768 Shares 7826 views

Informacje zwrotne od pracowników na pracodawcę RSK „Hammer”: praca w firmie remontowo-budowlanych

„Młot” – firma, która znana jest głównie w Moskwie. Ona, podobnie jak większość organizacji, oferuje współpracę wszystkim zainteresowanym osobom w formie zatrudnienia. Ale czy aby nie stosować tu zacząć? Odpowiedzi na to pytanie pomogą wiele referencji pracowników na pracodawcę RSK „Hammer”. Jaki rodzaj organizacji? O ile jest ona bona fide pracodawca? Jakie są plusy i minusy ma? Wszystko to zostanie wyjaśnione później. W rzeczywistości nie jest tak trudne, aby rozwiązać wszystkie te problemy. Zwłaszcza jeśli nie wierz we wszystko, co jest napisane na różnych „otzovikah”. Po tym wszystkim, nie ma gwarancji, że użytkownik nie oszukują. Więc co jest przydatne i zgodne z prawdą informacje można znaleźć na RAC „Hammer”?


opis działalności

Ta firma – organizacja remont i budowa. Oferuje on mieszkańcy Moskwy i regionu szeroką gamę usług w budownictwie i dekoracji. Bardzo przydatna organizacja ludności.

Musisz zainstalować drzwi? Można zastosować do „młotka”. Po prostu chcesz zorganizować naprawę przy pomocy specjalistów? Następnie ponownie zapraszamy do kontaktu z firmą. Połamane urządzenia? Ponownie pomóc „Hammer!”

Organizacja stale się rozwija i rozszerza. Dlatego zawsze potrzebuje nowych pracowników. Ale co o tym myśleć skarżących pracodawców oraz obecnego personelu? O ile firma jest pilnie?

Obietnice i perspektywy

Remont i budowa firma RSK „Hammer” oferuje sporo wolnych miejsc zatrudnienia. I często przyciągają obietnice pracodawcy. Przynęta dla swojej firmy?

Przed zatrudnienia dla wszystkich pracowników, niezależnie od wybranej oferty pracy:

  • oficjalne zatrudnienie;
  • stabilny i godny handlowym;
  • pracy w rozwój firmy;
  • perspektywy samodoskonalenia i rozwoju zawodowego;
  • świadczeń socjalnych;
  • wygodne i elastyczne;
  • premie, gdy korzystający z usług Spółki;
  • przyjazny personel.

Czy wszystkie te obietnice spełnione? Lub niektóre z nich – to tylko pustym frazesem, konieczne, aby przyciągnąć nowych pracowników? Zrozumieć to wszystko przyczyni się do informacji zwrotnej od pracowników o pracodawcy RSK „Hammer”.

Praca

Należy zwrócić uwagę na fakt, że początkowo firma oferuje współpracę na wszystkich obywateli. Ale, jak wiele powiedzieć, „Młot” zasadniczo współpracuje z kobietami. Głównie mężczyźni zyskują zatrudnienie. Mianowicie, majstrów, budowniczych, elektryków, dokerów. Wszystkie te pozycje głównie mężczyźni. Kobiety są zatrudnieni w call center, pracowników biurowych i menedżerów.

Niemniej jednak przyjmuje się, że zatrudnienie w „Hammer” – to przede wszystkim praca mężczyzny. Recenzje również zostawić głównie mężczyzn. Jednakże, jak już zostało powiedziane, perspektywy dziewczyny współpracy istnieje.

Oficjalnie, zatrudnienie

RSK „Hammer” dostaje mieszane opinie o kwestiach związanych z bezpośredniego zatrudnienia. Główny problem polega na tym, że niektórzy pracownicy mówią o braku formalnej umowy o pracę. Rzekomo praktykowane tutaj nieformalne zatrudnienie.

Jednocześnie duża masa pracowników podkreśla, że firmy są opracowywane i prawnie właściwy urzędnik. W momencie zatrudniania obywateli zawrze umowę w kilku egzemplarzach, umieścić odpowiedni wpis w skoroszycie.

W co wierzyć? Informacje zwrotne od pracowników na pracodawcę RSK „Hammer” niejednoznaczne, ale zaleca się dokładnie to, co mówią o oficjalnego zatrudnienia w firmie zaufać. Organizacja ta jest bardzo duża. Aw przypadku braku oficjalnej rejestracji wszystkich niewolnika będzie ona rozpocząć poważny problem do końca działalności. Dlatego trudoustraivayas tutaj, możemy mieć nadzieję na uzyskanie doświadczenia zawodowego w głównych budowy i naprawy wszystkich zasad w oficjalnym sposób.

pakiet socjalny

Pracodawca RSK „Hammer” oferuje całą swoją podrzędną kompleksowy pakiet socjalny w zatrudnieniu. Czy to prawda? Opinie różnią. Większość opinii wskazują, że wszystkie ramki naprawdę pełny pakiet socjalny. Są święta, i płatne zwolnienia chorobowe, a przerwa na lunch.

