388 Shares 9826 views

Jak narysować łyk – kilka sposobów

Jeśli nagle pojawia się pytanie o tym, jak narysować łyk, można skorzystać z porady w tym artykule. Piękne ptaki świetnie wyglądają na tapetę, filiżanek herbaty. Krawcowe używać tego obrazu do dekoracji odzieży dziecięcej. Aplikacje z jaskółek będzie dobrze wyglądać na dywaniku przy łóżku lub narzuta, zasłony, obrusy i serwetki.

Rysowanie za pomocą komórki

Aby skorzystać z tej metody, potrzeby sprawozdawca małych linii wierności. Więc jak narysować łyk w tym przypadku jest to możliwe, tylko mając przed sobą wyłożona gotowy rysunek, więc trzeba najpierw wybrać oryginał, z którego kopia zostanie wykonana. Figura pokryta siatką prostopadłe i równoległe linie pomocnicze, umieszczonych w równej odległości od siebie. Podobnie linuetsya arkusz, na którym chcesz otrzymać kopię. Jeśli obraz jest potrzebne większe kwadraty na surowcu, aby duża. Przy zmniejszaniu ich kopii odpowiednio rysowane są mniejsze. Wtedy wszystkie linie każdego kwadratu oryginału na kopię starannie przerysować. Teraz jest jasne dla wszystkich, jak narysować jaskółka sposób komórkową. Ważne jest, po odebraniu obrazu dokładnie usunąć gumki linii pomocniczej, jak na fig otrzymywany, a na oryginale. Jeśli obraz jest odświeżana z Internetu, to jest najpierw umieszczony na stronie w programie Publicher, gdzie „diabeł” kwadratów.

master class „Jak narysować łyk etapami”

Jest też inny sposób, aby obraz piękny posłańca wiosny. Po starannym rozważeniu rysunków klasie mistrzowskiej, każdy zrozumie wszystkie subtelności pracy.

  1. Pierwszy przedstawiany przez eye-punkt oraz przedniej części głowy. Należy zauważyć, że niektóre z dzioba jest trochę klasy.
  2. Drugi etap – rysunek dziób ptaka.
  3. Teraz musimy przedstawiać jaskółki brzuch.
  4. Grzbiet i skrzydła ptaka w locie – to wykonane bardzo starannie, ponieważ jest to najtrudniejszy etap w rysunku.
  5. Rozwidlony ogon jaskółki – jest tym, co odróżnia ją od innych ptaków.
  6. Oznaczania lokalizacji ptasich piór – końcowy etap.

Jak narysować łyk ołówka

Zrobić szkice ptaków, trzeba umieścić na niej niezbędne poprawki. Powinny podkreślać układ piór jaskółki. Możliwe uderzeń przedstawiają cienie, pokazujący ilość komórek. Ale to jest dużo bardziej doświadczonych artystów.

Jak narysować łyk: skopiowanie wzoru przez szybę

Ta metoda jest najłatwiejsza. Aby z niej skorzystać trzeba oryginału bezpośrednio na bumagonositele, szkła i oświetlenia. Umieszczenie wzoru na szkle, a światło – pod nimi, delikatnie otaczać linii ołówka. Dzięki tej kopiowania rysunku, z którego jest wykonana kopia, pozostaje w swoim pierwotnym stanie, co jest niezwykle ważne. Zamiast szkła z oświetleniem jest możliwe użycie zwykłego okna. Tylko ten zaleca się w ciągu dnia lub przez szklane drzwi do oświetlonego pokoju zrobić. Po przeniesieniu do arkusza obwody jaskółki nie należy zapominać, aby wydać rysunek, rysowanie lub malowanie kolor ptasich piór.