796 Shares 9617 views

Idealne na piknik

Zgoda, w naszym codziennym życiu często nie mają wystarczająco dużo czasu, aby po prostu porozmawiać, cieszyć się pięknem otaczającego nas świata. Piknik może nie tylko uzupełnić wytrzymałość, ale również dobre do rozmowy z rodziną i najbliższymi.

Często reszta miasta jest związana tylko z grillem i używania napojów alkoholowych. By tego uniknąć, należy starannie przygotować wszystko na piknik. I nie tylko na jedzenie, napoje, ale również ciekawe konkursy, gry i ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie grupy wiekowe turystów. Planując filmowemu odpowiednie alternatywne mobilnych konkursy ze spokojem, bo monotonia szybko nudzi.

Zacznij od gry zaleca się odpoczynek zaraz po lunchu. Dlatego też pierwsza powinna być konkursy publiczne i cichy. Przykładem może być kolejnym rozwiązaniem. Potrzebny jest prosty ołówek lub długopis i kartkę papieru. Jak wydać? Wiodącym rysuje jakiś obraz z większą ilością szczegółów i podaje ją do jednego z uczestników. Opisuje to, co widział w jego własnych słów, procedura jest powtarzana aż do ostatniego gracza, który powinien wyciągnąć wszystko, co usłyszał. W rezultacie jest porównywany z początkowego i około omawiane.

Uzupełnić piknik dodatkowo pozwalają na aktywną grę. Nie jest to zła opcja – niezwykły piłkarski. Tutaj uczestnicy są związani nogi. Cel – zdobyć gola. Złapać oddech pozwoli aukcję komiks. Dla niego jest to konieczne, aby kupić wcześniej różne przedmioty (candy, spinacze, zabawki, rękawiczki i inne przedmioty) i pochodzą z opisem dla nich reklamy. Na przykład: „zastanawiając się na trzech, tylko ten rodzaj niezbędnego sardynki” (Bank). Zadania kierowania jest do sprzedaży „towary” tak drogie, jak to możliwe, i pozycja nie jest wyświetlana, aż do ostatniej chwili. Niekoniecznie jako płatność w użyciu prawdziwych pieniędzy, można zrobić pompek, aby spełnić pragnienia, kucać, piać – nie bój się pokazać trochę wyobraźni.

Powyższy nadają rozrywki na dobry czas świetny, zabawny i przyjazny firmy, ale często organizują piknik i pary. Absolutnie żadnej wartości nie jest to, ile trwały związek jak wakacje ma przynieść coś wyjątkowego, niezapomnianego i romantycznego. Pomysły na piknik różnorodnych, począwszy od prostego lunchu, a kończąc na wieczory tematyczne dla dwóch osób. W każdym razie, to wszystko musi być dokładnie rozważyć, na przykład, przejść do kosza korkociąg do otwierania wina, serwetki, koce i inne ważne szczegóły. Jeśli planujesz długą piknik, nie kolidują ze świecami, które tworzą niepowtarzalną romantyczną atmosferę. Należy również powiedzieć kilka słów na temat żywności. Nie ma potrzeby, aby kupić przysmaki, lepiej, aby dać pierwszeństwo do kanapki, kanapki, owoce – to wszystko można jeść rękoma. Napoje muszą być przechowywane w lodówce, a oprócz alkoholu trzeba zaopatrzyć się w sok, woda mineralna, co jest szczególnie ważne w czasie upałów.