242 Shares 2768 views

Fehu – runa szczęścia i bogactwa. Jakie inne runy przyciągnąć szczęście?

Jakie są runy? Początkowo tego starożytnego Germański alfabet. Były one wykorzystywane nie tylko jako alfabetu, ale także jako system hipotetycznej.

Ale to nie wszystko runy funkcja. Mogą one przynieść szczęście, bogactwo i pomoc w biznesie, a nawet leczyć. Ale trzeba wyraźnie znać wartość każdego znaku i ich kombinacji ze sobą.

Fehu – runa szczęścia

Symbol ten jest uważany w stanie przyciągnąć nie tylko szczęście, ale również pieniędzy. Jego pierwotne znaczenie – nabycie coś trwałych, kapitału i finansów. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że aby przyciągnąć bogactwo Niemców malowane na amulet Fehu potrójne.

Jako runy szczęścia, bogactwa i miłości miała przynieść właścicielowi wszystkie powyższe. Jedyny czas – ona sama nie przynosi bogactwa. Jeśli używasz Fehu, przygotuj się na to, co będzie musiał się kręcić jak wiewiórki w klatce. Ale dochód jest dobra i stabilna. Jeśli nie chcą nosić amulet z dziwnych znaków, rysować potrójną Fehu i powiesić w południowo-wschodnim rogu. W połączeniu z Mannaz doprowadzi to do domu właściwych ludzi.

Według Feng Shui, to bogactwo sektora.

Dusza – runa szczęścia i szczęścia

Innym bardzo pozytywna runa – Soul lub Sovul. To uosabia bardzo ciała niebieskiego, który ożywia wszystko, co na ziemi. Dlatego uważa się, że opierając się na drzwiach domu duszy, nie będzie wiedział, w życiu żadnych kłopotów. W akcji jak jej Kanaz, którego nazwę tłumaczy się jako „płomień”. To runa szczęścia, bo pokazuje, kreatywność, dzięki czemu można zobaczyć ukryte możliwości i wykorzystywać je. Ponadto stanowi ona, jak i duszy, nieograniczonej energii i witalności.

Vuno

To runa szczęścia i radości. Pomaga zrealizować nasze plany, daje przyjemność z procesu osiągania celów. Ale to musi być bardzo ostrożny. Vuno – Runo jest bardzo silna, a bezmyślne stosowanie może dać odwrotny skutek. Faktem jest, że jeśli potrójny Fehu przyniesie tylko dobre, trzy Vuno, w rzeczywistości jest to jeden z najsilniejszych przekleństw.

Algiz – Runo boska pomoc

Ten znak jest podobny do stóp z kurczaka, uważany jest nie tylko najstarszym, ale także najbardziej wszechstronny. To runa szczęścia i powodzenia. Fakt, że, zgodnie z wierzeniami Niemców i Skandynawów, człowiek otwiera połączenie kanału z Bogiem. Oznacza to, że zastosowanie Algiz automatycznie implikuje obronę i ochronę wyższych mocach. Jednak to pomaga wzmocnić intuicję, że nie zaszkodzi, jeśli mają przynieść szczęście w życiu.

Oprawy

Poza wykorzystaniem pojedynczych run, może i powinna odwołać się do tak zwanych „put” lub runiczne formuł. Jak sama nazwa wskazuje, jest kilka znaków, napisane w bardzo konkretnym celu. Bycia w relacji z sobą, aktywują procesy przyciąga życie człowieka w radości, szczęścia, powodzenia i bogactwa. Jeden z najlepszych i najbardziej pozytywnym runy Dagaz rozpatrywane. Pomaga uporać się z trudnościami.

Jednym z najbardziej druvnih jest uważany wzór, który składa się z run Ansuz Hyères, Uruz i Ansuz. Jest on wymieniony w prozie Edda jako sposób, aby przyciągnąć szczęście. We wzorze tym każdy z włókniną ma inną funkcję. Więc Ansuz otwiera nowe możliwości, pozwala osobie, aby je zobaczyć. Uruz z kolei daje siłę, aby był on w stanie wykorzystać tę szansę. Równolegle do tego, Uruz wytrzymałości zarówno moralny i fizyczny. Hyeres, który jest trzecim co samo w sobie oznacza pozytywne zakończenie sprawy lub przedsiębiorstwie. Ta sama kombinacja pomaga nie tylko zobaczyć szansę, ale także, by nasze plany do końca. Lustro zamykania Ansuz trzeba poprawić działanie pierwszej runy.

Jeśli szukasz runę dla szczęścia i pieniędzy, wtedy pomóc wzór Fehu-Inguz-Odal. Fehu, będąc sobie runy pieniędzy i nieruchomości, interakcji z Inguz, która reprezentuje przypadek reguły. W tym wzorze Otal (Odal) Symbolizującej początkowo mieścić komunikacji i związanych bezpośrednio gospodarka ludzka, która pisze formułę. Jeśli chcesz więcej i wzmocnienie więzi rodzinnych, użyj Gebo, chociaż samo w sobie nie jest to runa bogactwa i szczęścia. Jednocześnie przyciąga odpowiednie kontakty.

W ten sposób, jako wynik sprawia, że korzystanie z osobą przypadkowo dostaje pomoc finansową od wyższej władzy.

Gebo-Fehu-Perth Odal. Jest to kombinacja runy na szczęście i przyciągać pieniądze. Ale tutaj nacisk kładzie się na fakt, że finanse wejdzie w wyniku współpracy i wzajemnie korzystnych transakcji.


Współpracy w jakiejkolwiek formie odpowiedzialny Gebo. Fehu, jak wspomniano powyżej, bezpośrednio materiał stronie pytania. Perth otwiera nowe możliwości i Odal z kolei kieruje przepływ jest do osoby, która korzysta z formuły.

Laguz: czy to jest łatwe?

Z jednej strony, ta runa jest wysoce kobieta, z drugiej strony, jego moc może zniszczyć prawie wszystko. To naprawdę jest to runa szczęścia. Dlaczego? Chodzi o to, że Laguz, oprócz ujawnienia intuicyjnych zdolności, zarządza tablicę prawdopodobieństw. Oznacza to, że używając go, można nawet włączyć przepływ zdarzeń w innym kierunku. Tak, to nie będzie łatwe, ale możliwe. Dlatego, aby przyciągnąć pieniądze albo szczęście czasami wizualizować Laguz nad dość wyraźnie zobaczyć, jak prawdopodobieństwo wzrostu pożądanych imprez i … zapomnieć o dokonanych manipulacji. Magia zawsze jest tak: jeśli chcesz coś do pracy, zapomnieć o tym przez chwilę.

Słowianie mają również run!

Można się spierać o to, czy w biegu runy szczęścia słowiańskiego czy nie. To zbyt wiele kopii złamane czy nie są przeróbki, które wymyślone tylko w celu wymuszenia pieniędzy. Robimy to tutaj nie będzie.

Powiedzmy, że kiedy trzeba szczęścia, nie masz czasu na zastanowienie się, musimy działać. Dlatego też, jeśli zamknąć słowiańskie pogaństwo, użyj runy Dazhdbog przyciągnąć pośpiechu. Jest przodkiem wszystkich Słowian, więc jego pomoc nastąpi natychmiast.