640 Shares 7185 views

placuszki z kurczaka na jogurty i sery

Główne dania są reprezentowane w prawie wszystkich kuchni świata. Muszą być obecny podczas każdego obiadu, bo tylko wtedy możemy śmiało powiedzieć, że to był pełny i kompletny posiłek. Do przygotowania potraw często korzystają z różnych rodzajów mięsa. Wieprzowina, wołowina i kurczak – najczęstszą z nich. Ponadto, aby stworzyć dania z wykorzystaniem różnych ryby, warzywa i wiele innych produktów. Jednak często przygotowujemy kurczaka. Chcę powiedzieć, że ze względu na stosunkowo niski koszt składników, przepisy kulinarne dla głównych dań z kurczaka stają się coraz bardziej popularne. Po to wszystko można otrzymać jak najbardziej prostych i bardziej wyrafinowane dania na świątecznym stole. Ponadto, kurczak stał się popularny, a fakt, że jest to bardzo delikatne, chude i dieta. Zastanowić się, jak zrobić całkiem smaczne kurczaka Placki z jogurtu z serem. To danie będzie w stanie wygrać serca zarówno u mężczyzn jak i dzieci.


Aby uczynić go, musimy następujące produkty:

  • dwa filety kurczaka średniej wielkości, o wadze około pół kilogram;
  • sto gramów dowolnego sera twardego, radzę wziąć ten, który jest najlepszy topiony;
  • Dwa jaja kurze. Na życzenie mogą być one zastąpione przepiórki, a następnie trzeba będzie cztery kawałki;
  • sto gramów świeżego jogurtu;
  • sto gramów przesianej mąki;
  • zielony (szczypiorek, koper, pietruszka) smaku;
  • sól i przyprawy do smaku.

Teraz zaczynamy gotować Placki z kurczaka.

Tak więc, kurczak był dobrze przemytej przycięte wolna od folii i pocięty na małe sześciany o wielkości jednego centymetra. Należy pamiętać, że im bardziej drobno krojone mięso, tym bardziej będzie smaczniejsze. Następnie natrzeć z serem filet z kurczaka na tarce z dużymi otworami. Również ser można pokroić w drobną kostkę, a także mięsa, ale ja i moje gospodarstwo domowe tarty podobne. Teraz próbuje się kierować jajka, wlać jogurt, wlać mąkę, sól, dodać ulubione przyprawy i wyrobić ciasto, konsystencja będzie podobny do ciasta na naleśniki. Przypraw, wolę czarny pieprz lub mieszaninę papryki, ale można wziąć te wolisz.

Przygotowana mieszanina jest zalecane jest pozostawienie na dwie godziny w lodówce. W tym czasie mięso jest moczony wszystkie soki, przyprawy i staje się pachnące, ale pieczone w cieście z kurczaka, w zasadzie, jest to możliwe i prawo, smak nie będzie gorzej.

Teraz przejdź bezpośrednio do pieczenia. W związku z tym dobrze jest ogrzewana patelni z olejem roślinnym, rozłożonych na nim, a w wyniku smażenia mieszaninę łyżeczką na nośniku ciepła do złotego koloru z jednej strony, a następnie przekazać do innego. Upewnij się, że pożar nie był silny, jak w tym przypadku brązy kurczaka brązy szybko, ale w środku będą surowe.

Teraz ułożyć kurczaka zakończeniu naleśniki na talerzu i udekorować swoje zielenie. Do tabeli są lepiej karmione, na gorąco. Dekorować doskonale nadaje się na parze lub palone warzywa. Jednakże, kocham je i zimno, po prostu położyć na kanapkę zamiast kiełbasy, że zgodzi się Pan, jest o wiele bardziej użyteczne.