Niektórzy, wręcz przeciwnie, obalił tę informację, oskarżając „Hammer” oszustwa konkurentów. W rzeczywistości, pakiet socjalny w firmie jest, ale nowi pracownicy będą musieli poczekać do zakończenia jej wytwarzania. Na przykład, zgodnie z zasadami, płatne urlopy, można łatwo dostać tylko pracował przez rok w organizacji. Jednak takie działanie nie narusza prawa, wszystko zgodnie z rosyjskim kodeksem pracy. Tylko nie każdy wie, że w celu uzyskania korzyści społecznych w całości trzeba trochę czasu, aby pracować w organizacji.

wynagrodzenie

Co dostaje opiniami CSG „Hammer”? Opinie o pracodawcy pracowników zróżnicowane. Mamy organizację i plusy i minusy. Główne zalety wielu obywateli podkreślić możliwość zarobku.

„Młot” – to pracodawca, który naprawdę się opłaca. Może pensja jest mniejsza niż pierwotnie obiecał zatrudnienia, ale w organizacji mają formalnych sposobów generowania dochodów. Na przykład, jako procent wykonanej pracy.

Pieniądze są przekazywane do karty wynagrodzeń, na czas i bez zwłoki. Jest przyjemnie zaskakuje wielu kandydatów. RSK „Hammer” pracowników zarabiających w większości pozytywne opinie na płace i dokonanych wypłat.

Jednak czasami są poglądy, które wskazują na znaczne opóźnienia, zadłużenia i małej pensji. Takie wypowiedzi – to rzadkość. One w żaden sposób potwierdzone przez szablon wygląd. Minimum informacji na temat meritum sprawy. Dlatego trzeba przyjąć, że to wszystko jest tylko mistyfikacją. Po tych wszystkich pozytywnych opinii o wdrożeniu i podobna do prawdy dłużej. Jest to dobry znak dla firmy jako pracodawcy.

zbiorowy

RSK „Hammer” recenzuje pozytywny charakter pracowników również zdobyć dla zespołu roboczego. On jest bardzo przyjazny. W każdym razie, większość z widokiem pokazuje dokładnie to. Koledzy są zawsze gotowi do pomocy i wsparcia. Jednak trzeba „ustatkować” w zespole. To nie jest tak trudne jak się wydaje.

Nie są niektóre najbardziej przyjaznych osób. Ale istnieje bardzo niewiele. W przypadku sporów władze nie będą ingerować w relacje między ludźmi. W organizacji zasadzie „niech zrozumieć” co nie zawsze jest poprawne.

Jednak boi nieprzyjazny personel nie trzeba. RAC „młot” działa głównie przyjazny i pomocny personel, który jest zawsze gotowy do pomocy i wsparcia. Jednakże, jeśli starają się popisać przed przełożonymi, ludzie po prostu nie zakorzenić. A następnie pracować na każda praca będzie poważnie utrudnione.

harmonogram

RSK „Hammer” dostaje opinie różnych typów. Pracownicy często sugerują, że harmonogram prac zajęty, zwłaszcza gdy dużo zamówień. Nie ma czasu, aby usiąść i odpocząć. Ale jednocześnie nie nadgodziny jest również niedostępny. Jeśli są one przypisane, a następnie bezpośrednio zapłacić.

Warto również zauważyć, że w weekendy i święta są dostępne w całości. Jeśli pracownik jest proszony, aby przejść na pół etatu, albo wyjście jest przenoszona lub dopłaty lub inaczej nagrodzony za pomoc.

Niemniej jednak, niektórzy z pracowników o harmonogramie powiedzieć coś w stylu „weekendy i święta można spędzić z rodziną.” Oznacza to, że warunki umowy o pracę będą przestrzegane w całości.

Są tacy, którzy oskarżają „Hammer” z naruszeniem ustalonego reżimu pracy. Ale to, jak większość roszczeń są pojedyncze przypadki. I nie mają nic i nie potwierdzone. Zaufanie jest zwykle takie stwierdzenia nie powodują.

samorozwoju

Jasno, co jest głównie dodawać opinie RAC „Hammer” (Moskwa). Opinie pracowników, między innymi, podkreślają, że pracodawca ma realne szanse na siebie. wzrost kariera tutaj jest prawie zerowy, ale profesjonalizm i umiejętności można poprawić.

