379 Shares 4769 views

Jeśli cierpisz na osteochondroza szyjki macicy, to kompleksowe ćwiczenia pomogą Ci!

osteochondroza szyjki macicy, ćwiczenia, aby zapobiec, że każdy powinien wiedzieć, że otrzymuje -zabolevanie najbardziej rozpowszechnione ze względu na siedzący tryb życia. Jest on oparty na przemieszczenie kręgu lub grupę kręgów, co z kolei naciśnięcie nerwów i naczyń krwionośnych

Objawy choroby zwyrodnieniowej krążka w odcinku szyjnym kręgosłupa to:

– ból, zawroty głowy i ból nie są usuwane środki przeciwbólowe;

– długotrwałe ból w okolicy klatki piersiowej (inny od stenokardicheskie trwającego dłużej niż 5 minut, to jest czas);

– drętwienie języka;

– bóle pleców, czasem sięgając po czubki rąk;

– szorstki głos (w niektórych przypadkach).

Najlepszym lekarstwem na choroby zwyrodnieniowej krążka – jest jej zapobieganie. Po prostu trzeba wydać około 10 minut dziennie do wykonywania złożonych ruchów, które będą zaoszczędzić od wizyty lekarzy i kosztów procedur i leków. Jeśli masz już zdiagnozowano raka szyjki osteochondroza „a”, ćwiczenia w artykule, pomoże złagodzić podczas choroby.

Biorąc pod uwagę konsekwencje dla statków przede wszystkim mózgu, co może powodować osteochondroza szyjki macicy, leczenie, ćwiczenia u pacjentów dotkliwie chorych powinny być wykonane starannie, pod nadzorem lekarza. Typowo, ostre warunki są usuwane za pomocą leków przeciwbólowych, i przypisuje się przebieg witamin, leków. Jak wyznaczonym masażu i fizjoterapii.

Że nigdy nie przejmowałem się osteochondroza szyjki macicy, proponowana skomplikowane ćwiczenie należy powtarzać co najmniej kilka razy w tygodniu. I pracowników biurowych lepiej i częściej, gdy istnieje napięcie w szyi, ramion, ponieważ kompleks, z jednej strony, działa wzmacniająco, ale z drugiej – sprawia, że jest to możliwe, aby poprawić przepływ krwi.

  1. Generalna zasada – w czasie wykonywania należy spojrzeć w prawo.

  2. Prasy czoło na dłoni, że jest odporna na ciśnienie.

  3. Mamy nacisnąć tył głowy na dłoni – przy mocy przy stałej głowy i rąk.

  4. Naciskać na przemian w lewo iw prawo świątynia na rękę. Wszystkie ćwiczenia są izometryczne – bez ruchu.

  5. Prasy podbródek na jego wyciągniętą ręką. (Ćwiczenie pomaga także usunąć podwójny podbródek).

  6. Przechylić głowę, możemy nacisnąć podbródka do szyi, podciągnąć koronę. Postawa pomieścić do 30 sekund. Prowadzony od trzech do pięciu razy.

  7. Unosząc podbródek, powoli obróć głowę w bok.

  8. Naciśnięcie brodę, powoli obróć głowę w bok. Pięć razy każdy.

  9. Odrzucając głowę do tyłu, starając się powoli i ostrożnie wyciągnąć ramię ucha do, w prawo, potem w lewo. Ćwiczenie wykonać pięć razy w każdym kierunku.

W niektórych przypadkach, jeśli istnieje osteochondroza szyjki macicy, ćwiczenia nie zawsze może być skuteczne. W tym przypadku, przypisany sobie struktur ortopedyczne (kołnierze), okap w środowisku wodnym, dieta, a czasem operacji. Niedawno mianowany w ciężkich przypadkach i polega na usunięciu przepukliny krążków międzykręgowych i wpływ, ale nie zawsze mają pozytywne rezultaty. Dlatego lepiej jest regularnie wykonywać powyższe ćwiczenia. osteochondroza szyjki macicy w tym przypadku jest mało prawdopodobne, aby być „swoją” chorobą.