816 Shares 5150 views

Co jest MMP w „Dota 2”, a to daje?

Jeśli grasz w gry komputerowe dla wielu graczy, to jest prawdopodobne, zaznajomieni z sytuacją, gdy ten sam zespół będzie silnych graczy, a drugi – słabszy. W rezultacie, wynik meczu można przewidzieć z góry, i nie ma intrygi, nie przyjemność z procesu. W związku z tym deweloperzy starają się zadowolić swoich użytkowników, więc wiele projektów dla wielu użytkowników są wprowadzane specjalny system, zgodnie z którym obliczone wyniki graczy, a oni są klasyfikowane tak, że spadła przeciwników, w przybliżeniu równy poziom. Na przykład, w grze „Conter Strike” nie tytuły systemu, zgodnie z którym gracze są przeznaczone do rozgrywek, tak aby mogły one niezbyt silnych graczy spotkać zbyt słaby. W „dote” Ty też prawdopodobnie słyszałeś o MMP. Nie każdy jednak wie, co oznacza termin. W tym artykule dowiesz się , że MMP w „Dota 2”, jak również fakt, że daje Ci i jak działać.

Co jest MMP?

Tak, przede wszystkim konieczne jest, aby radzić sobie z samym okresie i zrozumieć, co jest w MMP „Dota 2”. Fakt, że oryginalna gra nie posiada żadnego systemu sortowania, co, oczywiście, nie podoba graczom. Doświadczeni i silni gracze otrzymują zbyt łatwo, a słaby postęp, ponieważ nie mógł natychmiast stracił silny. W efekcie deweloperzy wprowadzili sortowanie profilu poziomu „dote”, jednak system ten okazał się wyjątkowo mało funkcjonalne i przyniósł niewielki lub żaden postęp. W związku z powyższym, twórcy musieli podjąć bardziej poważnie ten problem i utworzyć pełną ocenę, według której gracze są tak dobrane, że ich szanse są równe około pięćdziesięciu procent.

Chcesz wiedzieć, co MWD „Dota 2”? Odpowiedź jest bardzo prosta – to ocena, zgodnie z którą nie jest wybór przeciwników wysokiego rangą walk.

Jak dostać się do MMP?

Teraz, gdy wiesz co MWD „Dota 2” i, oczywiście, chcą dostać się do tej oceny, aby stać się częścią elity gry. Oczywiście, to jest cel dla każdego gracza, ale aby osiągnąć to może być bardzo trudne, ponieważ istnieje szereg warunków, które należy spełnić, aby zostać uwzględnione w rankingu. Przede wszystkim trzeba wydać co najmniej trzystu mecze ze swojego profilu z żywymi przeciwnikami, sto z nich powinna być ocena, a piętnaście – powinno być przeprowadzone w ciągu ostatnich trzech tygodni. W związku z tym, trzeba mieć sporo czasu, aby grać „kropka” i zawsze utrzymać aktywność ocena wysokiej klasy, aby zawsze pozostać na liście. Ponadto, trzeba wypełnić w oficjalnej informacji, numer w rankingu, w przeciwnym razie po prostu nie zabraknie. Jeśli profil nie posiada niezbędnych informacji, ale konto jest już zgodna ze wszystkimi wymaganiami, aby zakwalifikować się do MMP, użytkownik zostanie powiadomiony, że trzeba podać informacji. I wtedy tabela MMP ( „Dota 2”) będą otwarte dla Ciebie.

Co daje MMP?

Oczywiście, każdy gracz chce tabela MMP ( „Dota 2”) zawierał jego pseudonim, ale przede wszystkim trzeba zrozumieć, dlaczego jest to w ogóle konieczne. Jak widać, za pomocą rankingu wykonany wybór graczy na całym tym samym poziomie, do przeprowadzenia uczciwych i równych mecze, w których szanse na sukces będzie taka sama na wszystkich stronach. Zatem, MMP ocena ( „Dota 2”) używane jest w celu umożliwienia cię do walki z innymi graczami na najwyższym poziomie, aby móc robić to z przyjemnością, postępu, a nie stać ze względu na fakt, że twoi przeciwnicy albo zbyt słaby lub zbyt silny, to często zdarza się w walkach spoza rankingu.

Kup rankingi

Dużą wadą tego systemu była kompletna bezradność w obliczu nadużyć. MMP ( „Dota 2”), najwyższa ocena nie oznacza, że gracz ma dużą wiedzę i bogate doświadczenie. Można kupić rating na prawdziwe pieniądze, a zamiast grać specjalistów, którzy mogą zarobić ogromne ilości punktów, jeśli jesteś na tyle zapłacić. To poważnie osłabia system i każe nam myśleć o przeprowadzce do czegoś doskonalszego.

Zawarcie MMP

Oczywiście, system oceny MMP – lepiej niż bez przesiewowych jako takie, lub wyboru poziomu profilu gracza. Ma dość szczegółowy i skomplikowany algorytm obliczania liczby punktów i pozycji w rankingu, ale jest daleko od bycia najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala chcąc łatwo nabyć rating w dowolnej ilości na prawdziwe pieniądze. W związku z tym, jego wartość jest całkowicie zresetować i nie może wiedzieć, spadną na ciebie jak wróg jest naprawdę równa odtwarzacza lub oszusta, który zapłacił pieniądze na jego pseudonim obnosił w rankingu tak wysoko, jak to możliwe.