W trakcie realizacji robót budowlanych, wszystkie ramki będą doskonalić umiejętności i nauczyć się czegoś nowego. Firma jest idealnym miejscem, aby zdobyć doświadczenie w dziedzinie budowy i naprawy, a także w celu poprawy umiejętności potrzebnych do pracy. Wielki początek kariery.

szkolenie

Pracownicy RSK „Hammer” wskazują, że zarządzanie firma oferuje bezpłatne szkolenia bezpośrednio do zatrudnienia. To cieszy wielu – może spełnić przyszłe zobowiązania, pracowników i warunków pracy, ocenić ich siłę i pracodawcy jako całości.

O nauce dobrze odpowiedzieć. Praktykanci są wprowadzane w wiedzą, starając się pomóc przyzwyczaić się do nowych warunków pracy. Przeciętny szkolenie trwa 40 godzin. Po jego ukończeniu, czy można zawrzeć umowę o pracę z organizacją dalszej współpracy, lub szukać innego miejsca pracy. Płacić za studia, nawet jeśli dana osoba zdecydowała się odmówić pracy w RSK „Hammer” nie jest konieczne.

dziwne ryby

Kolejną cechą, która wyróżnia się pracowników – to jest praca pod kilkoma nazwami. Chodzi o to, że „Młot” działa jako organizacja, która zajmuje się nie tylko w działalności budowlanej, ale także do naprawy. W szczególności techniki. Ma ona kilka różnych nazw. Na przykład, "Hammer Time".

Niektórzy kandydaci, pracowników, a nawet klientów, takie „połowy” (tak to się nazywa) nie jest spełniony. Organizacje zaczynają obwiniać złej wierze, oszustwa i oszustwa klientów i pracowników.

Stoi silną rotację personelu. To jest to, co jest często określane przez niektórych byłych pracowników, a także ludzi, którzy są jeszcze na etapie przesłuchania zatrzymany współpracujący z „młotkiem”.

Czy to wszystko? Brak dowodów, ale ludzie wierzą, że firma działa pod kilkoma nazwami. W każdym razie, nie jest to powód do odmowy zatrudnienia. Po tym wszystkim, reszta rzeczywistych roszczeń praktycznie żaden pracodawcy.

przywództwo

RSK „Hammer” opinie o pracodawcy pracowników podlegających mieszane. Nie ma zgody i pod względem przywództwa. Chodzi o to, że niektóre z jego podwładnych nazywa jego szef uprzejmy, sprawiedliwy i wyrozumiały. Dzięki niemu zawsze można negocjować. Istnieją opinie, które mówią, że w rodzinnych spotkań i wydarzeń wydała prawie 100%. Na przykład, na rocznicę.

Na równi z niektórymi z nich, wręcz przeciwnie, oskarżony zarządzania nieuczciwej, nieuczciwy i niesprawiedliwego traktowania podwładnych. Nie mogę się zgodzić, każdy pracownik nie związane składu przywódcy, nie będzie nawet słuchać. Ale karane i nakład pracy – jest zawsze na pierwszym miejscu.

W co wierzyć? Przeciwnie, to najlepiej trzymać się neutralnego punktu widzenia. Niektórzy pracownicy mówią, że kierownictwo RSK „Hammer” surowy, zdyscyplinowany i wymagający. Ale jeśli nie naruszają zasad, zawsze można negocjować. Sumienne podwładni mają iść do przodu, ale w tym samym czasie na odpoczynek nie pozwala.

wyniki

Informacje zwrotne od pracowników na pracodawcę RSK „Hammer” różne lewej otzovikah na miejscu. Jeśli uważasz, że wszystko, co czytasz, nie dostać się do wyciągnięcia wniosku o rzetelności firmy.

Ogólnie rzecz biorąc, „Hammer” jest dobrym miejscem do pracy. Ale oni naprawdę muszą ciężko pracować, aby zarobić. Dobre perspektywy rozwoju zawodowego, przyjazną obsługę i oficjalnego zatrudnienia w godnych płac – to wszystko tylko przyciąga kandydatów. A poza tym, jest prawdą, a nie puste obietnice.

Niektórzy pracownicy mówią, że poważnie i sumiennie traktują swoją pracę. Następnie, we współpracy z RAC „Młot” nie będzie żadnych problemów. Organizacja ta nie jest dla tych, którzy oczekują, aby nic nie robić i zarabiać na nim. Tutaj jest to konieczne, aby pokazać siebie jako zdyscyplinowany oficera. W niektórych miastach, organizacja jest na czarnej liście pracodawców ze względu na oskarżenia o złej wierze, i nie jest najlepszym przewodnikiem. Wszystkie te standardowe opłaty, które są wyrażone w adresie niemal każdej firmy. Teraz jest jasne, że RNC reprezentuje „młotek”. Recenzje rezerw pracodawców zróżnicowane, ale większość z nich są pozytywne.