878 Shares 3383 views

Oryginalna dekoracja na samochody ślubne z rękami

Dekoracja na wstążki ślub samochód, zabawki, kulek lub innych akcesoriów zawsze była ważnym elementem przygotowań do tego ważnego wydarzenia. Po tym wszystkim, procesja ślub był i pozostaje niezbędnym składnikiem tradycyjnej ceremonii. Oczywiście, ma to wpływ na wybraną markę samochodu (może to być stary samochód lub gdzie indziej), ale to wciąż nie tylko tam. Przy odpowiednim podejściu, każdy samochód może być świetnym załoga ślub. Może powierzyć dekoracji i specjalistów – agencja do organizacji uroczystości ślubnych, agenta lub nawet kwiaciarni znajomego (tak jest w przypadku, gdy procesja będzie ozdobiony świeżymi kwiatami). Jednakże, jeśli wolisz, możesz tworzyć i wszystkie swoje własne.


Tak, maszyny dekoracji ślubnych własnymi rękami – to jest ciekawe i kłopotliwe. Po pierwsze, należy zdecydować, co chcę robić to, co musi się zdarzyć w końcu. Wtedy możemy rozważyć najpopularniejsze opcje, które często uciekają się nowożeńcy. To, oczywiście, dekoracje kwiatowe i składu, jak świeże kwiaty na samochód – to jest bardzo piękne. Jednak można zrobić i sztuczny, najważniejsze – aby zrobić wszystko w dobrym stylu. dekoracja samochodu dla kwiatów ślubnych pomogą nadać elegancji i wyrafinowania motorcade. rzęsy kwiatowe mogą być wyciągane na masce zarówno równolegle i skośnie do dekoracji szybę lub taśmy nawet rozciągania wokół karoserii. Inna opcja – umieścić duże bukiety na wlot powietrza lub wycieraczek. Możemy jednak zrobić jeszcze lepiej – ustanowienie kwiaty w kształcie. Na przykład, będzie wyglądać świetnie kwiatów serca na pniu lub kaptur. Taka piękna może być tkane i gałęzie drzew (podejście jabłoń, jesion górski lub inne cienkie gałęzie) umieszczenie świeże kwiaty między belkami ramy. Wszystko to będzie wyglądać niesamowite. Dołączać jako dekoracja jest możliwe za pomocą pasów i przyssawek i miękką drutu.

Dekorowanie maszyn ślubnych własnymi rękami, można to zrobić z taśm. Taka opcja bardziej zwięzły, łatwiejsze, ale nie mniej piękne. To pasuje do każdego tiulu lub siatek oraz bardzo lekką tkaninę. Ona może ozdobić każdą część samochodu Drzwi, kaptur, z tyłu, dach. Można dodać do tego rodzaju zasłonę lub tiara kwiatów na dachu. Jeśli przesadzić z dekoracją nie chcą, to będzie na tyle, aby rozciągnąć tiulu (organzy lub tiulu) z kratką do luster. Ten rodzaj «V» będzie wyglądać świetnie w każdym kolorze. Najczęściej podejmują biały, różowy lub czerwony, w miejscu połączenia tkanek ray dołączyć kwiaty lub lalkę ślubną. Sensem fantazji, a główne kolory motywu i ślubne. Jeżeli panna młoda wybiera strój nie jest biały i jakiś inny kolor, maszyny do dekoracji mogą być przechowywane w tym samym odcieniu. Kosmetyczny czasem dodawane lub wstęgi nylonu Satin (wszystko to kosmetyczny jest zabezpieczony za pomocą lin lub elastycznych taśm do bielizny).

Dekoracje na samochody ślubne z rękami uzyskać dobre i proste balony. Chociaż w porównaniu z innymi opcjami, to nie jest bardzo praktyczny i stopniowo wychodzi z mody. Ponieważ balony mogą oderwać lub wybuch. No i gdzie są one umieszczone na maszynie – to kwestia gustu. Można dołączyć całą długość samochodu, dodając dzwony papieru lub ozdobić tylko zderzak, dodając wieniec w kształcie serca.

Nie mniej popularne i to oryginalna dekoracja na samochody ślubne, wykonany własnymi rękami, jak lalki i wszelkiego rodzaju figur. Zazwyczaj są one sadzone na masce, ale inne opcje można wybrać. Dobrze wyglądać misie ubrane jak Narzeczeni, gołębie, serc i pierścieni. Wizerunek samochodu ślubu mogą być tworzone przy użyciu odpowiednich naklejek i etykiet.