersyjna stadium życiowego. Śniący może być pewien – pokonał wszystkie próby i wyjdzie zwycięzcą.